reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Widzę, że hrudzia dołańcza do klubu niskocisnieniowców, która jeszcze????:sorry2:

Ja tez mam zawsze niskie ciśnienie i bardzo wysoki puls taka jakaś dziwna jestem :baffled:

Monia jak tam dzisiaj dzieciaczki? Mam nadzieję że noc ok i zdrówko powoli wraca:tak:a zdjęcie Oli i Matusia razem śpiących mnie rozczuliło coś pięknego taki widok i poraz pierwszy od dawna pomyślałam że może jednak jeszcze pomyślę o drugim dziecku:zawstydzona/y:

Oj jednak jesteśmy podobne :tak: czytasz w moich myslach:-p

Agulka ja również zdrówka dla dzieciaczków:tak:życzę

Hrudzia nowe forum proszę jak się kolezanka rozmarzyła a kto ci na to pozwoli żeby na nowe forum sie przenosić Co do pracy to faktycznie nie wiele :baffled: co z tym zrobic :confused:

Donkat Igor bardzo duzo pije (zwłaszcza ostatnio) ale pampersy jak na razie nie zawodzą

Majandra odwyk:szok: przecież wiesz ze nie ma takiej mozliwosci:tak: co do kawy to podobnie jak Kaśka duzo i w duzych kubkach choc ostatnio staram się parzyć w małych filizankach ale za to wypijam podwójnie wiec nie wiem co to daje :sorry2:a pije kawke zarówno rozpuszczalna jak i sypana poprostu lubie zresztą ja lubie wszystko co nie zdrowe:zawstydzona/y:

Kasia co do kolczyków to ja noszę różne zmieniem codziennie w zależnosci od stroju i Igor się przyzwyczaił czasami podchodzi do mnie oglada i mówi "ciki" "mamy" co ma oznaczać kolczyki mamy

Kurcze ale się rozpisałam a czas wracać do pracy ;-) buźka do później
 
reklama
Już po wizycie :-D chłopaki się wybawili. Kuba oczywiście z poczatku musiał zaznaczyc, że Piotruś jest na jego terytorium i troszkę go poturbował ale później już ładnie się bawili.

Teraz mały tyran śpi :-D

Ja cisnienie mam idealne nawet w ciąży nic mi nie dolegało oprócz puchnięcia podczas upałów.
 
Już po wizycie :-D chłopaki się wybawili. Kuba oczywiście z poczatku musiał zaznaczyc, że Piotruś jest na jego terytorium i troszkę go poturbował ale później już ładnie się bawili.

Teraz mały tyran śpi :-D

Ja cisnienie mam idealne nawet w ciąży nic mi nie dolegało oprócz puchnięcia podczas upałów.

Tuśka też tak zawsze robi jak Szymek przychodzi:zawstydzona/y: najpierw nie pozwala mu niczego dotknąć a już nie daj Bóg żeby się odważył siąść na krzesełko uczydełko zaraz go zrzuci z niego:-( ale po chwili już się ładnie bawią niby razem:tak:
 
a mysląłm, że wszystkie wywiało.

Może się uda ta wycieczka do Chorwacji,:tak:trzymajcie kciuki:-):-):-)
Aneta może innym razem, dzieki: nie w tym roku, wiesz o co chodzi, prawda
 
witam!!!:-)

przegielyscie znow z tym pisaniem:baffled:

Donkat jak mamy to rozumieć???? "Do kiedyś" :confused:

:sorry2::crazy::crazy::crazy: a co to oznacza:confused::confused::confused:

to oznacza, ze do momentu , az wpadne znow na BB:-D:-D:-D:-Dalescie sie zatrwozyly:shocked2:


bylismy na dlugim spacerku w lesie.:-)niunka lezala na wpol spiaco, ale nie zasnela. juz kilka razy sprawdzilam, ze teraz moje dziecko nie zasnie w markecie ani na spacerze, tylkow wdomu. nawet w samochodzie zajmuje jej zasypianie wiecej czasu nie wczesniej. chyba jje szkoda atrakcji wokol i dlatego.
a u was jak jest?

zaś zwymiotywal:crazy::crazy::crazy:

monia,
a jak jest u was dzis?

