reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się i ja. :-) właśnie skończyłam porządki całego domu...:rofl2: padam. od 7 rano do 16:szok: Wiki u dziadków więc miałam pole do popisu. Mój K pierwszy raz w życiu powiesił firanki, ale się tym wkurw..... :-D niech wie jak to jest, nie??
Monia wszystkiego najlepszego dla Oli :happy:
Donkat ja też już nie mogę się doczekać świąt, jakoś mam radochę, że pójdę z małą ze święconką...
Agulka jak to dobrze,że z małym już lepiej, ja to bym chyba narobiła w ...., gdyby Wiktoria przestała mi oddychać w nocy i pędziłabym setą na pogotowie:szok:
Shinead (nie wiem czy dobrze napisałam :-)) jeszcze nie miałyśmy chyba okazji się poznać, więc witam cię serdecznie:-)
Gagulec qurcze to nieciekawie z tym teściem... nie jestem w temacie, bo jestem tu od niedawna, ale ja chyba bym faktycznie się wyprowadziła, a teściowa jeśli pozwala na to, żeby wy i dziecko cierpieliście... to chyba jest coś nie tak:baffled:
acha i co do tego mleka to ja daję małęj jeszcze bebiko 3R, jakoś nie mam odwagi dawać jej krowiego. jak się dowiedziałam, że jest praktycznie bez wartości odż. i do tego tłuste jak nie wiem to odpuściłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiem jak to jest, jeszcze pamietam....:tak::tak::tak:
jedyne pocieszenie takie, ze to minie:-)
Hruda, juz kiedys pytalam, weic nie weim, czy nie widzilalas, czy nie chcesz odpowiedziec, ale sie zastanawiam, dlaczego J jest trudno znalezc prace, skoro dziala w dosc poszukiwanej branzy?
Nie wiem. Wyslal okolo 20 ofert i dupa blada...ale w przyszly czwartek jedzie do UK tam dzialac.
Co poniedziałek kupuję NAJ,a dzisiaj jest dodatek z przepisami i na stronie 34 jest nasza PANI ADMINISTRATOR i podaje przepis na kotleciki rybne. Ta to jest modelka, wszędzie umie się zakręcić:-D
Masz na mysli Etke?:szok: No rzeczywiscie niezle:-p:-D:happy:

Dziewczyny, wiem że to nie ten wątek ale proszę odpowiedzcie. Jak podajecie kakao lub płatki waszym pociechom, na mleku krowim czy modyfikowanym? Mój nie tknie modyfikowanego i zastanawiam się czy moge już mu podac krowie, przegotowane?:eek:
No wlasnie...dajecie mleko z kartonu? Czy raczej modyfikowane?
Justyna - jakie mleko dajesz? prosto od krowy? czy jakies z kartonu?
 
Kuba krowie mleko pije co wieczór i w każdy ranek :tak: jest wszystko ok!!!!

Szczepienie przełożone na jutro :wściekła/y: na dziś nie było miejsca i zapisała mnie na jutro :szok: byłam w szoku bo tam nigdy nie było zapisów!!!!
 
Mateusz tez raz na jakiś czas pije mleko krowie np, jak Bebiko już sie skończy lub gdy widzi jak Ola pije i też chce:tak:
Mateusz już śpia Ola jeszcze ogląda wieczorynke ale juz w piżamce:tak:
Matus dziś przepadl w kuhni w wysypal mi z pojemników na podlogę Kucharek i kaszę manną i wziąl sobie lyżeczke i mieszal w tym:wściekła/y:
 
cześć i czołem:-D
Czy u Was też jest tak pięknie? Normlanie lato w pełni:-)
Młody coraz lepiej mówi, powtarza wszystko jak papuga. Najbardziej chce mi sie śmiać jak mówi "o kucie", co znaczy "o kurcze" i skubany wie kiedy ma użyć tego zwrotu. Najczęściej jak mu coś nie wyjdzie przy układaniu klocków:-) Normalnie trzeba uważać co się mówi. Aha.. no i zaczął śpiewać "panie janie", czyli "panie nianie":tak::-D

