reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No melduję się i ja zazdroszczę Wam tej super pogody bo u nas niby ciepło ale jak wiatr zawieje to wcale nie ma rewelacji:baffled: a do tego jeszcze pół godziny temu grzmiało i padał deszcz:crazy: Tuśka się wyspała i zaraz się szykujemy i dzwonię po M bo chcę pojechać do centrum handlowego małej po butki. Chcę jej kupić adidaski i jakieś ala balerinki do spódniczki albo coś w tym stylu no i coś do latania po domu:tak: a że tam CCC, Deichman i Boti obok siebie to mam nadzieję że się uda:tak:

już mnie natchnęło - zupa brokułowa, mam zamrożony rosół z warzywkami

Witaj w klubie u nas też dziś brokułowa:-) ale coś tym razem mojej gwieździe nie wchodzi pewnie woli trzymać miejsce na obiecane racuchy po zakupach:-D

Jeju dziewczyny jestem na diecie :-( Justyna tu pisze o torciku :-:)wściekła/y: a mnie skręca!!!! Koło mnie leży otwarta biała czekolada hmmmm KUSI KUSI!!!! Ale nie mogę!!! Ostatnio nie mogłam się zapiąc w spodnie, które zmniejszałam trzy miechy temu :-( dupa rosnie mi potege z resztą widziałyście na zdjęciach. Pisałyscie o Linea czy to rzeczywiście takie skuteczne jak reklamują??? Czy hamuje apetyt na słodkie i w ogóle apetyt????

Ja na linei 1,5kg w miesiąc zgubiłam i to bez żadnych wysiłków co do apetytu to niby jem jak do tej pory ale zmniejszyła mi się pojemność:-D tzn nakładam tyle co zawsze a teraz zostaje:tak: no i zauważyłam że praktycznie jako takiego głodu nie odczuwam bo np w pracy przypominam sobie około 19 że coś by wypadało zjeść:baffled:
 
reklama
Justyna schowaj dziś 20-30zł do karty tej z podpisu , albo głęboko zakop i zapomnij a jak pojedziesz na podpis to kaska będzie jak znalał:sorry::tak::tak::tak:
nie mogę,bo mam ostatnie 80zł w portfelu i musi starczyć na jutrzejszego fryzjera:confused2: poza tym przed wypłatą jesteśmy, mam nadzieję,że w sobotę będzie.
Mateusz też na dyduchu. Właśnie obudził się, więc obiadek i idę posiać marchew i pierduszkę, może sebulę posadzę jak mi oczywiście mój ogrodnik-szkodnik pozwoli:sorry:
No i oczywiście Nuśka zazdroszczę!!
Muszę zmienić ząbki,bo wiadomo skąd ta gorączka była. Tak jak przypuszczałam dolne 3 dziadówy nie mogły się przebić
 
Witam się BBonki! Donoszę tylko, że u nas wszystko ok. Dzieciaki zdrowieją, ja już w pracy. Mało mnie na BB, bo uparłam się, że będę więcej czasu poświęcać maluchom i mężowi (he he), co też niniejszym czynię. Poza tym, w związku z cudowną pogodą na Dolnym Śląsku po pracy i obiado-kolacji wybywamy jeszcze całą czwórką na dwór, a jak wracam, to już tylko kąpanie, karmienie, usypianie i naprawdę brakuje sił i czasu, żeby zerknąć na BB.

Dzisiaj ze spaceru nici, bo pada, więc jestem. Korzystam z okazji i uciekam poczytać, co mnie ominęło.
 
Melduję że zakupy się udały:tak: adidaski kupione i balerinki też także jutro się lansujemy;-) a najbardziej mnie cieszy że na 2 pary butów wydałam raptem 65zł:-)

No to muszę zakupić. Anetko napisz mi jeszcze na ile Ci starcza opakowanie????

Mi na miesiąc bo jem 2 dziennie na opakowaniu jest że 2-3 dziennie.
 
Majandra - koszulka rewelacja:-):tak:. A co do spacerow i ...kataru. Syszalam i jestem zdania ze lepiej wychdzic aby "przewietrzyc" katar. Byleby nie bylo goraczki.
Nuska - ale zazdroszcze...:happy::tak::-)
 
Szkraby spią a ja siedzę sama , bo J na budowie.

Po południu zaprowadziłam Maję na tańce i przyszlismy do domu, ale zaczęło grzmieć , błyskać i padać, na szczęście kumpela była autem po swoją córke więc nie musieliśmy w taka pof\godę iść po nią. Miały wejść tylko na 5 min , ale zrobiło się z tego 3 godziny i czas zleciał.
 
