reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Mój na szczęście jeszcze nigdy nie jęczał jak gdzieś poszłam " na podryw" bez niego;-):-D

Adaś w markecie siedzi w koszu czy jak to tam sie nazywa wózku sklepowym , bo inaczej wszystko z półek by leciało:tak:
 
moz-screenshot-4.jpg


BOOMBOX DUAL - CZYSTY DŹWIĘK, ŁADNY WYGLĄD,MP3 (605292233) - Aukcje internetowe Allegro
moz-screenshot-5.jpg
moz-screenshot-6.jpg


aaaa, czyli po naszemu radiomagnetofon:rofl2::laugh2:


nie napisalam, ze znow sie doralam do mojej grzywki i ja troche ulepszylam:sorry: Justyna, ty masz jakies fryzjerskie nozyczki, czy zwyklymi ciachasz Mateusza? ja jade takimi krawieckimi:szok::-D i troche mi niewygodnie:eek:
 
kobietki, po swietach mamy osiemnastke kuzynki P. nie jakas tam impreza, tylko takie przyjecie rodzinne:ciasto, kawka... jak myslicie ile dac? nie wiem, co kupic, bo ostatnio nie ejstem z nia na biezaco, wiec nie chce kupowac czegos nietrafionego. tylko nie wiem, ile sie daje na taka okazje?
 
Donka ja mam takie domowe nożyczki, w zasadzie do wszystkiego,ale one właśnie sa wielkości takich fryzjerskich. A na 18 to myślę,że 100max albo może coś z biżuterii?
 
reklama
Donka ja mam takie domowe nożyczki, w zasadzie do wszystkiego,ale one właśnie sa wielkości takich fryzjerskich. A na 18 to myślę,że 100max albo może coś z biżuterii?

ja mysle sobie kupic jakies tansze fryzjerskie, bo chce zeby "strzepily" wlosy. dzis sobie grzywke strzepilam tymi krawieckimi:rofl2:

tak wlasnie myslalam o 100zl, ale nie mam w ogole pojecia, czy dobrze:sorry:ostatni raz bylam na osiemnastce 11 lat temu:szok:
 
Do góry