reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja wpadłam tylko się przywitać bo zdycham rozłożyło mnie jednak na maxa:-( więc korzystając że mala śpi też idę się położyć.
Chciałam tylko złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia szczęścia i słodyczy Majandrze Anetasa życzy :-)

Mężuś niech Cię wygrzeje:-p

Chciał ale ja ledwo ciepła byłam:zawstydzona/y:

Luandzia zdrówka życzę i trzymam mocno kciukasy za Ciebie i fasolkę:tak:

Agulka zdrówka dla Maji i oby na Adasia nie przeszło:no:

Monia współczuję Ci tej jazdy biegunkowej a już tyle czasu dzieciaczki były zdrowe:-( trzymam kciuki żeby to choróbstwo szybko sobie poszło. A co do snu to dawaj numer;-) kto wie może kiedyś zadzwonie po radę;-)
 
reklama
Majandra - zdrówka, szczęścia, radości, spełnienia marzeń, realizacji wszystkich planów, wygranej w lotto - i wszystkiego czego zapragniesz, niech Ci się spełni. 100 lat!!!

...No to super :tak: a jaką masz???? My mamy Indesit A numeru nie pamietam nie chce mi się lecieć do łazienki, ale też ma duży plus za cisze :-D.....Dziś miałam okropny sen :-( śniło mi się, że mnie okradli :confused2: ukradli mi dowód osobisty i fiszke do lekarza moją i Kubusia :eek: a na podmiane dali dowody jakiś prostytutek co na zdjęciach były rozebrane :confused2:...

Zakupiliśmy płytszą - głebokość tylko 40 bo ta stara większa zachodziła nam na framugę. To jest Electrolux Inspire, 6kg wsadu, automatyczny dobór ilości wody, 1200 obrotów, opóźnienie startu, jakieś róznaiste programy. Dla mnie wypas, bo dotychcas mieliśmy taką z 15to letnią podstawową, co prawda z suszarką (któa nie działała), no ale stary rumpel.
A sen miałaś odjazdowy :-D

...No to gites! mam nadziejej ze poczujesz sie na tyle "mocno" ze zobacze Cie i brzuchosadelko na zywo:-p:-)no i Stachulca!...

troche mi Stasiu podchorzał, ma katarek, ale jak się wykuruje to z przyjemnością bym się do Edzia wybrała, żeby się wychasał i pobratał z rówieśnikami, no i dla mnie to też przyjemność. Wyjęłabyś mi go tylko z fotelika, prawda?

Uwaga odpisała Luandzia: pisze że była w szpitalu, z dzickiem OK ale ona cały czas leży pod kroplówką bo nie może pić ani jeść.

Teraz jeszcze dopisała że już jest w domu ale czuje się okropnie, wymiotuje i nie może nic jeść ale wczoraj widziała serce dzidziusia więc ma nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawia Was

O dzięki Doti, a już się Luandzia martwiła, że nie ma objawów :happy2: Wszystko bedzie dobrze, pamiętam że z Zuzią miała podobnie. Jakbyś jeszcze do niej pisała to koniecznie ją pozdrów.

Moniu - na sraczkę też dobry jest gotowany ryż z np jagodami właśnie, albo z gotowanymi jabłkami. Współczuję. U nas na srakę pediatra polecała taki probiotyk Enterol, żeby podawać do kolacji, bo nocą lepiej się wchłonie. Z rannej kupy potem jechało drożdzami :happy2: ale pomogło.
 
I moje przeczucia sie potwierdziły- zapalenie ucha. :wściekła/y:Jak ja nienawidzę tego lekarza, niby od wszystkiego, żaden pediatra. Zapisał Mai krople do uszu z antybiotykiem i Agumentim . Tylko teraz jestem w kropce, bo jak mała miała ostatnie to zapalenie to babka pediatra powiedziała, żebym krople odstawiła jak dostaje ogólny antybiotyk, a ten kretyn mówił co innego. :baffled:
Chyba zrobię jak poprzednim razem . :tak:Jak myslicie?:confused:

Majandra pyszny ten torcik, ale nam sie na boczki poodkłada, impreza za imprezą:tak::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ale mam nerwa dzisiaj:wściekła/y: Agulka kiedy mamy @,bo ostatnio nie zapisałam. Placuszek upieczony. Jak ostygnie to spróbuję. Bardzo dużo wyszło tego ciasta, więcej jak na tortownicę taka standardową.
Młody moli się na nocniku,a ja biorę się zaraz jak pójdzie spać za gyros i muszę z podłogami się rozprawić.
Biedna Luandzia się wymęczy,ja nawet nie wiem co to znaczy,ale moja znajoma też często w szpitalu była pod kroplówkami,bo tak mocno wymiotowała.
Monia na zatrzymanie są SUSZONE! nie dżemy, kompoty, zasypane cukre,bo one działaja odwrotnie. Tak jak jabłka surowe na srakę, rozgotowane na zatrzymanie sraki. A może siemie lniane by zjedli? Bo to delikatne dla żołądka i tak osłonowo działa.
 
