reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Teraz mama ma problemy z ciśnieniem:-(prawie caly czas bierze tabletki bo ma często nadciśnienie,wysoki puls i strasznie boli ja glowa:-(dzięki za pamięć:-)

a zawsze miaal ku temu sklonnosci, czy nagle sie tak pojawilo? moze wzwiazku z przekwitem? czy moze warto zrobic jakies szczegolowe badania glowy?
 
reklama
a zawsze miaal ku temu sklonnosci, czy nagle sie tak pojawilo? moze wzwiazku z przekwitem? czy moze warto zrobic jakies szczegolowe badania glowy?
to się tak nagle pojawilo:-(miala robione wszystkie badanie i nic nie wyzlo bierze tylko jakieś tabletki na ciśnienie po których czuje sie lepiej
 
Nuśka ma zarąbistą pamięć i to mnie ujmuje, że o każdym pamieta :tak: pytałaś kiedyś o noge mojej mamy równieź dziękuję, za pamięć. Z nogą jest dobrze :tak: praktycznie pomału zapomina, że miała ją złamaną. A jak noga Twojej mamy kiedy będą te rehabilitacje????

Moniu nakłoń mame do badań. Warto je zrobić choćby nawet dla spokojnego snu :tak:
 
Moniu a mama nosi okulary??? Jeżeli nosi to czy robiła pomiar ciśnienia w oczach??? Od zbyt dużego mogą wystepować bóle głowy
 
ale masz pamięć:szok::tak:no więc kiedyś bylo podejrzenie o guza pod pachą ale po jakimś czasie to zniklo. Teraz mama ma problemy z ciśnieniem:-(prawie caly czas bierze tabletki bo ma często nadciśnienie,wysoki puls i strasznie boli ja glowa:-(dzięki za pamięć:-)
bol glowy moze miec piec tysiecy przyczyn, stres, wlasnie nadcisnienie, zmiany pogody... lepiej niech zrobi badania. EEG na poczatek a potem ewentualnie TK.
a tak wogole to witam sie wieczorowa pora :-)
 
a te balerinki sa wygodne? z tego co pamietam, to jak kiedys dotykalam, to strasznie sztywne byly i niskie w podbiciu:baffled:

Wiesz mnie się wydają wygodne:tak: a mała za nim zdecydowałam sie na zakup przemieżyła 4 długości sklepu w nich i była zadowolona a wręcz nie chciała ich zdjąć więc mam nadzieję że będzie ok;-)
 
Przepraszam że znowu z innej beczki, ale powiedzcie mi czy słyszałyście o tym że w hipermarketach kradną dzieci?? u nas w Auchan byl taki przypadek ( moze Monia słyszałaś?) ze babcia wybrała sie na zakupy z wnukiem i przy kasie ona wykladala a dziecko jak to dziecko biegalo jak szalone... w pewnym momenie dziecka nie ma, babcia w ryk, ochrona pozamykala caly sklep. dziecko znaleźli uspione i ogolone w przebieralni. jak to uslyszalam to mialam takie ciarki na plecach ze masakra. to podobno jest jakas grupa, ci obserwuja, ci biora, ci pilnuja, az strach pomyslec co by było gdyby....:eek:
 
Przepraszam że znowu z innej beczki, ale powiedzcie mi czy słyszałyście o tym że w hipermarketach kradną dzieci?? u nas w Auchan byl taki przypadek ( moze Monia słyszałaś?) ze babcia wybrała sie na zakupy z wnukiem i przy kasie ona wykladala a dziecko jak to dziecko biegalo jak szalone... w pewnym momenie dziecka nie ma, babcia w ryk, ochrona pozamykala caly sklep. dziecko znaleźli uspione i ogolone w przebieralni. jak to uslyszalam to mialam takie ciarki na plecach ze masakra. to podobno jest jakas grupa, ci obserwuja, ci biora, ci pilnuja, az strach pomyslec co by było gdyby....:eek:

O rany :szok::szok::szok:
 
reklama
Przepraszam że znowu z innej beczki, ale powiedzcie mi czy słyszałyście o tym że w hipermarketach kradną dzieci?? u nas w Auchan byl taki przypadek ( moze Monia słyszałaś?) ze babcia wybrała sie na zakupy z wnukiem i przy kasie ona wykladala a dziecko jak to dziecko biegalo jak szalone... w pewnym momenie dziecka nie ma, babcia w ryk, ochrona pozamykala caly sklep. dziecko znaleźli uspione i ogolone w przebieralni. jak to uslyszalam to mialam takie ciarki na plecach ze masakra. to podobno jest jakas grupa, ci obserwuja, ci biora, ci pilnuja, az strach pomyslec co by było gdyby....:eek:

:szok::szok::szok::szok::szok:Julitka czesto biega po markecie i sie oddala od nas, mimo ze staramy sie miec ja na oku:szok::szok::szok:

tym "milym" akcentem sie zegnam, paappa!
 
Do góry