reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
witam!!!

dzis moje dziecko bylo bardzo grzeczne. prawie caly dzien sie czyms zajmowalal na podworku i nie jeczala:-)az bylam w szoku,:szok: .
poszla sama do tunelu z lopatka z piasku, jka ja podgladalam, to ciapala sie w wodzie. po ajkims czasie worcila zadowolona, ale na szczescie sucha:-D

troszkę jeszcze kuleje ale jak to moja mamusia nic nie narzeka jeszcze chce święta przygotować skąd ona bierze tyle siły kochana jest taka "prawdziwa" mamusia :-)

wiem, wiem, moja ejst taka sama:tak::tak:

Ja nie wyobrażam sobie, żebym mogła pozwolić Maciusiowi biegać samopas po supermarkecie :no::no::no::no::szok::szok::szok::sorry::sorry:
.

to co Macius robi? cale zakupy siedzi w wozku? :szok:u nas to niemozliwe. julitka nie usiedzi tak dlugo, wiec chodzi z nami. przeciez jej na sile nie przywiaze:no:


to jest obrzydliwe i w sumie to nawet nie weim o co chodzi w tym ich gadaniu:angry:

Nigdy Kubusia nie zabiorę do takich większych sklepów jak auchan, real.

nigdy nie mow nigdy;-) nie unikniesz takich wizyt:no:

i w ogole nie ma nastroju do niczego...kloce sie i kloce z J ze az slow brak...
Dobranoc.

nic lepiej?:-(

A mam jeszcze tą świadomoś,że jak S wróci z trasy to będzie darł pysk,że nic nie robię,że to i sramto.

czy on jest az tak niereformowany, ze wyznaje teorie, iz kobieta siedzaCA W dimu nic nie robi??:szok::szok:nie mozesz go wyedukowac w tej kwestii? albo zostaw na jeden dzien samego z Mateuszem, to sie przekona:crazy:


Jestem jak obiecalam..

to badz czesciej:tak:

Myślalam że dziś zawalu dostanę boo bylam z dziećmi u góry no i w sypialni bylo otworzone okno a ja bylam w innym pokoju niż dzieci i nagle poszllam zobaczyć co oni robią a oni obydwoje siedzieli na parapecie i wyglądali przez okno:szok:serce to chyba mialam w gardle:eek:

oj Monia, nie zazdroszcze:no::szok: jak Mati wszedl? Ola mu pomogla?

Już po fryzjerze. marzyły mi się na nowo blond włosy,ale Sylwia powiedziała,że na tyc czerwonych to nie ma szans. Więc jestem średnio zadowolona,ale nie jest źle.

to ajkie teraz sa?



a ja mam lekkiego doła i chlapnę co mam do powiedzenia. Od paru dni mam jakiegoś doła, powinnam się cieszyć że ciąża się normalizuje i wogóle, przecież tego tak pragnęłam. Mam chyba jakąś depresję przedporodową. Chciałabym się odchudzić, zadbać o siebie, pójść w tango, zapalić papierosa, wypić duże piwo. Poza tym, odkąd mam dziecko to grono znajomych się masakrycznie zmniejszyło, powoli znajomi też zaczynają mieć dzieci, ale rozstrzeleni po całym trójmieście, nikomu łącznie ze mną nie chce się dupy ruszyć żeby poplotkować. Najpierw od zmysłów odchodzę, żeby dziecko żyło i było zdrowe, a jak sie zaczyna klarować to wymyślam sobie nowe zmartwienia. Idę poprasować.

carioca, wiesz ze jak sie dostanie palec, to sie chce cala reke;-)minie ci i docenisz, to co masz. jeszcze kilka m-cy i pojdziesz w tango:rofl2::-D

A kwestia znajomych też mnie dobija.

podpisuje sie recami:rofl2: i nogami
 
Hop hop! Echo, echo, echo....
jestem ,jestem, jestem,,,,,:-D
Ciarioca glowa do góry będzie dobrze:tak:najważniejsze że z dzidzią jet wszystko ok a reszta sama się uloży jeszcze będziesz miala okazje zapalić fajeczkę, wypić piwko i iść na balety cale życie przed tobą:tak::-)
Justyna a S nic na te twoje wypady nie mówi:sorry:jak nie to korzystaj ile wlezie;-)

byliśmy dziś na zakupach bo chcialam pokupić dzieciaczkom buty no i na Ole byly a na Mateusza brak numeru 23:angry:no i chcieliśmy im kupić jeszcze bom boxa takiego jakiegoś zwyklego żeby im wieczorem bajki do sluchania i kolysanki puszczać i byliśmy w Media Markt a tam najtańszy za 150zl a na allegro widzialam za 65:sorry::eek:
 
to co Macius robi? cale zakupy siedzi w wozku? :szok:u nas to niemozliwe. julitka nie usiedzi tak dlugo, wiec chodzi z nami. przeciez jej na sile nie przywiaze:no:

Mateusz też albo siedzi w wózku albo nosimy go na rękach bo on by za rączke na pewno nie szedl i napewno by nam wszędzie uciekal albo wszystko zamiast na pólkach bylo by na podlodze:rofl2:

oj Monia, nie zazdroszcze:no::szok: jak Mati wszedl? Ola mu pomogla?
pod oknem stoi lóżko:zawstydzona/y:no i dla niego to nie byl zaden pproblem wdrapać się na te okno:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
...
 
moz-screenshot-4.jpg
ja chyba calkiem jestem do tylu, bo pierwsze slysze:szok:

BOOMBOX DUAL - CZYSTY DŹWIĘK, ŁADNY WYGLĄD,MP3 (605292233) - Aukcje internetowe Allegro
moz-screenshot-5.jpg
moz-screenshot-6.jpg
 
reklama
Monia mało wyraźnie napisałam,że jadę jak nie ma S??:-p Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Czasem powiem,że byłam z kumpelą na piwie jak wiem,że nie będzie brzęczał:sorry:
 
Do góry