Ja dopiero położyłam młodego spać. Mieli przyjechac moi rodzice. I przyjechali o 19:angry: jaby był sezon zimowy i musieli palić wpiecu. Ale mnie wkurzyli. Wogóle jakiś kiepski mam nastrój. Wszystko mnie wkurza. Taka poirytowana chodzę,że szok. A młodego w zębach bym rozniosła:zawstydzona/y:
 
reklama
witam!!!

moje dziecko dzis padlo wczesniej, bo malo w dzien spala
oj, dzis juz mialam jej dosc. ciagle tylko bylo: MAMA, MAMA, nawet jak stalam obok niej to tak gadala, a mnie wkurzalo, ze cos chce:baffled:

mialysmy dzis jechac do dziewczyny z forum radomskiego, ale jak sie ma w domu 2 samochody, to nie ma czym, prawda?:szok:w jednym kola zdjete, P mial przeczyscic u kumpla tarcze. na sile zgodzil sie je zalozyc i pozneij znow zdjac, zeby to zrobic. ale rano sie kapnelismy, ze fotelik Julitki jest w Palio, a ten stoi niemalze do gory kolami, bo P go konserwuje:baffled:wiec siedzialysmy w domu:-D

To musze kupić cykorię,bo poność super witaminowa itd,a arbuza normalnie dostanę w sklepie?
.

tak, sa juz dosc powszechcne nasiona arbuzow w Pl. P to chyba nawet w markecie kupowal.
a w doniczce w kuchni jzu mi wschodzi bazylia i majeranek:-)

Dzień dobry:)Powiedzci mi kiedy moje dziecko pozwoli mi przespać chociaż trzy godziny ciagiem w nocy!!!!Maskara jestem umeczona na całego bo mały znowu świruje w nocy i jest mega wrzask jak nie dostanie cyca!!!

ale bylo juz chyba lepiej, prawda?

Poza tym bylismy wczoraj w sopockich lasach na spacerze i na Łysej Gorze...ale dupki z nas żołędne bo aparatu nie wzielismy:wściekła/y::baffled::-( i J tylko 2 fotki pstryknal komorka

Lysa Gora jest w Gorach Swietokrzyskich,wiem cos o tym:sorry::-D

Agulka-z tego co piszesz to widać chyba nie ma reguły, bo Twój Adaś tez się budzi pomimo, że nie jest na cycu:eek:, czyli odstawienie chyba nie daje pełnej gwarancji na przepanie nocy.

u nas nie ma cyca, ale jest jedno karmienie w nocy:tak:

Powiem Wam, że my mamy normalnie za oknem lato:szok::szok::szok: Siedzę i myślę czy nie będzie przesada ubrać Damiana w krótki rękawek?;-)

julitka juz ktoregos dnia biegalla w krotkim rekawku. dzis bylo jakos dziwnie, niby pieklo, ale z wiatrem

Krótkiego rękawka mu nie założę, bo jeszcze takich nie ma:szok::zawstydzona/y::-p Ale już się na allegor rozglądam :tak:;-)

a nie ma body z krotkim rekawkiem? ja to traktuje jako koszulke, bo i tak niunka bez body nie chodzi

Nawet koncepcji obiadowej nie mam:crazy:

a anty... jest?:-D:-D:-D

Fajna

U nas nie ma Papko:-(

nie PAPKO, tylko PEPCO:laugh2:

a on mi na to "kocham cię "


KAsiu
czy Kuba używa jeszcze smoka??? Wogóle które maluszki jeszcze z niego korzystają ? Bo u nas smok to niestety najlepszy przyjaciel co prawda tylko do spania ale jednak.

oj, kazda by sie pochwalila, gdyby mogla:-):tak:

julitka bez smoka nie usnie i w nocy tez musi byc. jak na razie nie mam sily z tym wlaczyc. czekam....:zawstydzona/y:

Witam się BBonki!

to moze by tak u was czesciej popadalo?;-):-D

Melduję że zakupy się udały:tak: adidaski kupione i balerinki też także jutro się lansujemy;-) a najbardziej mnie cieszy że na 2 pary butów wydałam raptem 65zł:-)

a te balerinki sa wygodne? z tego co pamietam, to jak kiedys dotykalam, to strasznie sztywne byly i niskie w podbiciu:baffled:
 
Do góry