reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dobranoc kochane
ale mnie nastraszyłyście co prawda ja też nie spuszczam oka z Igorka ale ....... .......................................
 
Napisałam do administratora NK :/ jestem w szoku to co zobaczylam i naczytałam się. Pedofile są pod Naszym nosem!!! Te teksty. NK jest pełna tego dziadostwa!!!!!
 
Nuśka dobranoc! I masz w sumie rację zawsze pozostaje jakieś ale:baffled: ja z natury pesymistka jednak wychodzę z założenia ze każdej osobie jest cos zapisane i jeśli ma się przytrafić to choć nie wiem jak byśmy się przed tym strzegli to i tak się to zdarzy:nerd:
 
Nuśka dobranoc! I masz w sumie rację zawsze pozostaje jakieś ale:baffled: ja z natury pesymistka jednak wychodzę z założenia ze każdej osobie jest cos zapisane i jeśli ma się przytrafić to choć nie wiem jak byśmy się przed tym strzegli to i tak się to zdarzy:nerd:


Anetko nie pisz tak :-( chyba mam napad strachu normalnie siedze i rycze. Nigdy Kubusia nie zabiorę do takich większych sklepów jak auchan, real.

Idę spać.... mam nadzieje, że usne
 
No i widzę że wszystkie pouciekały a ja jeszcze siedzę i wklejam wreszcie kilka fotek na zamknięty:zawstydzona/y: w każdym bądź razie życzę wszystkim dobrej nocy:tak:
 
Anetko nie pisz tak :-( chyba mam napad strachu normalnie siedze i rycze. Nigdy Kubusia nie zabiorę do takich większych sklepów jak auchan, real.

Idę spać.... mam nadzieje, że usne

Kasiu nie wolno Nam tak myśleć a ostrożności nigdy dość:happy:

No i widzę że wszystkie pouciekały a ja jeszcze siedzę i wklejam wreszcie kilka fotek na zamknięty:zawstydzona/y: w każdym bądź razie życzę wszystkim dobrej nocy:tak:

JA już pisałam dobranoc a jednak jeszcze zajrzałam :zawstydzona/y:;-) nałóg robi swoje no i jeszcze na zamnięty zajrzę i już na prawdę dobrej nocki życzę
 
Hruda pieskowa skała jest nie tak daleko mojej mieściny :tak: byłaś kiedyś w Ogrodziencu na zamku???
Ani Pieskowej ani Orodzienca nie znam:eek:...choc przez Zawiercie przejezdzalam:-)

Agulka - cudne zdjecie w podpisie i jak ciekawie zmajstrowane :)

Hrudzia jak kolejne rozmowy o pracę ????
Brak.
:-DHurdzia a jak tam u Stasia z jego mową?
Oj nie chce sie smucic i denerwowac i tracic wiary we wlasne dziecko...ale on nadal nie mowi ma-ma:-(...wola na nas po swojemu i tylko kilka slow jak karka, kokek, hauhau, czesc...jak czytam czego doswiadczacie ( jakie slowa, wyrazenia waszych pociech) to lzy mam w oczach...

i w ogole nie ma nastroju do niczego...kloce sie i kloce z J ze az slow brak...
Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem Wam tylko tyle że dziś na tych butkowych zakupach przekonałam sie ze mam super dziecko:-) w CCC było małżeństwo z synkiem i jak w rozmowie się okazało w wieku naszych wrześniątek i amły Oskar pokładał się tam kopał ich ile wlezie wrzeszczał tak że wszyscy w sklepie patrzyli co się z tym dzieckiem dzieje a rodzice kompletnie ignorowali go i przymiezali mu buty tłumacząc co jakiś czas że musimy mu wybrać butki na plac zabaw:happy: podziwiałam ich za takie opanowanie bo sama nie wiem czy bym taki atak wytrzymała:eek:
 
Do góry