reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Trochę natrzaskałyście postów dziś kochanieńkie.
Co do rodzeństwa, to mam dwoje, ale różnica wieku jest spora - siostra starsza 11 lat, a brat 8. Dopiero od niedawna się potrafimy porozumieć, zawsze im zazdrościłam wspólnego jezyka, wspólnych spraw, zainteresowań.

Hruda - piękna ta piosenka, tekst, muzyka, wykonanie. Jakie te nasze stare polskie piosenki są bezbłedne.
 
witam jako pierwsza w sobotni poranek:-)
noc do dupy:wściekła/y:plakali jeden przez drugiego wkońcu obydwoje wylondowali u nas w lóżkó u spaliśmy we 4:angry:
zapowiada mi się dzię pracowity dzień bo muszę upiec 2 ciasta, tort i jeszcz takie tam...:sorry:
milego dnia kochaniutkie:tak::tak::tak:
Gabids dlaczego nie zaglądasz na BB?widze żena NK jesteś. Odezwij się napisz co tam u was , jak dzieciaczki?
Anetasa hop hop gdzie jesteś???
Asiek, Aneczka , Harsh,Noami,Asia KC, Klavell i reszta nieobecnych dzewczyn co si ez wami dzieje? ODEZWIJCIE SIĘ!!!DAJCIE JAKIŚ ZNAK ŻYCIA:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Moniu witaj :tak:

Noc jak zwykle :laugh2: wstalismy z małym dopiero o 7.30 wyspałam się jak nigdy!!!!

Dzień zapowiada się mniej zajety bo w planach mam jedynie spacerek z Kubalą i pójście do kościoła na 17.00 bo jest spowiedź.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny stałe bywalczynie i te trochę zaniedbujące forum :-p ( nie no żart wiem, że kada mama jest zajeta jedna mniej druga bardziej)

***************************************************************
***************************************************************
 
Witam i ja i kajam się po chwilowej nieobecności:zawstydzona/y: ale widzę że tylko 2 BB-ony za mną tęskniły:-p prawda taka że praktycznie całymi dniami jestem z małą na dworze moje dziecko uzależniło się od placu zabaw:-Ddo domu wpadam na jej spanie i jedzenie. A jak śpi to mamusia szaleje z porządkami. Okna już wymyte i łazienka lśni a reszta przede mną. Za to Tuśce coś się poprzestawiała i zamiast padać ze zmęczenia wieczorem to szaleje minimum do 21:wściekła/y: wczoraj zanęła dopiero o 21:30:wściekła/y:

Monia a Ty masz jakieś rodzeństwo??? bo nigdy nic chyba nie pisałaś ? A pytam bo się zastanawiam kto Tu na forum jest jedynakiem???? Hrudzia na pewno ale czy ktoś jeszcze??? A pytam bo tak się zastanawiam czy to na prawdę takie trudne być jedynakiem???? Myślę nad przyszłością Igorka?:sorry:

Mój M to jedynak i powiem Ci że trochę czasu upłynęło za nim udało mi się odczarować te jego przyzwyczajenia jedynacze:laugh2: on sam twierdzi że nie żałuję że nie ma rodzeństwa a ja tak ostatnio właśnie rozmawiałam z moją przyjaciółką na ten temat i obie doszłyśmy do wniosku że często potem w życiu dzieje się tak że bliższe są nam osoby niby obce niż własne rodzeństwo.

ja też próbowalam i nic:crazy:
Teraz D wystawil wiertarkę udarową sporo osób obserwój e ale nikt nie zalicytowal jeszcze:no:już tak kombiujemy że może jak gdyby ktoś zalicytowal (moglo by być fikcyjnie) to może obserwujący by sie zmobilizowali i zaczli licytować:sorry:

Z tym trzeba uważać zwłaszcza pod koniec aukcji. Moja siostra w takie rzeczy się bawiła i skończyło się na tym że osoba fikcyjna na godzinę przed końcem aukcji podbiła cenę i nikt już jej nie przebił:no: potem żałowała bo mogła książkę sprzedać za 67zł a jak ją ponownie wystawiła to sprzedała za 42zł.

Młody siedział dobre 15 minut na nocniku i wkońcu zszedł. Podciągnęłam mu spodnie bez pampersa i poszłam szykować ciuchy,a ta mała świnka zlała się w gacie. Wykończy mnie,bo nawet się tym nie przejął:wściekła/y:

Ty się ciesz że chociaż chce siedzieć na tym nocniku bo Tuśka zachowuje się jakby miał ją oparzyć:wściekła/y: narazie odpuszczam bo nie chcę jej zniechęcić dokońca.

Anetko a wiesz coś na temat Skrzydłokwiatu??? Zakupiłam go sobie bo ponoć jest rewelacyjny do oczyszczania powietrza z toksyn :tak: czytałam, że lubi wilgoć, ale może coś z własnego doświadczenia???

Niestety brak doświadczeń w tym temacie co prawda mamy jednego na recepcji ale nim zajmuje się koleżanka bo mi do tej pory udało się tylko 2 wykończyć:zawstydzona/y: także niestety nie pomogę. Powiem tylko że ten na recepcji jest podlewany tylko raz w tygodniu.
 
Ja tak na szybko, puki S jeszcze w pracy. Obiad się gotuje na jutro,a na dzisiaj schaboszczaki rozbite. Pranie się pierze. Okno jeszcze muszę umyć w pokoju,ale to jak młody pójdzie spać,czyli jak wrócimy ze spowiedzi. Nie pochwaliłam się, Mateusz wczoraj zaliczyl 1 zdarcie lakieru do krwi na kolanku:-D Ale mam sajgon w chacie. Nie wiem dlaczego,ale w sobotę, kiedy chciałabym tak porządnie sprzątnąć, żeby chociarz na niedzielę były czyste podlogi to młody takie maniany odpieprza,że szok:wściekła/y:
 
witam.

Noc do bani, okropnie sie bałam o małego, kilka razy przestał oddychac przez te gluty w nosie i gardle...... nie spała tylko czuwałam.
Teraz mładoy spi ale wczesniej był marudny, oj chyba nie ob edzie sie bez antybioryku.

Siedzimy z amkniętych pokojach a Adas sie drze, że chce wyjśc, bo za drzwiami robia ten bojler i rury wymieniaja równiez w kuchni, więc wyobraźcie sobie jak mozna zamknąc takiego malucha jak nasz i nie pozwolic chodzić swobodnie po domu, jakby był zdrów to pikus na dwoerze przebekalibyśmy ten czas a tak masakra........

Spadam może do wieczora, ale chyba nie.

Oglądacie dziś ten serial na TVP2 o tancerzach? Ciekawe jak im to wyszło??????

Co do rodzeństwa to ja mam tylko brata, kiedys mielismy bardzo dobry onktakt ale jak poszedł do woja a potem się ożenił............ brata straciłam........... tzn widzimy się tylko w Święta.

Moja kuzynka jest jedynaczką i bardzo ubolewa z tego powodu. Ojca ma surowego, więc nie dopuszczał do jej mysli bo tak w głowie jej namęcił, że nie miała ani razu chłopaka a ma 31 lat. On uważał, ona dzieki niemu też, że wszyscy którzy byli nia zainteresowani nie sa warci jej bo nie nadziani ..... przede wszystkim chodziło o kasę....... Kuzynka wypieszczona , wypolerowana itd przez rodziców uciekła do Gdańska a oni zostali sami w dużej chłupie , bez wnuków, bo ich raczej nie będzie.......... a na nas patrzą z zazdrością i nie moga sie na patrzeć na maluchy.....
 
Agulka biedny Adaś : (

Ja mam siostre, ale wolałabym jej nie mieć : / szkoda gadać przykra historia : ( w zasadzie to siostra przyrodnia, ale zawsze. Teraz dla siebie jesteśmy jak dwie obce sobie osoby. CAŁKOWICIE!!!!
 
reklama
Do góry