reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Oj ale nie pisz tyle kochana bo do jutra nie doczytam :-p;-):-D
Jak nastroje?:sorry:
Mam pytanko - czu uzywasz jakiegos kreatora do wystawiania rzecz na allegro? chodzi mi konkretnie o tlo.:sorry:
napisałam sie jak cholercia:tak::tak::tak: ale sił jakos brak, okna zostały mi do umycia , ale chyba nie chcą bo odpychaja:-D:-D:-D
Co do allegro to tło boirę z tych co oni proponują , nic swojego czasami uda mi się wklaic jakis obrazek albo napis i tyle.

Kutrka poszła za 99,99zł:laugh2::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
za 5 min kończą mi sie kolejna aukcje:tak: , chyba Monia cos ode mnie kupi,:szok::-D;-) hihihihiihihi i cos też sprzedałam:rofl2:

No i wygrałas Monia;-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj mysłałam, że umrę. Jeszcze tak żołądek mnie nigdy nie bolał , myślałam, że mnie rozerwie w środku, leki p/b nie pomagały i chyba No-spa pomogła, ale zwijałam się z bólu 2 godziny. Może mam wrzody?

Przesilenie czy co? Bo bym chętnie z łóżka nie wychodziła i dziecko komus podrzuciła na cały dzień.......................
 
Witam się i JA!!!! :-p

Na szczepieniu oczywiście normalka, czyli CYRK NA KÓŁKACH!!!!! :crazy: Kuba ostatnio odstawia się gdzie tylko może!!!!

Majandra a co mu zakładasz na noc do spania :-p:laugh2:???? My też przestaliśmy palić, a i nawet kiedy było palone to zakręcałam na noc ogrzewanie bo zaobserwowałam, że jak było troszke za ciepło to się częściej budził :tak:

Agulka czy to ta kurtka, za którą dałam 80 zeta???? :szok: To chyba się Kasia spisała!!!

Donkat, ale masz smakowitego avatarka :rofl2: super!!!!

Moje dziecko właśnie lata z czekoladowym zającem i udaje, że go tuli do snu i całuje go za każdym razem. A nie muszę pisać jak wygląda buzia Kubusia :sorry::laugh2:

Gabids, ale masz fajowo z tym piknikiem!!!! :tak::tak::tak: Udanej zabawy!!!! Koniecznie daj relacje jak było, a i proszę częściej zaglądać też do NAS!!!! ;-)

ASIEK WHERE ARE YOU!!!!!!!
 
Ale Mateusz mnie dzisiaj wkurza:wściekła/y:
Mama, mama!!!
Co synuś?
Tata... i pokazuje,że tata jedzie samochodem (osobówka z wielką przyczepą od traktora:-D)
Tak, tatus jedzie samochodem.
I to samo przez pół godziny, po czym wymyśla kolejną ambitną rozmowę:angry:
 
hello
Może sobie w końcu buty na wiosnę kupię :sorry:;-)
I jak zakupki?

Kutrka poszła za 99,99zł:laugh2::tak::tak::tak:
Miałam nosa;-)

Oddałam :tak:Justyna to Twoja jakaś kuzynka?

Ale Mateusz mnie dzisiaj wkurza:wściekła/y:
Mama, mama!!!
Co synuś?
Tata... i pokazuje,że tata jedzie samochodem (osobówka z wielką przyczepą od traktora:-D)
Tak, tatus jedzie samochodem.
I to samo przez pół godziny, po czym wymyśla kolejną ambitną rozmowę:angry:
:-D:-D:-Dja mam taka "rozmowę" codziennie tylko, że moje dziecko wspina się wówczas na pufę pod oknem i wypatruje jeszcze taty i brum bruma przez okno. Zostawić go nie mogę bo lubi ćwiczyć skoki:confused2:
 
Justyna to u nas to samo z Adasiem, tylko tata i tata.......... widzi biały duży samochód to tata... itd a jak tata w domu to tylko mama i mama:sorry:

Kasia babka pisała, że była napalona na kurtkę i była nawet w stanie dac więcej:szok::tak::tak::tak: ale dziekuję oczywiście;-)

Dziś się w***wiłam , bo miałam w planach umyć okna jak J wróci z pracy i zajmie sie dziećmi, a tu z tatą wymyslili wyjazd na budowę:crazy: dopiero wrócili.........wszystko na moich barkach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a wiecie jak mozna umyc okna i wyprasować firanki o wieszaniu juz nie wspomne, jak ma sie takich dwóch POMOCNIKÓW:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ale dałam radę:rofl2:
 
Witam.
w ogole go nie przykrywacie, czy po prostu jak sie skopie w nocy, to tak juz spi?
W ogóle, bo zaraz się odkrywa.

Zagłosowane :tak:

Dziś się nie udały. Jutro ciąg dalszy.

Kasiu, na noc zakładamy mu pajaca, bluzeczkę z długim rękawem i spodenki cienkie (takie od piżamy).

Hruda, wysłać Ci tą moją pracę o subkulturach? Ale ostrzegam: jest naprawdę kiepska. Aż się boję, że nie zaliczę :zawstydzona/y::sorry::-(

No to spadam pisać pracę mgr.:-(
 
reklama
Kasiu, na noc zakładamy mu pajaca, bluzeczkę z długim rękawem i spodenki cienkie (takie od piżamy).
No to spadam pisać pracę mgr.
Mój Mały śpi w bodach na długi rękaw i cienkich spodenkach od pidżamki. po kąpieli zakładam mu jeszcze skarpetki ale nim uśnie są już ściągnięte :confused2: W nocy jest też odkryty.
 
Do góry