reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Bo komedia jest głupia,ale te teksty są boskie:-D:-D
:tak::-D
Witam pierwsza. Nałóg górą :-D:tak:
Pół nocy u Maciusia przespałam :sorry2::dry:
Piję kawkę. :-)
Mam ambitny plan rzucić kawę. :-p:-D;-)
:szok: i tak mało i słabe pijesz czyli tylko sie delektujesz, nie ma co iśc na odwyk;-):no::-D
DZień dobry .Jestem totalnie niewyspana bo moje dziecko miało w nocy ataki paniki- nie mam pojecia co mogło spowodować aż taki płacz, e mały sie zanosił i az trząsł- nie moza go było uspokoić. Jestem przerażona.
Nasze dzieci teraz maja okres przeżywania i jarzenia snów, więc......:sorry2:

Ja umieram - poszlam spac o 1:00 bo szanowny malz dopiero wtedy wrocil z libacji:sorry2::baffled: a Stanek o 5.50 zaczal swoja libacje - z tymze akustyczna:wściekła/y::dry:
to dopiero niedobrzy mężczyźni:-D;-)

Nocka ok, mały pieknie spał w łóżeczku do 3( poźniej u nas:baffled:) bez szczebelek i nie spadł:sorry2::tak:, katar juz nie budził, dzięki kropelkom.
Maja troche lepiej, bez gorączki ale za to z gilami:sorry2::wściekła/y:

Z mojego syna jakiś jarosz rośnie, na śniadanko tylko zjadł całego pomidora i pół papryki, chlebek i szyneczka bleeeeeeeeeeeeeeee
No i jeszcze lata ( jak Maja) w różowych okularach i opasce na włosach:szok::sorry2::sorry2:

Pogoda mroźna, słoneczna:tak: przynajmniej słonko do 13 będzimy mieli w pokojach:tak:
 
reklama
Majandra to ja raczej powinnam rzucić to świństwo, a przynajmniej zmniejszyć dawki bo jestem w stanie wypić 5 kaw dziennie w mega kubku :) kojarzycie tą reklame Mann i Jandy??? Mam własnie taaaki kubasek : ). Pijam jedynie Jacobs Kronung.

Co do poranka to był nawet niezły. Teraz czekamy na chrzesną Kubusia ma wpaść koło 10. Miałam jechać do miasta, ale jej telefon mnie zatrzymał może i dobrze bo pogoda nieza ciekawa. Ponoć jutro ma być przyjemniej.

Wczoraj u mamy Kuba spadł z mega poduszki i upadł niefortunnie na blat od mebli : ( teraz ma mega guziora na policzku w kształcie płaskiej lini.

Dziewczyny nosicie kolczyki???? Ja czasem noszę, czasem bo Kuba prawie kiedyś urwał mi ucho i się boje teraz.
 
Witam i ja! Na pół dnie Was zostawić nie można bo po tem człowiek siedzi i nadrobić nie może:szok::-D my wczoraj popołudniu przepadłyśmy u dziadków a że ostatnio staram się Tuśkę odzwyczajać od wózka tzn używać tylko na długich trasach typu do miasta to spacer do babci zajął nam 45 minut bo przecież wszystkie schodki i krzaczki po drodze trzeba zaliczyć:-D chrzesny Natalki odwołał wizytę czego z resztą sie spodziewałam:sorry2: on za nim się zjawi to minmium 10 terminów musi odwołać:wściekła/y: z Tuśką wróciłyśmy przed 19 do domu i wstyd się przyznać ale o 21:30 już spałam:zawstydzona/y: za to nie pamiętam kiedy tak wyspana byłam tym bardziej że moje obudziło się dopiero o 7:tak:

Monia jak tam dzisiaj dzieciaczki? Mam nadzieję że noc ok i zdrówko powoli wraca:tak:a zdjęcie Oli i Matusia razem śpiących mnie rozczuliło coś pięknego taki widok i poraz pierwszy od dawna pomyślałam że może jednak jeszcze pomyślę o drugim dziecku:zawstydzona/y:

Agulka zdrówka dla dzieciaczków:tak:

Hrudzia ale masz wzięcie teraz z pracą. Tylko te zrobki :baffled:nie da rady nic z nimi ponegocjować?A z procentu który Ci obiecali pytałaś ile możesz wyciągnąć? Bo być może ten system się naprawdę opłaca;-) a i nowe forum wybij sobie z głowy;-)

Donkat moja Tuśka ostatnio też strasznie dużo pije ale jeszcze się nie zdażyło żeby przesikała pampka w nocy tyle że na noc zawsze zakładam pampersa. Natomiast ostatnio na próbę kupiłam hagisy i w dzień jak spała przesikała go właśnie:confused:

Majandra jaki odwyk:szok: co my tu bez Ciebie na forum zrobimy trzaskaj te posty ile wlezie a my się bardzo będziemy cieszyć:-) a co do kawy to ta ilość i moc to jakbyś wcale nie piła;-) ja za to bez kawy żyć nie mogę:no: tyle że ja mam zawsze strasznie niskie ciśnienie nawet jak byłam w ciąży to lekarz mi zalecił wręcz żebym wypijała choć jedną filiżankę dziennie bo jak mi na wizycie mierzył ciśnienie a tam 80/50 to się dziwił że ja tu przed nim stoję i jeszcze rozmawiam a nie śpie:-D

Gagulec ostatnio czytałam że około półtora roczku dzieci zaczynają śnić i niestety na początku zazwyczaj są to jakieś koszmary przez co budzą się w nocy z korutnym płaczem :shocked2: i niestey trzeba to przetrwać;-)
 
Majandra to ja raczej powinnam rzucić to świństwo, a przynajmniej zmniejszyć dawki bo jestem w stanie wypić 5 kaw dziennie w mega kubku :) kojarzycie tą reklame Mann i Jandy??? Mam własnie taaaki kubasek : ). Pijam jedynie Jacobs Kronung.

