reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

a i wlasnie jeszcze mialam napisac o naszej klasie. jak wpisalam "sukam" albo "ne mam" to sie przerazilam, takie malutkie bobaski, moze calkiem nieswiadomej matki, czysta pedofilia. zarazy jedne, wszedzie znajda gniazda...:wściekła/y:
 
reklama
Moniu nakłoń mame do badań. Warto je zrobić choćby nawet dla spokojnego snu :tak:

Moniu a mama nosi okulary??? Jeżeli nosi to czy robiła pomiar ciśnienia w oczach??? Od zbyt dużego mogą wystepować bóle głowy

bol glowy moze miec piec tysiecy przyczyn, stres, wlasnie nadcisnienie, zmiany pogody... lepiej niech zrobi badania. EEG na poczatek a potem ewentualnie TK.
a tak wogole to witam sie wieczorowa pora :-)
mama robila jakieś badania ale jakie to sama już nie wiem:baffled:

Alusia slyszalam o tych kradzieżach dzeci jakieś pól roku temu:sorry:i na dodatek różne wersje tego bylo zazwyczaj wszyscy mówili że kradną te dzieci w lzienkch golą wlosy aby matka nie poznala a następnie próbują wywieźć za granicę na handel narządami:wściekła/y:ale sama niewiem ile w tym prawdy:sorry:
 
Nuśka ma zarąbistą pamięć i to mnie ujmuje, że o każdym pamieta :tak: pytałaś kiedyś o noge mojej mamy równieź dziękuję, za pamięć. Z nogą jest dobrze :tak: praktycznie pomału zapomina, że miała ją złamaną. A jak noga Twojej mamy kiedy będą te rehabilitacje????

Moniu nakłoń mame do badań. Warto je zrobić choćby nawet dla spokojnego snu :tak:

Dziękuję Kasiu jaka Ty miła jesteś :-) ja po prostu czytam zawsze każdy post i chociaż nie zawsze odpisuję to jednak pamiętam o Was:-)\
Co do nogi mojej mamy to rehabilitacje zaczyna od 27 kwietnia (tak tak tyle czekała na swoją kolej:sorry::baffled:) troszkę jeszcze kuleje ale jak to moja mamusia nic nie narzeka jeszcze chce święta przygotować skąd ona bierze tyle siły kochana jest taka "prawdziwa" mamusia :-)

Moniu
dobrze że ten guzek zmalał ufff bo teraz tyle tych paskudztw jest że "strach się bać " a z ciśnieniem to faktycznie trzeba uważać a i bóle głowy przy ciśnieniu to normalka dlatego tak ważne jest sumienne stosowanie leków.

Donkat Kasiu świetny avatarek
 
Alusia slyszalam o tych kradzieżach dzeci jakieś pól roku temu:sorry:i na dodatek różne wersje tego bylo zazwyczaj wszyscy mówili że kradną te dzieci w lzienkch golą wlosy aby matka nie poznala a następnie próbują wywieźć za granicę na handel narządami:wściekła/y:ale sama niewiem ile w tym prawdy:sorry:
a ja ci powiem szczerze ze to jest prawda i to byla moja znajoma. i bylo to w przebieralni... :tak:
 
Przepraszam że znowu z innej beczki, ale powiedzcie mi czy słyszałyście o tym że w hipermarketach kradną dzieci?? u nas w Auchan byl taki przypadek ( moze Monia słyszałaś?) ze babcia wybrała sie na zakupy z wnukiem i przy kasie ona wykladala a dziecko jak to dziecko biegalo jak szalone... w pewnym momenie dziecka nie ma, babcia w ryk, ochrona pozamykala caly sklep. dziecko znaleźli uspione i ogolone w przebieralni. jak to uslyszalam to mialam takie ciarki na plecach ze masakra. to podobno jest jakas grupa, ci obserwuja, ci biora, ci pilnuja, az strach pomyslec co by było gdyby....:eek:

mama robila jakieś badania ale jakie to sama już nie wiem:baffled:

Alusia slyszalam o tych kradzieżach dzeci jakieś pól roku temu:sorry:i na dodatek różne wersje tego bylo zazwyczaj wszyscy mówili że kradną te dzieci w lzienkch golą wlosy aby matka nie poznala a następnie próbują wywieźć za granicę na handel narządami:wściekła/y:ale sama niewiem ile w tym prawdy:sorry:

:szok::szok::-:)-( aż się poryczałam
 
mama robila jakieś badania ale jakie to sama już nie wiem:baffled:

Alusia slyszalam o tych kradzieżach dzeci jakieś pól roku temu:sorry:i na dodatek różne wersje tego bylo zazwyczaj wszyscy mówili że kradną te dzieci w lzienkch golą wlosy aby matka nie poznala a następnie próbują wywieźć za granicę na handel narządami:wściekła/y:ale sama niewiem ile w tym prawdy:sorry:

Monia nie chcę w to wierzyć!!!! NIE CHCE!!!! Boże jak tak można!!! Oj jaka ja głupia czytam to i od razu niechciane głupie myśli przychodza mi na mysl!!!! Przeraziło mnie to jedno zdanie "aby matka nie poznała"
 
reklama
Dziewczyny nawet nie straszcie:szok: co prawda mnie się w głowie nie mieści żeby spuścić małą na chwilę z oka w sklepie i tym bardziej dziwię się że ktoś tak może zrobić:baffled: dziś zatrzymałam się na chwilę bo spotkałam znajomych i w pół zdania przerwałam rozmowę i za nią pobiegłam bo była ode mnie już spory kawałek drogi.
 
Do góry