reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Asia, miejsce jest zawsze :tak:
To dla nowoprzybyłych:
2dgnm38.jpg
 
Witam
jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem, ze już weekend:-) A ponieważ padam na cyce rzuciłam okiem co popisałyscie, ale na długo miejsca nie zagrzeje dzisiaj na BB; ogolnie
Majandra- wszystkiego naj, naj. naj
Agulka, Monia zdrówka maluchom
Luandzia trzymaj sie kobitko
Hruda, do trzech razy sztuka i kolejna praca będzie spełnieniem marzeń
Justyna, :-D:-D:-D:-D
Anetasa kuruj się.
U nas dzisiaj zaczął sie trzydniowy Rajd z okazji rocznicy "Wielkiej ucieczki"
( coś więcej na ten temat tutaj: The Great Escape Rally) i ledwo chodzę, bo jak wyruszyliśmy z domu o po 14 tak o 19:30 wróciliśmy do domu i cały czas na nogach. Mały padł chwila moment i śpi jak zabity. Dzisiaj tez miał radochę bo pierwszy raz robił kupala do dorosłego kibelka ( kupilismy nakładke) i całkiem nieźle mu poszło:cool2:
Poza tym zero ciekawych rzeczy. A propos kolczyków- ja noszę średniej wielkosci kółka, małego raz na jakis czas zainteresują ale krew się jeszcze nie polała:sorry2:
A teraz życzę wam miłego imprezowania
PAPAPAPA
 
reklama
Do góry