reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
u nas smok tez jest najlepszym przyjacielem, a jak powiem, że didi beeee, nie dobry i czy wyrzucić go, to mały robi saneczki i oczka nachodzą łezkami.

Adaś spi w pizamce dwuczęściowej, góra z długim rękawkiem i z gołymi stópkami, albo w cieniutkim pajacyku
 
No Kubula już śpi!!!!

Donkat a autobusiekiem Julitka już jechała???

Justyna Donkat nie tylko Wy macie nerwy :sorry: ja również chodzę poirytowana, ale jak w przypadku Donkat za sprawą mojego synusia :-p R zaczoł w końcu robote w domku teściów!!! Z jednej strony się cieszę bo szybciej będziemy sami, ale z drugiej jestem sama cały dzień z małym. A on ostatnio jest okropnie marudny i taki absorbujący :eek: wiem wiem to tylko dziecko, ale serio o nic więcej nie proszę tylko o 30 minut, aby w spokoju wypić popołudniową kawe :tak: kiedy zasiąde za ławą z kubkiem kawy to młody zaraz jest mama mama mama i pokazuje, abym gdzieś z nim szła :-(

Atru witaj kochana!!!! Teraz w sezonie ciepłych dni jesteś wytłumaczona z nieobecności bo najważniejsze to rodzina :tak::-D jak jesteś jeszcze to napisz jak Kuba i jego zachowanie??? Polepszył się coś???

Gabids jak tam piknik z dziewczynami z forum????

Hruda pieskowa skała jest nie tak daleko mojej mieściny :tak: byłaś kiedyś w Ogrodziencu na zamku???

Majandra szkoda tej koszulki :tak: napisz może do sprzedawcy może sprzeda Ci ją po tej samej cenie co na aukcji???
 
u nas smok tez jest najlepszym przyjacielem, a jak powiem, że didi beeee, nie dobry i czy wyrzucić go, to mały robi saneczki i oczka nachodzą łezkami.

Adaś spi w pizamce dwuczęściowej, góra z długim rękawkiem i z gołymi stópkami, albo w cieniutkim pajacyku

jak czasem julitka wyrzuci w wariactwie przed snem moka za lozeczko, to mowie, zeby tak nie robila, bo go robaki zjedza, to tez od razu jest smutna minka i placz:sorry:

Julitka spi w dwuczesciowej pizamce i zgolymi stopkami. jedna sie zrobila juz na zime za krotka, wiec na lazto bedzie jak znalazl w wersji mini:-D

Donkat a autobusiekiem Julitka już jechała???



Hruda pieskowa skała jest nie tak daleko mojej mieściny :tak: byłaś kiedyś w Ogrodziencu na zamku???

Majandra szkoda tej koszulki :tak: napisz może do sprzedawcy może sprzeda Ci ją po tej samej cenie co na aukcji???

nie, nie jechala i mam zamiar jej zrobic taka przejazdzke, ale od nas jest kiepskie polaczenie, a do tej dziewczyny trzeba wcalkiem innym kierunku , niz nasza "8"

my do Ogrodzienca juz nie pierwszy rok sie wybieramy:zawstydzona/y:

majandra, tez tak pomyslsma o tej aukcji. sprobuj to zalatwic poza allegro, moze sie uda
 
JESTEM TU TYLKO DO 21. GDZIE JESTEŚCIE KOBITKI?

Jestem ale się spóźniłam bo już po 21
A koszulki szkoda bo fajna

Ja dopiero położyłam młodego spać. Mieli przyjechac moi rodzice. I przyjechali o 19:angry: jaby był sezon zimowy i musieli palić wpiecu. Ale mnie wkurzyli. Wogóle jakiś kiepski mam nastrój. Wszystko mnie wkurza. Taka poirytowana chodzę,że szok. A młodego w zębach bym rozniosła:zawstydzona/y:

UUUUUU a może Ty jesteś "przed" @ bo ja to właśnie jakieś 3-4 dni przed jestem wrrrrrr bez kija nie podchodź:zawstydzona/y::rofl2::baffled::zawstydzona/y:

julitka bez smoka nie usnie i w nocy tez musi byc. jak na razie nie mam sily z tym wlaczyc. czekam....:zawstydzona/y:
u
To mnie pocieszyłaś że nie jestem osamotniona z tym smokiem

Buciorki z Deichmanna to te zielone. W sklepie te butki były całe w kwiatuszki nie było wolnego miejsca :laugh2::eek: ale to opisałam

Jeju dziewczyny jestem na diecie :-( Justyna tu pisze o torciku :-:)wściekła/y: a mnie skręca!!!! Koło mnie leży otwarta biała czekolada hmmmm KUSI KUSI!!!! Ale nie mogę!!! Ostatnio nie mogłam się zapiąc w spodnie, które zmniejszałam trzy miechy temu :-( dupa rosnie mi potege z resztą widziałyście na zdjęciach. Pisałyscie o Linea czy to rzeczywiście takie skuteczne jak reklamują??? Czy hamuje apetyt na słodkie i w ogóle apetyt????