Co do poranka to był nawet niezły. Teraz czekamy na chrzesną Kubusia ma wpaść koło 10. Miałam jechać do miasta, ale jej telefon mnie zatrzymał może i dobrze bo pogoda nieza ciekawa. Ponoć jutro ma być przyjemniej.

Wczoraj u mamy Kuba spadł z mega poduszki i upadł niefortunnie na blat od mebli : ( teraz ma mega guziora na policzku w kształcie płaskiej lini.

Dziewczyny nosicie kolczyki???? Ja czasem noszę, czasem bo Kuba prawie kiedyś urwał mi ucho i się boje teraz.

Wiesz co dobre;-) ja też od tej właśnie kawy jestem uzależniona:tak: a co do kolczyków to ja noszę ale takie małe na wkrętki bo większe właśnie za bardzo interesują moje dziecko:-(;-)
 
:tak::-D

Z mojego syna jakiś jarosz rośnie, na śniadanko tylko zjadł całego pomidora i pół papryki, chlebek i szyneczka bleeeeeeeeeeeeeeee
Oj to jak moj Stasiek ostatnio - co mnie baaaaardzo zdziwilo:szok:

Wczoraj u mamy Kuba spadł z mega poduszki i upadł niefortunnie na blat od mebli : ( teraz ma mega guziora na policzku w kształcie płaskiej lini.
A nas moznaby posadzic o przemoc w rodzinie - Stas szarpal sie z szafka i ma przetarte pol policzka i sliwe na nosie:baffled:

Dziewczyny nosicie kolczyki???? Ja czasem noszę, czasem bo Kuba prawie kiedyś urwał mi ucho i się boje teraz.
Ja nosze. Mlody jest bradzo ciekawy ale tez delikatny, co mnie dziwiw bo on w goracej wodzie kapny, raptus taki... Przedwczoraj pierwszy raz lekko pociagnal ale nie uszkodzil mi ucha.

Hrudzia ale masz wzięcie teraz z pracą. Tylko te zrobki :baffled:nie da rady nic z nimi ponegocjować?A z procentu który Ci obiecali pytałaś ile możesz wyciągnąć? Bo być może ten system się naprawdę opłaca;-) a i nowe forum wybij sobie z głowy;-)
30 % od utargu. Ale oni dopiero zaczynaja i tam zywej duszy nie ma.

ja za to bez kawy żyć nie mogę:no: tyle że ja mam zawsze strasznie niskie ciśnienie nawet jak byłam w ciąży to lekarz mi zalecił wręcz żebym wypijała choć jedną filiżankę dziennie bo jak mi na wizycie mierzył ciśnienie a tam 80/50 to się dziwił że ja tu przed nim stoję i jeszcze rozmawiam a nie śpie:-D
Ja tez nie moglabym zyc bez kawy choc "puszczalskiej" nie trawie. Tylko z ekpresu. No i winszuje cisnienia - mam takie same:szok::baffled:
 
Donkat moja Tuśka ostatnio też strasznie dużo pije ale jeszcze się nie zdażyło żeby przesikała pampka w nocy tyle że na noc zawsze zakładam pampersa. Natomiast ostatnio na próbę kupiłam hagisy i w dzień jak spała przesikała go właśnie:confused:

ja za to bez kawy żyć nie mogę:no: tyle że ja mam zawsze strasznie niskie ciśnienie nawet jak byłam w ciąży to lekarz mi zalecił wręcz żebym wypijała choć jedną filiżankę dziennie bo jak mi na wizycie mierzył ciśnienie a tam 80/50 to się dziwił że ja tu przed nim stoję i jeszcze rozmawiam a nie śpie:-D

Ajakie Hyggisy kupiłas , takie gw granatowym opakowaniu czy z postaciami Kubusia Puchatka????:sorry2:

Z ciśnieniem mam tak samo, zawsze bardzo niskie:tak: nawet w ciąży tak jak Ty

Kasia kolczyki noszę i Adaś ciągnie te wiszące:tak:
 
Widzę, że hrudzia dołańcza do klubu niskocisnieniowców, która jeszcze????:sorry2:
ja mam ogólnie niski, a w ciąży pani doktor pytała,czy jeszcze żyję:-D
Ja też noszę kolczyki,bo Mateusz ogląda bardzo delikatnie.
Muszę ogarną trochę chałupę, bo będzie niespodziewana kontrola tyrana:-D i lecę na dwór. Coś D mi się blokuje:dry: Aha, sprawdżcie,czy jest coś na poczcie
 
reklama
Do góry