reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Maja w końcu jutro do przedszkola idzie, bo dzis dała mi popalis. Jeszcze taskich klapsów jak dzię to jeszcze nie dostała. Pyskuje strasznie i nie słucha.........wr.................

czyli juz zdrowa:-D:-D:-D


A ja jutro biorę się za cwiety na mojej działeczce. Wsadzę gladiole, mieczyki i przesadzę wszystkie z końca na początek i pięknie będzie. A dalej będą pyry:-D i jak zakwitną to będzie jeszcze ładniej;-) Ciekawe kto mi działkę skopie, tzn. kiedy mój szanowny mąż znajdzie czas:baffled:

oj, nawet mi nie mow, bo :wściekła/y:zmazrly nam wczorjaszej nocy sadzonki groszkow pachnacych w tunelu:wściekła/y:nie mialam pojecia, ze bedzie mroz:crazy:ale zeby w tunelu tez padly:crazy:

Justyna pomidory sama wysiewasz czy kupujesz flance????

my wysialismy w tym roku sami:tak:

dobry wieczór kochane BBonki:-)

monia, witaj!!

super, ze z dziecmi ok.:tak:
Mateuszkowi przejdzie mamisynkowanie, tylko jescze musi troche pomarudzic:-D

sprzataj, sprztaj, ja tez mam takie plany.;-)Ola musi miec piekne urodzinki:tak:
 
reklama
Carioca tak się ciesze, że są tak dobre wieści o małej lub małym bąbelku ;-):-D

Majandra mały łamacz serc wyrasta z Maciusia i bardzo dobrze :tak: tak ma być to laski mają szleć za Naszymi chlopakami :laugh2:

Agulka jak to się mówi, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło szkoda tylko, że kasna na co innego nie może być przeznaczona np na fajny ciuszek dla Ciebie na lato lub wiosne.

Justyna też raz obciełam Kube :tak: i wyglądało to tragicznie!!!! Tzn na początku nawet mi wyszło, ale później chciałam to tu to tam poprawić i nietetsty poprawki popsuły wszystko :-p

Hruda troszke nie nadązam za Tobą :laugh2::eek: sto mysli na minute. Ale powód odroczenia bardzo mądry i rozsadny :tak:

Ja dziś byłam z Kubusiem u mamy :laugh2: pogoda cudna, oby tak dalej!!!! Mały pobył troszke na balkonie tam pobawił się i pokrzyczał na ludzi :rofl2: zabawnie to wyglądało kiedy wszyscy obracali się i szukali, z którego okna tak ktoś krzyczy :-p
 
Ja dziś byłam z Kubusiem u mamy :laugh2: pogoda cudna, oby tak dalej!!!! Mały pobył troszke na balkonie tam pobawił się i pokrzyczał na ludzi :rofl2: zabawnie to wyglądało kiedy wszyscy obracali się i szukali, z którego okna tak ktoś krzyczy :-p

i to taki WIELKI KTOS:-D:-D:-D


ja natomiast dzis juz bardziej stanowczo powiedizlaam tesciowi, zeby nie przywozil Julitce cukierkow:no:juz mnie to wkurzalo, bo na moje delikatne uwagi nic sobie nie robil. teraz tez byl lekko zdziwiony i mowil,ze przeciez jej nie zaszkodzi i ze duzo nie je:crazy:
nauczyl ja, ze niemalze codziennie jak do ans przyjezdza, to am dla niej cukierka/czekoladke. gdy nie ma, to dziecko juz sie upominalo:angry: tylko, ze obiadu to nie ma kto zjesc, a za cukierki sie bierze:crazy:
 
Kasiu - to Kuba miał przednią zabawę :-D
Donkat - starszemu pokoleniu ciężko to zrozumieć, napewno chciał dla Julitki po prostu jak najlepiej, ale dobrze że jasno wyraziłaś sowją opinię.

Czy któraś z szanownych Bebonek używa mopa parowego?
 
Donkat - starszemu pokoleniu ciężko to zrozumieć, napewno chciał dla Julitki po prostu jak najlepiej, ale dobrze że jasno wyraziłaś sowją opinię.

Czy któraś z szanownych Bebonek używa mopa parowego?

niby tak, ale doskonale wie, ze my stramy sie malej nie dawac slodyczy, a ostatnio wlasnie troche przez tesciow sie pod tym wzgledem rozpuscila. P tez dostal ochrzan, bo nieraz idac po czekolade mowil: Julitko idziemy zjesc czekoladke?:crazy:po co jej mowi i ja wola1 chce? niech idzie zje sam i juz. a tak to sam ja nauczyl i nie raz ciagnela go do szafki ze slodyczami:crazy:
ach, wszedzie trzeba wsyztko tlumaczyc:baffled:

a co to mop parowy?:szok:ja dopiero sie zwyklego dorobilam:-D
 
reklama
Do góry