reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Monia - ale pyszne:-) Twoje zdrowko bo sacze winko!:-p:-)
Donkat, Kasia - a co dopiero na zywo...nawet brawa po tej piosence byly jakby z opoznieniem...sama Edyta miala mokre oczy a przezciez 100 razy to spiewala...

A ja tak czy siak chcialabym teraz dziewczynke choc marzyl mi sie chlopiec..ale chlopca juz mam:-p:-)
 
Ostatnia edycja:
ja uwielbiam piosenke Geppert, tylko nie kojarze dokladnie tytulu "jaka roza taki ceirn" czy cos w tym stylu. ta mnie porusza do lez
 
aukcja kurteczki zakonczona, cena zadowalajaca:-), wiec spadam spac, tym bardziej, ze juz chyba nikogo nie ma:-(

pappapapa!
 
reklama
Ale zescie sie rozmarzyly, siostry:-p:szok::rofl2: to akurat nie moje klimaty ale...to wasz tron!!!!:-p

Co do allegro...ja juz 3 raz wystawiam moj zestaw i mimo wielu obserwajacych lipa na calej lini:baffled:...a tak dobrze szlo jakis czas temu- wszystko szybko sprzedawalam...a teraz...kryzys???:szok::eek:

A co do bycia jedynakiem...ja nigdy nie zalowalam ze jestem jedynaczka mimo ze rodzice nie rozpieszczali mnie za nadto, choc, nie przecze, inwestowali w moja edukacje i rozwoj. Jedynaczka dziewczynka to nie to samo co chlopak jedynak - znam kilku i nie jest z nimi dobrze;-) - egocentryki do bolu:baffled:
 
Do góry