reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Kasia - skoro prosisz:sorry:... Wrzuta.pl - Archive - Again ale ostrzegam, to muza nie dla "kazdego":-p

Nigdy wcześniej tego nie słyszałam ale faktycznie do tego tylko dobre winko i można utonąć w morzu łez fakt że ten kawałek pasuje do WAS razem jest ciężko ale osobno jeszcze gorzej

"Znów mnie zabijasz
Czy nadal jestem obecny w twoich myślach?
Umiałaś mnie pocieszyć
Teraz mnie dołujesz

Gdybym
miał odejść
od mojej miłości
czy mógłbym się znów śmiać?
Gdybym miał
odejść od ciebie
czy mógłbym się znów śmiać?"
 
Nigdy wcześniej tego nie słyszałam ale faktycznie do tego tylko dobre winko i można utonąć w morzu łez fakt że ten kawałek pasuje do WAS razem jest ciężko ale osobno jeszcze gorzej

"Znów mnie zabijasz
Czy nadal jestem obecny w twoich myślach?
Umiałaś mnie pocieszyć
Teraz mnie dołujesz

Gdybym
miał odejść
od mojej miłości
czy mógłbym się znów śmiać?
Gdybym miał
odejść od ciebie
czy mógłbym się znów śmiać?"
Oj Nuska - teraz to mnie zaszylas:zawstydzona/y::happy:...myslalam ze nikt sie nie bedzie skupiac a mojej fobii muzyczej...a to jakie piekne http://siniaczek25.wrzuta.pl/audio/44MCISM5Yxk/royksopp_-_what_else_is_there no po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Witam się jajeczkowo :-D

Hruda ta muza ma coś w sobie :tak: zgadzam się z Nuśką dobre winko i wieczór gotowy.
Zapytam z ciekawości czy Enigma i Era to również Twoje klimaty??? Bo ja uwielbiam ich muze.

Klavell dziękuje za życzenia :laugh2: jednak byłoby miło gdybyś wpadała częściej i to nie w okolicach świąt na złożenie tylko życzeń :-D;-) ucałowania dla Hanifki!!!
 
Ostatnia edycja:
Hruda wymiatasz tym zdjęciem :tak::tak::tak:

My już po kościele :laugh2: byłam bardzo mile zaskoczona bo Kuba był baaardzo grzeczny!!! Aż sama byłam zdziwiona :eek: o co kaman z moim dzieckiem. Grzecznie trzymał koszyczek i stał przy mamie :tak: wychodzi na to, że potrafi zaskakiwać.


Wesołych Świąt,
Smacznego Jajka
Mokrego Dyngusa!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam!!!

u nas sie zrobilo zimno, bbrrr! zrezygnowlalam z ubrania Julitke w sukienke do kosciola i poszla w spodniach, zeby bylo cieplej. a ja aptrze, a P kuzynka- wariatka wg mnie, wziela swoja corke ( 20m-cy) bez czapeczki:szok::szok:kiedsy to dziecko juz biegalo bez rajtuzek po dworze, a wy sie dziwilyscie, ze moja niunka w samych rajtuzkach:-D

Julitka byla baaardzo grzeczna w kosciele. moze dlatego, ze akurat byla to pora drzemki i byla juz spaiaca? nie weim:sorry:
poszlysmy wczesniej, zeby sie oswoila z klimatem. pozachwycala sie na caly glos swiecami i zyrandolami:rofl2:potem siedziala grzecznie na kolankach i patrzyla. swoj koszyczek trzymala caly czas w raczkach i nie puscila ani na moment:-D
jestem z niej dumna:tak::-)

dziekujemy za wszystkie zyczonka, my rowniez

Zyczymy wszystkim BB-onom i rodzinkom spokoju i radosci w te Swieta, aby zadne nieprzewidziane sytuacje nie zakłóciły atmosfery pełnej miłosci i szczescia...
 
Do góry