Hey,hey.Znowu mi sie zniklo ale juz jestem.Jestesmy juz na nowym mieszkanku,mamy cisze i spokuj.Nasi nowi wspolokatorowie bardzo polubili Naomi i ona ich tez.Zreszta ta Kinga co z nia mieszkamy to w styczniu poronila i teraz bierze leki zeby "odbudowac"organizm i beda sie za jakies 3-4 miesiace starac sie jeszcze raz.
U nas klamka juz zapadla maz zabukowal wczoraj bilety na powrod do Polski.Wracamy 18 maja.U niego w pracy jest juz nie ciekawie,przyszedl odgorny list ze od wrzesnia tna godziny i zmniejszaja stawke godzinowa.Krotko mowiac to kompletnie by sie nam tu nie oplacalo siedziec.
Podjelismy tez decyzje co do imienia dla synka.Bedzie Aleksander.

Ja tak o sobie a tu czytalam ze z Luandzia cos sie stalo????Co prawda to nie czytalam od poczatku wiec nie wiem konkretnie co.Jest w szpitalu????

Agulka przykro mi z powou Mai.Ja co prawda nigdy nie mialam zapalenie ucha,ale slyszalam ze to nic milego.Trzymam kciuki zeby szybciutko to minelo.

Wybaczcie kobitki ale dluzej nie moge z wami posiedziec,bo w nocy straszne skurcze mialam i jak tak teraz siedzie przy kompie to niedosc ze maly sie wypycha na wszystkie strony to co jakis czas odczuwam skurcz.JA CHCE JUZ URODZIC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrwiam goraco.
 
Ale mam nerwa dzisiaj:wściekła/y: Agulka kiedy mamy @,bo ostatnio nie zapisałam. Placuszek upieczony. Jak ostygnie to spróbuję. Bardzo dużo wyszło tego ciasta, więcej jak na tortownicę taka standardową.
Młody moli się na nocniku,a ja biorę się zaraz jak pójdzie spać za gyros i muszę z podłogami się rozprawić.
Biedna Luandzia się wymęczy,ja nawet nie wiem co to znaczy,ale moja znajoma też często w szpitalu była pod kroplówkami,bo tak mocno wymiotowała.
Monia na zatrzymanie są SUSZONE! nie dżemy, kompoty, zasypane cukre,bo one działaja odwrotnie. Tak jak jabłka surowe na srakę, rozgotowane na zatrzymanie sraki. A może siemie lniane by zjedli? Bo to delikatne dla żołądka i tak osłonowo działa.

Kochanieńka mogę się założyć, że suszone są na popędzenie, a nie na zatrzymanie :dry:

Naomi - wytrzymaj jeszcze ze 2 tygodnie, a z Luandzią już ok, była w szpitalu z powodu odwodnienia, bo mocno wymiotowała.

A Atruviel napisała, ze dzis wrócili z Tymkiem ze szpitala :tak:

A ja mam poziom glukozy w górnej granicy normy, chyba muszę przejść na diete z produktami o niskm ineksie glikenicznym. Teraz gotuje mi teściowa, a ona nie ma bladego pojęcia o zdrowym gotowaniu, sama ma cukrzycę, jak tak dalej pójdzie to i mnie dopisze. Jak we wtorek usg będzie dobre, to zaczynam sobie sama gotować.
 
Witam Was serdecznie. Dłuuuugo mnie tu nie było. My już jesteśmy na swoim. Tzn. mamy gore dla siebie:) Wiktoria rośnie i rozrabia strasznie. Mówi już coraz więcej słów :) nie będę próbować Was nadrabiać bo od listopada sie tego uzbieralo :) będę na razie podczytywać :)
 
Kochanieńka mogę się założyć, że suszone są na popędzenie, a nie na zatrzymanie :dry:
Potwierdzam swoje :-p Jak sobie radzić z biegunką?: Medigo

Naomi ale cieszycie się z powrotu,czy to takie "bo tak lepiej"? A jak stosunki z mamą? Lepiej?

Wczoraj oglądałam taki chyba reportaż na polsacie o kazirodztwie. I z taką pełną głową poszłam spać,że szok. Laska była od 15 roku życia przez ojca. 2 razy zaszła w ciążę, oddała do adopcji. Matka była kilka razy w ciąży z tego mają 2 dzieci,a resztę poroniła:baffled: sprawa była w prokuraturze i niby faktycznie naturalne poronienia tam były. Ale laska opowiadała o tym wszystki jak o np. bójce w szkole. Jak można robić taką krzywdę dziecku? Jak można swoje dziecko tak skrzywdzić? Gdyby S zrobił coś takiego to zabiłabym go nie czekając na żaden wyrok sądu. Jak matka może tego nie zauważyć? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć jakąś taką patologiczną rodzinę gdzie ojciec tyranizuje wszytskich... To się w głowie nie mieści jacy ludzie chodzą po świecie. Skąd to się bierze w ich głowach??
 
Wpadłam na chwilkę specjalnie żeby złożyć życzenia myślałam że tu imprezka w końcu urodzinki ktoś tu ma :-) atu pustki :szok:

MAJANDRA

Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci.
Lecz słowa, które zostaną w pamięci,
życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości.
Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie,
niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.
Wszystko co piękne i wymarzone.
W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.


 
reklama
witajcie kobiekti!!!

czytalam co u was i chcialam odpisac, ale Julitka mi "pomogla" i wszystjko znieknelo:angry::szok:

Majandra, zyj nam kobietko 100lat i badz szczesliwa!!!!

szybkie pytanko-szybka odpowiedz: duzo was dzis bedzie na forum, bo nie wiem czy walczyc z P o kompa?:-)
 
Do góry