reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nastroje lepsze. Wszystko przez to że czuję ubezwłasnowolniona, nic nie mogę, nie tylko szkodliwych używek, ale ani umyć okien (ale jedno umyłam), ani pojechać do rodziców na święta, a tęsknie za rodziną i starymi przyjaciółmi. Ale wczoraj moja kochana psiapsióła jeszcze z czasów liceum obiecała że w maju przyjedzie :happy: i wogóle poprawiła mi humorek.

Hruda - chętnie, bardzo miło z Twojej strony, może Edzio? Bo ja spacerek bardzo chętnie, ale nie moge za długo, nie moge wyjąć wózka z bagażnika, wyjąć Stasia z fotelika i włożyć do samochodu i takie tam pierdoły, a w Edziu to byś mi tylko Staska z fotelika z samochodu wyciągneła i resztę dam radę.
Nuśka - może się dołączysz - przyszła sobota?

Miłego dnia, idę robić rybkę.
 
reklama
Hruda - chętnie, bardzo miło z Twojej strony, może Edzio? Bo ja spacerek bardzo chętnie, ale nie moge za długo, nie moge wyjąć wózka z bagażnika, wyjąć Stasia z fotelika i włożyć do samochodu i takie tam pierdoły, a w Edziu to byś mi tylko Staska z fotelika z samochodu wyciągneła i resztę dam radę.
Nuśka - może się dołączysz - przyszła sobota?

N to jestesmy "ustawione".:-) Proponuje w godzinach poobiednych okolo 14-15sta- oki?
 
Mamusie wpadlam na momencik bo pozniej juz nie dam rady zyczyc Wam
Zdrowych i pogodnych Swiat Wielkiej Nocy.
 
Witam mamuśki
Mojego dziecka nie ma od godziny 14 i nie mogę sobie znaleźć miejsca :szok::szok:Najpierw wyganiałam dużego i małego z domu, żebym mogła zrobić porządki a teraz jak juz skończyłam, poszłam zrobić zakupki i nie mam nic pilnego do roboty nie mogę sobie miejsca znaleźć- tak mi dziwnie jak nie słyszę tupotania tych maniusich stópek:zawstydzona/y:
Hrudzia, troszke Ci zazdroszczę takich wyjsć, bo u mnie po 1) nie ma gdzie wyjść a po 2 ) nie ma z kim, bo wszyscy albo daleko albo z dziećmi.

Małego staram się trzymac za rączkę na spacerze, ale jak jestesmy w parku czy na drodze już przy domu to biega sam


A nie pochwaliłam się. Mój syneczek dziś po raz PIERWSZY przespał cała noc bez pobudki, od 20 do 5:30 jednym ciągiem. Mam nadzieję, że będzie juz tak coraz częściej
U nas mały w supermarkecie siedzi albo w sapcerówce albo w siedzisku w wózku. na spacerach nie trzymam go za rekę jak jestesmy w lesie czy w parku w pozostałych przypadkach jest w wózku ewentualnie na rekach.
Agulka to super nocka była:tak:A jak paluszek Adasia?

Siedzę i wpieprzam chipsy słuchając Maanamu- zawsze jakieś zajęcie.Jutro juz tak dobrze nie będzie:(
 
Ostatnia edycja:
Justyna - to ty u mamy ciasta pieczesz? ejjj podeslij mi kawalek serniczka:-p

A ja popijam winko i slucham Archive...i dobrze mi - taki wieczor sam na sam :-)w koncu..bo J mial wyjsc w pizdu a wciaz tu jest...:baffled:
 
reklama
My po zakupach oczywiście odwiedziłam Pepko i Textil .

Dziś miałam takie nerwy na Maję, że myślałam, że ją rozszarpię, kurcze ale klapsiora dostała. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........................................

Gagulec paluszek jest wielkości takiej jak był, tylko tego dodatkowego paznokcia i kości w środku nie ma, ni i czerwona jeszcze szrama po cięciu. Dzieki , że pytasz.

Nie mogę zanaleźć koszyczka na święconkę ..................... nie wiem co to jutro będzie..............
 
Do góry