Buciki te zielone fajne tylko nie "kumam" o jakie kwiatki Ci chodzi:sorry:?


Jak wyszłam z moim dzieckiem po 15 na dwór, tak właśnie wróciłam :szok::-D

O my dokładnie tak samo :tak::tak::tak: a jaki Igor był zafascynowany pociągami (mieszkam blisko dworca) mówił "ooooooooo""patrz' "jedzie" :-D:-D:-D

Witam się BBonki! Donoszę tylko, że u nas wszystko ok. Dzieciaki zdrowieją, ja już w pracy. Mało mnie na BB, bo uparłam się, że będę więcej czasu poświęcać maluchom i mężowi (he he), co też niniejszym czynię. Poza tym, w związku z cudowną pogodą na Dolnym Śląsku po pracy i obiado-kolacji wybywamy jeszcze całą czwórką na dwór, a jak wracam, to już tylko kąpanie, karmienie, usypianie i naprawdę brakuje sił i czasu, żeby zerknąć na BB.

Dzisiaj ze spaceru nici, bo pada, więc jestem. Korzystam z okazji i uciekam poczytać, co mnie ominęło.

Korzystaj ze słonka ile się da w zimę nadrobimy;-):-D:-D:-D

Melduję że zakupy się udały:tak: adidaski kupione i balerinki też także jutro się lansujemy;-) a najbardziej mnie cieszy że na 2 pary butów wydałam raptem 65zł:-)



Mi na miesiąc bo jem 2 dziennie na opakowaniu jest że 2-3 dziennie.

A pochwal się jakie daj fotki :-)


Monia
nie wiem czy dobrze pamiętam ale coś mi świta że kiedyś pisałaś że przyjaciel Twojej mamy martwi się o jej zdrowie i co???? JAk tam się czuję mama????

Hrudzia
jak kolejne rozmowy o pracę ????

Lecę pranie powiesić ...............
 
Jestem ale się spóźniłam bo już po 21
A koszulki szkoda bo fajna



UUUUUU a może Ty jesteś "przed" @ bo ja to właśnie jakieś 3-4 dni przed jestem wrrrrrr bez kija nie podchodź:zawstydzona/y::rofl2::baffled::zawstydzona/y:


To mnie pocieszyłaś że nie jestem osamotniona z tym smokiem



Buciki te zielone fajne tylko nie "kumam" o jakie kwiatki Ci chodzi:sorry:?




O my dokładnie tak samo :tak::tak::tak: a jaki Igor był zafascynowany pociągami (mieszkam blisko dworca) mówił "ooooooooo""patrz' "jedzie" :-D:-D:-D



Korzystaj ze słonka ile się da w zimę nadrobimy;-):-D:-D:-D



A pochwal się jakie daj fotki :-)


Monia nie wiem czy dobrze pamiętam ale coś mi świta że kiedyś pisałaś że przyjaciel Twojej mamy martwi się o jej zdrowie i co???? JAk tam się czuję mama????

Hrudzia jak kolejne rozmowy o pracę ????

Lecę pranie powiesić ...............

Moja umiejętność opisywania jest w stanie niedostatecznym :sorry: kwiatuszki już wyjasniam :laugh2: wzorek kwiatowy
 
no więc jestem i ja:-)
Nuśka super Igorek mówi:tak:a te Kocham Cie mnie rozczulilo:zawstydzona/y:Mateusz chyba cofnoł się w mowie bo jak kiedys mówil Ola ,tata , dzieci to teraz tylko mama ,ka ka i niekiedy baba:-(acha zaomnialam o najważniejszym ama:-DHurdzia a jak tam u Stasia z jego mową?
Majandra milego pisania pracy;-)koszuleczka bardzo ladna:tak:


Monia
nie wiem czy dobrze pamiętam ale coś mi świta że kiedyś pisałaś że przyjaciel Twojej mamy martwi się o jej zdrowie i co???? JAk tam się czuję mama????
ale masz pamięć:szok::tak:no więc kiedyś bylo podejrzenie o guza pod pachą ale po jakimś czasie to zniklo. Teraz mama ma problemy z ciśnieniem:-(prawie caly czas bierze tabletki bo ma często nadciśnienie,wysoki puls i strasznie boli ja glowa:-(dzięki za pamięć:-)
 
reklama
Do góry