reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hejka, dziewczyny pomyślałam że Was zapytam, w końcu macie jakieś doświadczenie :happy: Miałyście w ciąży taki dziwny żółto-pomarańczowy śluz? W zeszłym tyg jak byłam u gina to zmierzył ph i powiedział, że jest ok i nie ma stanu zapalanego, więc to raczej nie to. Ale ostatnio kolorek że tak powiem się zintensyfikował.Dzis zadzwonię do gina bo nie daje mi to spokoju, ale może do tego czasu dowiem się co to może być od Was :-)
 
reklama
Dzień dobry. U nas kolejny słoneczny dzień sie zaczyna, a ja muszę gnic w pracy:(((CARIOCA ja Ci nie pomogę bo nie miałam takich dolegliwosci, ale najlepszym rozwiazaniem bedzie rozmowa z ginem.
 
Helouuu:rofl2:
Hejka, dziewczyny pomyślałam że Was zapytam, w końcu macie jakieś doświadczenie :happy: Miałyście w ciąży taki dziwny żółto-pomarańczowy śluz? W zeszłym tyg jak byłam u gina to zmierzył ph i powiedział, że jest ok i nie ma stanu zapalanego, więc to raczej nie to. Ale ostatnio kolorek że tak powiem się zintensyfikował.Dzis zadzwonię do gina bo nie daje mi to spokoju, ale może do tego czasu dowiem się co to może być od Was :-)
Ja cos tam mialam ale zeby pomaranczowy to nie. Zapytaj gina koniecznie.

Pytalam wczoraj o mleko bo za rok z kawalkiem dzieci nasze pojda do przedszkoli a tam raczej nie daja zup na mleku modyfikowanym wiec martwie sie ze i tak bede musiala Staska przyzwyczajac do tego...bilego plynu:baffled::eek:

My zaczynamy dzis lub jutro trening niocnikowy czyli bede Staska puszczac po domu w samych rajtuzach az sie zsiusia i na nocnik - moze to przyniesie efekty.
Choc on nie usiedzi na samym tronie wiec sama nie wiem...ale ile mozna czekac:-p:-D:eek:

Stas zaczal mi kaszlec. Chyba w ruch pojda syropy, tantumy i inne specyfiki ( czosnek?:-p)

Milego dnia Dzieczeta!
 
No to i ja witam:-)
u nas też pieknie i slonecznie więc pewnie większość dnia spędzimy na dworze:tak:
Ciarioca ja ci niestety nie pomogę ale najlepsza będzie jak dziewczyny piszą rozmowa z ginem
Justyna ,Majandra, Hurda dużo zdrówka dla chlopaków:-)bo przecież WIOSNA:-):-):-)
Gagulec, Anetasa , Nuśka i inne pracujące mamusie milego dnia w pracy:tak:
Gabids milego pikniku:-)
no i wszystkim pozostalym a nie wymienionym tez życzę MIłEGO DNIA:happy::happy::happy:
 
witam!!!

wczorja padlam o 21.30:szok: ostatnio zarywalam nocki dla ksiazki, wiec w koncu musialam odespac.
a takie mialam plany odnosnie P:rofl2::-p, a nawet nie czulam kiedy sie polozyl:-D

niuka dzis wstala godzinke wczesniej. dziwne:eek:oczywiscie roche marudna byla, bo pewnie nie dospala:crazy:

teraz wyslalam ich na dwor, a ja ....

moj P ostatnio dostal manii zakupowo-nasiennej:-D:-Djuz tyle roznych nason kupil, ze szok! teraz tesciu orze dzialke i beda siac.

Po gozinie zmierzyłam jeszcze raz temp. i bylo już 38.8 dostał czopik i po nim dopiero puściło. Teraz śpi, zobaczymy co będzie jak się obudzi

a jak dzis?

cześć i czołem:-D
Czy u Was też jest tak pięknie?

