reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Anetasa - ja polecam Oscillococinum...ale metoda moje maamy - herbatka z duchem:-p:-) czyli z ruemem albo ( jak to ona miala w zwyczau - z krupnikiem, miod pitny)...opcja do wyboru...ale przeciez sa urodziny:-):tak::-p
Majandra - a ktore to...jesli mozna spytac?;-):sorry2:
 
A my po gościach. Młody się kula. S poszedł oglądać samochód szwagierki (pół godziny temu:baffled:) i mają wrócić razem na pijaństwo i tysiąca.
Jedliśmy kolację i kuzynki chlopak wypiął się tak,że mu przegródkę bylo widać:-p i wpsiuknęłyśmy mu ketchupu:-D ale był wściekły:zawstydzona/y:
 
Jestem i ja.:-):tak:


To jak? Zaczynamy imprezę?


jeszcze sie pytasz???????????????:tak::-):tak::-)

Ja jestem...i sacze winko - bo w koncu KTOS tu ma urdziny:-p:-)...ale juz widac dno:baffled::-pi co teraz:szok::confused:

trzeba polac!

No i już się robi nas coraz więcej więc tak nie marudź Donkat;-) że nikogo nie ma. Ja czekam aż mi M przyniesie grzane piwo z sokiem malinowym a przed spaniem wypiję jeszcze aromatyczne mleko z miodem i czosnkiem;-) i nafaszeruje witaminami mam nadzieję że mnie puści to gypsko bo nie mam czasu chorować:-D

juz sie ciesze:-):-)pomarudzic czasami nie zaszkodzi:-):-)

Jedliśmy kolację i kuzynki chlopak wypiął się tak,że mu przegródkę bylo widać:-p i wpsiuknęłyśmy mu ketchupu:-D ale był wściekły:zawstydzona/y:

nie dziwie sie:-D:szok:
 
A my po gościach. Młody się kula. S poszedł oglądać samochód szwagierki (pół godziny temu:baffled:) i mają wrócić razem na pijaństwo i tysiąca.
Jedliśmy kolację i kuzynki chlopak wypiął się tak,że mu przegródkę bylo widać:-p i wpsiuknęłyśmy mu ketchupu:-D ale był wściekły:zawstydzona/y:
ale macie pomysly:-D:-D:-D
 
M stawia w końcu kwietnik w pokoju zobaczymy co z tego wyjdzie:baffled: i jęczy że zamiast mu pomóc to tu siedzę. :wściekła/y:
Hrudzia dzięki za rady ale żadnego ze specyfików w domu nie posiadam będę więc walczyć tym co mam w chwili obecnej grzanym piwem z sokiem:-p
 
.Moja mama robi identyczne machlojki z telewizjami ale na odwrót - rezygnuje z cyfry a przechodzi na polsat. Dlaczego tak Cię polsat wkurza? mama płaciła za cyfrę dwa razy tyle (70 zł za miesiąc) :baffled:.

My nie robimy machlojek :no::sorry2: mielismy polsat przez ok 3 lata tylko, że za kazdym razem podpisywalismy nowe umowy :tak: a czy wole cyfre to sie dopiero okaże na razie wygrała z Polsatem finansowo bo jest super promocja przez pół roku 42 zł pakiet komfort i na całej umowie zaoszczędzimy około 300zł to już jest duzy plus.

Kochane nie przecvzytam co napisałyście od wczoraj, bo mam mały sajgon w domu. Adas oki tylko katar , ale MAja wczoraj znów miała gorączkę, w nocy i dzis rano 39st. więc na 12:30 do lekarza sie umówiłam, Moja diagnoza to ZNÓW zapalenie ucha, bo bardzo ja boli.......

Do póxniej jak dam radę. A tak po zatym to witam dziołchy.

Oj Kochana jak mi szkoda Mai :-(

Uwaga odpisała Luandzia: pisze że była w szpitalu, z dzickiem OK ale ona cały czas leży pod kroplówką bo nie może pić ani jeść.

Teraz jeszcze dopisała że już jest w domu ale czuje się okropnie, wymiotuje i nie może nic jeść ale wczoraj widziała serce dzidziusia więc ma nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawia Was

W końcu jakieś wieści :tak: dobrze, że z dzidziusiem wszystko dobrze :-D

Witam Was serdecznie. Dłuuuugo mnie tu nie było. My już jesteśmy na swoim. Tzn. mamy gore dla siebie:) Wiktoria rośnie i rozrabia strasznie. Mówi już coraz więcej słów :) nie będę próbować Was nadrabiać bo od listopada sie tego uzbieralo :) będę na razie podczytywać :)

Witam Cię :-) nie miałysmy okazji się poznać więc fajnie, że jesteś.

Naomi hejka :-D

Majandra wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!
 
Macie jeszcze może jedno miejsce na tej imprezce? Mogę siedzieć na podłodze :p

Witajcie :-D

Majandra - wszystkiego najlepszgo!!!! Samych ciepłych i słonecznych dni i wiecznie uśmiechniętych chłopaków!
 
reklama
Justyna dobre z tym ketchupem

Hrudzia moja mama też preferuje coś z duchem , ale kielonka z pieprzem...........

Mjaandra pozbyła sie gości i zaczyna polewać, tak, tak o e-kolezanki trzeba dbać
 
Do góry