Gagulec-a rozmawialiście z Chwastem o leczeniu?
Donkat-ja idę w sobotę pierwszy raz z małym do kościoła święcić jajka, chcrzestna ma mu przygotować jakiś ręcznie robiony miniaturowy koszyczek.. i aż się boję, bo Olaf to raczej dłużej w jednym miejscu nie posiedzi;-)
Dziewczyny, wiem że to nie ten wątek ale proszę odpowiedzcie. Jak podajecie kakao lub płatki waszym pociechom, na mleku krowim czy modyfikowanym? Mój nie tknie modyfikowanego i zastanawiam się czy moge już mu podac krowie, przegotowane?:eek:
Shinead, kopę lat:-D. Witaj
My też planujemy pójść poświecić jajczęta w sobotę i podobnie jak Ty jestem ciekawa jak Młody wytrzyma bo przecież ma robaki w tyłku i dłuzej niz 5 minut nie posiedzi w miejscu.
Ja jezeli daje Damianowi mleko to tylko takie z kartonu, ale jest ono w owsiance ewentualnie z budyniem. Od jakiegoś czasu Młody popija też "Łaciate". Resztę mleka stanowi cyc ( oczywiście sery i jogurty tez zajada)
Co do Chwasta- z nim juz nie da sie rozmawiać:crazy:

Witam się i ja. :-) właśnie skończyłam porządki całego domu...:rofl2: padam. od 7 rano do 16:szok: Wiki u dziadków więc miałam pole do popisu. Mój K pierwszy raz w życiu powiesił firanki, ale się tym wkurw..... :-D niech wie jak to jest, nie??
Oj mi jest potrzebny taki zastrzyk energii. Bo u mnie się skończyło dzisiaj sprzątanie tylko na planach:zawstydzona/y: Mam ten plus , ze nie muszę sprzątac całego mieszkania:nerd:

Matus dziś przepadl w kuhni w wysypal mi z pojemników na podlogę Kucharek i kaszę manną i wziąl sobie lyżeczke i mieszal w tym:wściekła/y:
Mój M by spazmów dostał jakby coś takiego zobaczył:szok::szok::szok:

Justyna to nie byle jakie to mleczko- od takich wypasionych krówek:szok::-D:-D:-D
 
Justyna to nie byle jakie to mleczko- od takich wypasionych krówek:szok::-D:-D:-D
dlatego z czystym sumieniem mu je daję,a skoro on je toleruje to tym bardziej się cieszę. O 18 temp. chyba osiągnęła max. 39.5, zeszła po czopiku, teraz ma 37.7,ale dokazuje jak gdyby nigdy nic. W końcu wrąbał banana i trochę jajecznicy. Ale chociaż posprzątałam w szafkach:-p
 
Witam wieczorowa pora.
Poczytalam Was troszeczke i juz mi oczy sie kleja.
Hrudzia napisala do mnie ze mnie pozdrawiacie.Dziekuje kochane ja tez codziennie o was mysle:tak:i czytam po troszeczku.
Moze w srode napisze wiecej co u nas.Bo jutro jade na piknik z mamusiami z mojego regionalnego forum.
Pozdawiam was bardzo mocno i dobrej ocki zycze.
 
reklama
Witam z rana. Pierwsza :szok::-) Maciuś dziś pół nocy ze mną spał. Małego kataru dostał, bo przestałam już grzać w nocy i mu chyba za zimno zwłaszcza, że go nie przykrywamy.
Pranie i zmywanie już wstawione. Maciuś Puchatka ogląda. Mąż się do pracy szykuje. Ja zaraz idę się myć, bo jeszcze w piżamie siedzę :zawstydzona/y::-p
O 10 na rehabilitacje wychodzimy, więc będę wieczorem. Może sobie w końcu buty na wiosnę kupię :sorry:;-)
 
Do góry