reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ale nastukalyście:szok:
tyle że ja mam zawsze strasznie niskie ciśnienie nawet jak byłam w ciąży to lekarz mi zalecił wręcz żebym wypijała choć jedną filiżankę dziennie bo jak mi na wizycie mierzył ciśnienie a tam 80/50 to się dziwił że ja tu przed nim stoję i jeszcze rozmawiam a nie śpie:-D

Widzę, że hrudzia dołańcza do klubu niskocisnieniowców, która jeszcze????:sorry2:
ja też zawsze mam niskie ciśnienie i wysoki puls tylko podczas ciąży mialam idealne:tak:ale ja tego wogóle nie odczuwam że ciśnieie mam za niskie:no:
a mysląłm, że wszystkie wywiało.

Może się uda ta wycieczka do Chorwacji,:tak:trzymajcie kciuki:-):-):-)
Aneta może innym razem, dzieki: nie w tym roku, wiesz o co chodzi, prawda
no to trzymamy kciuki:-):-):-)
Kawa:confused:co to jest ?ja kawy wogóle nie pije no chyba że capucino ale to nie kawa:no::-D
Ja używalam hagisów tych z kubusiem puchatkiem ale przeżucilam się na DADA bo sądobre no i o 10zl tańsze:-)
Dzieciaczki już dziś lepiej. Wczoraj jak szliśmy spać to jak zwykle zajrzalam jeszcze do dzieci no i Mateusz byl caly obrzygany i obsrany:wściekła/y:no więc musialam go myć i przebierać i już niechcial spać w lózeczku więc go wzielam do nas. Nocka byla spokojna. wogóle dziś już wymiotów nie bylo tylko po 2 rzadkie i bardzoooo śmierdzące kupki. No więc mogę powiedzieć że jest dużo lepiej:-):tak:
 
reklama
wiecie co, mam takiego lenia, ze az mi wstyd i zle z tym, bo ja nie umiem nic nie robic. :sorry2:t zn tak mi sie wydawalo do tej pory:zawstydzona/y:
mam kupe wolnego czasu, P do pomocy, a siedze w domu jak ten grzyb i nic nie robie. tlumacze sobie, ze na porzadki swiateczne jescze za wczesnie, an okna za zimno, na kwiatki-rabatki tez, wiec coz robic:confused:powiedzcie, ze to minie, bo mi zle!!!!!

Były trara i tir i miał i kamam i muu:-D

co to??:shocked2:

a tak an marginesie, z czym wam sie kojarzy ta buzka:shocked2:? moj P mialby tylko jeno skojarzenie:-p:-D

Adaś się juz obudził a Maja nadal spi, jak nie chciała spac jak była mała to teraz mnie zaskakuje i znów nie chciał sie położyć a tu proszę chrapie........ to juz 2 godzinę

moja gwiazda pospala dzis 3godz:szok::szok:juz sie boje myslec o ktorej pojdzie spac wieczorem:szok:

. No więc mogę powiedzieć że jest dużo lepiej:-):tak:

totez ciotki-klotki sie ciesza z wami;-):-)


dziekuje:tak:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D zdjecie roku:-D:-D:-D:-D
 
wiecie co, mam takiego lenia, ze az mi wstyd i zle z tym, bo ja nie umiem nic nie robic. :sorry2:t zn tak mi sie wydawalo do tej pory:zawstydzona/y:
mam kupe wolnego czasu, P do pomocy, a siedze w domu jak ten grzyb i nic nie robie. tlumacze sobie, ze na porzadki swiateczne jescze za wczesnie, an okna za zimno, na kwiatki-rabatki tez, wiec coz robic:confused:powiedzcie, ze to minie, bo mi zle!!!!!

Minie minie;-) jak pajęczynami zarośniesz nie myśl że sobie tak błogo będziesz siedzieć i nic nie robić:-p:-D a tak na poważnie to właśnie to jest syndrom przesilenia wiosennego bo niby coś bym zrobiła ale sama nie wiem co itp itd;-)

Agulka zdjęcie rewelacja:-):-D:rolleyes::rofl:
 
Kamam to nic innego jak kombajn:-D Ostatnio Mateusz ma szał i wszędzie są kombajny,a tak naprawdę to nawet na obrazku nie ma.
Teraz czyta mi książeczkę "W domu" z serii Poznaję słowa. Jakiś taki wogóle jest rozgadany. S wpadł na chwilkę i teraz Mateusz chodzi i mówi tata, tata, i taty koszulki prasowałam i tata na poduszce lażał. Chyba ocipieję kiedyś.
Monia chociaż 1 Wam odeszło, z 2 złego wolę srakę.
Aga Mateuszowi bardzo podobał się Adaś:-D
Donka, naucz się leniuchować. Albo robić na drutach:-p
 
Moje dziecko przechodzi samo siebie z pomysłami na zabawę. Ukradł mi drewnianą łopatkę z kuchni i obmyślił sobie,że będzie na niej nosił chusteczkę higieniczną. Oczywiście ciągle mu zlatuje:-D Przyszedł po pomoc. Zwinęłam w kulkę,ale znowu spadła. To pomysłowa mama przykleiła ją na ślinę,ale dumny ją nosi.:-D:-D a teraz nie chce mu się odkleić,bo plan końcowy był taki,że na kopystce miał ją przenieść do łychy spychacz i znowu się wkurza:sorry2::-D
 
Kochane dzis mija roczek jak jestem z Wam. Bardzo sie cieszę, że Was znalazłam przypadkiem i chcę zostać jeszcze na wiele pięknych lat , uczestnicząc w Waszym życiu i patrząc jakie jesteście szczęśliwe z dzieciaczkami i nie tylko;-)


 
O Agulka pierwsza rocznica super ja 22 10 2009 będę miała 4:szok: od daty zalogowania

Dziękuję za ciasteczko pyszniutkie;-);-) no wszystkiego naj z okazji rocznicy ;-):-D:-D
 
reklama
Agulka - dziękuję za ucztę, golnę sobie z tego kieliszka, a co tam :-) Twoje zdrówko!
Nuśka - to Ty teraz zwróciłam uwagę tutaj najstarszy dinozaur forumowy chyba jesteś?

Moja nowa praleczka właśnie pierze pierwsze pranko, jest cichutka, co za miął odmiana po starej rumpli która kiedy wirowała, to się wydawało że wystartuje w kosmos.

Co z LUANDZIĄ??
 
Do góry