reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nie mogę zanaleźć koszyczka na święconkę ..................... nie wiem co to jutro będzie..............
Hehehe ja zawsze mam z tym problem...ale cudem znalazlam...za to odwieczny problem - solniczka mojej praprababki:szok::crazy:...co roku jej szukam:eek::baffled: i znow brak:baffled::eek:

No i poszedl...ktora sie dolaczy
http://img382.imageshack.us/my.php?image=wino.jpg



..a teraz slucham Anethema...hmmm...to sa moje klimaty jak i Archive i etc...:happy::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hehehe ja zawsze mam z tym problem...ale cudem znalazlam...za to odwieczny problem - solniczka mojej praprababki:szok::crazy:...co roku jej szukam:eek::baffled: i znow brak:baffled::eek:
..
no i okazało się, że nie wzielismy od rodziców . leżał i czekał cały rok:tak::tak::tak: tata z samego rana nam przywiezie:-) a za % dziś dziękuję , bo Wielki Piątek i poszczę:happy::tak::tak::tak:
 
a za % dziś dziękuję , bo Wielki Piątek i poszczę:happy::tak::tak::tak:
No to ladnie...tylko ja wielka rozpasana rozpustnica zlopie te %:baffled:...ale wierze ze Dobry Bog mi wybaczy...bo i tak serce rozrywa bol...i jeszcze dowalam sobie ta muza...:szok::eek::-(


Sa inne Babony? A gdzie Klavell, Larcia?:rofl2::-)
Gabids - dziekuje za zyczenia, ja jutro bede skladac!
 
Jestem i ja ;-) ale za procenty też dziś dziekuję:tak: zastanawiam się czemu M nie melduje jeszcze że mała śpi:baffled: ostatnio nie wiem czemu wykorzystuje jak jest z nim sama i chodzi później spać.
 
Hruda ja również podziękuje za % może nie ze względu na post a raczej na nocke po winku zaraz bym padła, a chce jeszcze obejrzeć "Pearl Harbor" na AleKino.

Powiem szczerze, że pierwsze słyszę o Archive podrzuć jakiś ich kawałek :sorry:

Ja dzisiejszej nocki słomiana wdowa :-D R ma dziś nocke :tak:

Koszyczek uszykowany, ale nie wiem czy pójdę z Kubusiem do kościoła :sorry: dziś był straszny!!!! Bawił się w kuchni z dziadkiem a ja szykowałam święconke i dekorowałam koszyczek. Później uszykowałam podwieczorek i kiedy chciałam Kubusia zabrać zaczoł się wyrywać i do babci uciekał, ja jako stanowcza mama złapałam i na siłe zaciągłam do pokoju a ten skorud zaczoł mnie po szyi drapać a o wrzasku nie wspomne :crazy: dostał w dupe i opieprz, że ho ho!!! Zapowiedziałam, że jutro nigdzie ze mną nie idzie. Już widzę co się będzie działo w kościele :wściekła/y: i troszke mam już dość.
 
Ja się żegnam i powolutku zbieram do domku:tak: miłego wieczoru i spokojnej nocy:-)

A jak Ci przypada praca w święta????? Bo rozumiem że goście w pensjonacie są prawda

Byłam dzisiaj u lekarza z Małym, i :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: skąd się biorą tacy lekarze wrrrrr ale od początku Igorek ma katarek od poniedziałku i do tego kaszel i tak pomyślałam że tyle wolnego przed nami i muszę się upewnić czy nic złego się nie rozwija w oskrzelach, więc urwałam się z pracy na godzinkę i skoczyłam z miśkiem do lekarza (pierwszy lepszy jaki dzisiaj przyjmował) i pani doktor osłuchała Igorka po czy mówi
"skoro kaszelek utrzymuje się od paru dni to może damy antybiotyk???"
ja " a czy jest konieczny ??"
pani doktor " nie wiem tak właściwie to nie wiem" [do cholery jak ona nie wie to kto ma wiedzieć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja "wolałabym nie podawać antybiotyku "
pani doktor " to może wtedy nie podawać nie wiem"
ja " a czy słychać jakieś zmiany na oskrzelach płuckach????"
pani doktor "nie na razie nic złego się nie dzieje"
nie no nie mogę nawet opisywać tej rozmowy bo mnie jeszcze trzęsie :crazy::crazy::crazy::crazy:
No i wiem tyle co wiedziałam i bez niej dalej podajemy sanosvit + flavamet+ eurespal mam nadzieję że pomoże i antybiotyk nie będzie potrzebny trzymajcie kciuki proszę . Poczekam do "po świętach" i najwyżej jak mu nie przejdzie to pójdziemy do naszej pediatry
I to by było na tyle aż mi lżej jak się wyżaliłam troszkę chaotycznie to opisała ale.......nigdy nie byłam dobra w pisaniu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry