reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Agulka tak mi szkoda Adasia i do tego jeszcze musicie się kisić w 4 ścianach:wściekła/y: a może zrób mu inhalacje:baffled:
robię , latam co chwię w wtykam mu nosek aby cos wdychnął ale płacze, zatyka nos .........dom cały kamforą jedzie, kropie bluzeczkę aby tez wdychał :-( co 5 min wodę morska mu psikam, ma juz kinol czerony......:-:)-(
 
Agulka a jakby tak pod noskiem posmarować maścią majerankową???? A gruszką odciągnąć???
Kasia własnie o to chodzi że tam jest zatkane i za żadne skarby ani troche mu tej wydzieliny nie wychodzi a siedzi, bo słychac jak chlupie, ja wyciągam-próbuję aplikatorem do nosa i dupa..... korek chyab sie zrobił
 
To jest najgorszy etap kataru. Jak przyjdzie ta zielona glutkowata wydzielina będzie lepiej tym bardziej, że ładnie wydmu****e nosek.
 
Męczy się oddychając przez usta????

Już tydzień!!!! Jeny strasznie długo. Coś mi się też wydaje, że antybiotyk będzie najlepszy.
 
reklama
jeszcze nigdy nie brał antybiotyku, ale chyba trzeba będzie, bo dzisiaj myslałam, że umrę jak trzęsłam go jak lalka a on nie łapał powietrza
 
Do góry