reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
a mysląłm, że wszystkie wywiało.

Może się uda ta wycieczka do Chorwacji,:tak:trzymajcie kciuki:-):-):-)
Aneta może innym razem, dzieki: nie w tym roku, wiesz o co chodzi, prawda

Tak wiem o co chodzi:-( ale kciuki za Chorwację trzymam byłam 2 razy i ciągnie spowrotem jak chol**:tak:

bylismy na dlugim spacerku w lesie.:-)niunka lezala na wpol spiaco, ale nie zasnela. juz kilka razy sprawdzilam, ze teraz moje dziecko nie zasnie w markecie ani na spacerze, tylkow wdomu. nawet w samochodzie zajmuje jej zasypianie wiecej czasu nie wczesniej. chyba jje szkoda atrakcji wokol i dlatego.
a u was jak jest

no to chrzestny z powolania:baffled:

ja teraz mam Bella happy, ale powiem szczerze, ze juz wole te Dada z biedronki, bo lepiej utrzymuja wszystko na miejscu:dry:dzis znow przesiurana. a ciezka jak nie wiem!

Co do spania na dworze czy w sklepie to u nas tak samo od kilku ładnych miesięcy ;-) nie mam mowy szkoda czasu jej chyba:baffled: jak spanie to tylko w domku:tak: co do chrzesnego to naprawdę fajny gościu tylko niestety bardzo zapracowany:zawstydzona/y: nie raz zdażało się że odbierał mnie o 22 z pracy sam dopiero ze swojej wracając także nie żebym usprawiedliwiała ale też trochę rozumię.
Co do pieluch Bella to faktycznie lipa dady są lepsze:tak:
 
Co do pieluch to my wracamy do pampersów bo te huggiesy mnie wkur***. Zmieniam pieluchy jak zawsze co trzy - cztery godziny ale widzę, że przy tych Hujesach trzebaby zmieniać co godzine, dwie bo tak szybko robią się bomby :dry: no chyba że ten mój lejek tak leje :confused::sorry2::shocked2:
 
pewnie, my to juz calkiem spore maluszki ejstesmy:-D:-D:-D:-D:-D:cool2:
no faktycznie:-D:-D
Ja jakoś za zielonym Jacobsem nie przpadam, za kwaśny dla mnie. Ja lubię żółte Tchibo.
Ja nie narzekam na Hagisy, u nas sprawdzają sie i Dada biedronkowe.
Byliśmy na spacerze, przeszło godzinę, tak ślicznie na dworze:-) Mam nadzieję,że już tak zostanie. Były trara i tir i miał i kamam i muu:-D

Wystawiłam sobie 3 kiecki na allegro. Może sprzedam
 
Justyna mam nadzieję, że sprzedasz i będzie na nowe buciki.:tak::-D:-D

Adaś się juz obudził a Maja nadal spi, jak nie chciała spac jak była mała to teraz mnie zaskakuje i znów nie chciał sie położyć a tu proszę chrapie........ to juz 2 godzinę
 
Co do pieluch to my wracamy do pampersów bo te huggiesy mnie wkur***. Zmieniam pieluchy jak zawsze co trzy - cztery godziny ale widzę, że przy tych Hujesach trzebaby zmieniać co godzine, dwie bo tak szybko robią się bomby :dry: no chyba że ten mój lejek tak leje :confused::sorry2::shocked2:

No to Tuśka też by weszła w tym wypadku do klubu lejków:-D bo hagis po 3 godzinach wygląda gorzej jak pampers z nocy:confused: ale kombinuje żeby właśnie coś tańszego niż pampery a w miarę dobrego trafić do stosowania na dzień bo w dobie kryzysu szukam oszczędności:baffled:
 
No to Tuśka też by weszła w tym wypadku do klubu lejków:-D bo hagis po 3 godzinach wygląda gorzej jak pampers z nocy:confused: ale kombinuje żeby właśnie coś tańszego niż pampery a w miarę dobrego trafić do stosowania na dzień bo w dobie kryzysu szukam oszczędności:baffled:
spróbuj te z Rossmana:tak: J przed chwila wpadł w czasie pracy i przywiózł zapas:tak::-D
 
reklama
Do góry