Dziewczyny, wiem że to nie ten wątek ale proszę odpowiedzcie. Jak podajecie kakao lub płatki waszym pociechom, na mleku krowim czy modyfikowanym? Mój nie tknie modyfikowanego i zastanawiam się czy moge już mu podac krowie, przegotowane?:eek:

witamy kochana, witamy:-)

ale olaf fajnie i duzo mowi, az zazdroszcze:zawstydzona/y:
wczoraj niunke nauczylam mowic: GDZIE
tylko ze moje dzieco nie potrafi laczyc slow, tylko mowi pojedynczo, nie powie np: TATA, GDZIE?

co do mleka, to niunka pije modyfikowane. krowie tylko w budyniu i jak podpija od P

moje dziecko wlasnie mnie zawolalo, bo nazbieralo cala garsc stokrotek dla mamy:-) codziennie mam takie prezenty:tak::-)

Shinead Mateusz już od dłuższego czasu pije krowie. Takie najprawdziwsze od krowy nie rozcięczane i wszystko jest ok.

lubie to twoje stwierdzenie:-D:-D
bo my to mamy takie nieprawdziwe od byka:-D:-D:-D:rofl2:

Matus dziś przepadl w kuhni w wysypal mi z pojemników na podlogę Kucharek i kaszę manną i wziąl sobie lyżeczke i mieszal w tym:wściekła/y:

:-D:-D:-D:-Dale kucharz ci rosnie:-D:-D
orzynajmniej cicho bylo, prawda?

Witam wieczorowa pora.

Pozdawiam was bardzo mocno i dobrej ocki zycze.

zapraszamy czesceij:tak:;-)

Witam z rana. Pierwsza :szok::-) Maciuś dziś pół nocy ze mną spał. Małego kataru dostał, bo przestałam już grzać w nocy i mu chyba za zimno zwłaszcza, że go nie przykrywamy.

w ogole go nie przykrywacie, czy po prostu jak sie skopie w nocy, to tak juz spi?

niunka ostatnio tez ciagle sie odkrywa i ja przykrtwam jak zauwaze, albo jak zacznie kwilic z zimna:sorry:

Hejka, dziewczyny pomyślałam że Was zapytam, w końcu macie jakieś doświadczenie :happy: Miałyście w ciąży taki dziwny żółto-pomarańczowy śluz?

chcialabym, lae nie pomoge.
mnie nic nie lecialo:laugh2:

Dzień dobry. U nas kolejny słoneczny dzień sie zaczyna,

a u nas chlodnaow dzis, slonko takie niesmiale:-(

My zaczynamy dzis lub jutro trening niocnikowy czyli bede Staska puszczac po domu w samych rajtuzach az sie zsiusia i na nocnik - moze to przyniesie efekty.
Choc on nie usiedzi na samym tronie wiec sama nie wiem...ale ile mozna czekac:-p:-D:eek:

u nas przez spedzanie calych dni na dworze znow nastapil regres nocnikowy:baffled:podejrzewam, ze dopiero zaczniemy dzialac jak bedzie juz calkiem cieplo i jul;itka pobiega w majcioszkach po dworze.

w ogole doszlam do wniosku, ze w lecie nie ma szans na jakakolwiek specjalna edukacje u dziecka. teraz julitka prawie nie widzi zabawek, ksiazeczek, nie am mowy o uczeniu jej czegos. ciagle tylko na dworze, na dworze....
 
Hejka, dziewczyny pomyślałam że Was zapytam, w końcu macie jakieś doświadczenie :happy: Miałyście w ciąży taki dziwny żółto-pomarańczowy śluz? W zeszłym tyg jak byłam u gina to zmierzył ph i powiedział, że jest ok i nie ma stanu zapalanego, więc to raczej nie to. Ale ostatnio kolorek że tak powiem się zintensyfikował.Dzis zadzwonię do gina bo nie daje mi to spokoju, ale może do tego czasu dowiem się co to może być od Was :-)
ja miałam całą ciążę grzybicę więc u mnie był raczej "serek":eek:

moj P ostatnio dostal manii zakupowo-nasiennej:-D:-Djuz tyle roznych nason kupil, ze szok! teraz tesciu orze dzialke i beda siac.
co siejecie? może i mnie natchnie co jeszcze dokupić

a jak dzis?
a dziś po gorączce śladu nie ma, musi mi paszczę swoją pokazać,ale on tego nie lubi. Nocka niby ok, przed 1 miał 39 to dostał czopek, on spał w miarę,ale ja nie wyspana jestem. Gadał przez sen, majak jeden:-D

lubie to twoje stwierdzenie:-D:-D
bo my to mamy takie nieprawdziwe od byka:-D:-D:-D:rofl2:

noooo! od byka to juz konkret:-D tak napisałam,bo teraz mleko z kartona uważane jest za krowie:baffled:

a u nas chlodnaow dzis, slonko takie niesmiale:-(
no u nas też tak średnio na jeża,mam wyprane i nie wiem czy powiesić na dwór,czy do suszarni. Jeszcze firany sie piorą,ale je od razu wyprasuję i powieszę
.
 
reklama
Do góry