Wlasnie odkrylam forum...kosmetologiczne, w budowie identyczne jak BB...przepadlam...:sorry2::-p

budowa budową, ale takie mysli niech ci sie nie kolacza, bo lepszych kobitek i tak nie znajdziesz:-p

ogólnie przy 39 polecam czopki Codipar, nawet takie maluchy jak my je mogą brać.


pewnie, my to juz calkiem spore maluszki ejstesmy:-D:-D:-D:-D:-D:cool2:


Dobiję do 4500 i znikam :-D;-)
.

zniknij na sekunde i pojaw sie ze zdwojona energia na nastepne 4500:-D:-D

Mam ambitny plan rzucić kawę. :-p:-D;-)

my z P zaczelismy popijac kawe dopioero 2 lata temu w pracy, gdy przyjezdzalismy na 4rano i oczy byly na zapalki.:szok: oboje mamy niskie ciesnienie, ale nawet teraz nie pijemy codziennie, tylko w zaleznosci od sennosci i pogody. choc przyznam szczerze, ze nam posmakowala i chetnie bym sie napila dla samego smaczku, aczkolwiek jestesmy twardzi:tak:

DZień dobry .Jestem totalnie niewyspana bo moje dziecko miało w nocy ataki paniki- nie mam pojecia co mogło spowodować aż taki płacz, e mały sie zanosił i az trząsł- nie moza go było uspokoić. Jestem przerażona.

gagulec, moze cos przezywal z dnia? moze cos mu sie snilo? julitka czasem tez przez sen wola: mama albo cos innego gada, widocznie im sie sni.

Ja umieram - poszlam spac o 1:00 bo szanowny malz dopiero wtedy wrocil z libacji:sorry2::baffled: a Stanek o 5.50 zaczal swoja libacje - z tymze akustyczna:wściekła/y::dry:

to teraz niech sie zajmuja soba, a ty spij;-):-)

No tak, tylko, że ja piję syf, bo rozpuszczalną jakąś tam i ze śmietanką z torebki :sorry2::-p Ale piję właśnie do 2 dziennie dość słabe, bo z jednej łyżeczki. Mąż się wczoraj śmiał, że herbaciarnię mogę za otworzyć :-D:tak:

to zamien smietanke na mleczko i juz bedzie zdrowsza.:tak:

No i jeszcze lata ( jak Maja) w różowych okularach i opasce na włosach:szok::sorry2::sorry2:

chce to widziec!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

Pijam jedynie Jacobs Kronung.
.

dla nas jacobsy tez sa najlepsze:tak:ale wole te w zlotym opakowaniu:gold?

chrzesny Natalki odwołał wizytę czego z resztą sie spodziewałam:sorry2: on za nim się zjawi to minmium 10 terminów musi odwołać


Donkat moja Tuśka ostatnio też strasznie dużo pije ale jeszcze się nie zdażyło żeby przesikała pampka w nocy tyle że na noc zawsze zakładam pampersa. Natomiast ostatnio na próbę kupiłam hagisy i w dzień jak spała przesikała go właśnie:confused:

no to chrzestny z powolania:baffled:

ja teraz mam Bella happy, ale powiem szczerze, ze juz wole te Dada z biedronki, bo lepiej utrzymuja wszystko na miejscu:dry:dzis znow przesiurana. a ciezka jak nie wiem!

Widzę, że hrudzia dołańcza do klubu niskocisnieniowców, która jeszcze????:sorry2:

ja, ja, ja!!!!!!!!!!!!!!!!mialyscie kiedys 70/50?:szok:ja mialam i to nie raz. jendak nauczylam sie chyba z tym zyc i jakos daje rade. oczywiscie w pochmurny dzien bywam spiaca, a i owszem:confused:

[

ja dzieki Hrudzi od tygodnia używam tych z Rossmana i ani razu mi nie przepusciły:tak:

w rossmannie sa 2 rodzaje, jak sie te nazywaja?

No właśnie w mojej wsi;-) wczoraj otworzyli Rossmana i są w promocji te pieluchy także pewnie wypróbuję:tak: choć M zawsze wrzeszczy że pampers to pampers.

bylam zadowolona z pampersow gdy julitka byla mala. jednak teraz dla nas nie sa za dobre. tez je przesikiwala.
u Julitki chyba sie najbardziej sprawdzaja pieluszki, nie majace tego zelowego wkladu, ktore trzymaja siku a nie sa takie plywajace:sorry2:ciekawe, ktora mnie pojela:sorry2:
 
Już po wizycie :-D chłopaki się wybawili. Kuba oczywiście z poczatku musiał zaznaczyc, że Piotruś jest na jego terytorium i troszkę go poturbował ale później już ładnie się bawili.

Tuśka też tak zawsze robi jak Szymek przychodzi:zawstydzona/y: najpierw nie pozwala mu niczego dotknąć a już nie daj Bóg żeby się odważył siąść na krzesełko uczydełko zaraz go zrzuci z niego:-( ale po chwili już się ładnie bawią niby razem:tak:


:szok::szok::szok::szok:ciekawe jak nasze maluchy sie ebda bawic i madrowac na zjezdzie:-D:-D:-D
 
Donkat pewnie z początku będzie rozpoznawcza bitwa kto na co sobie pozwoli :-D a potem grzeczna zabawa :-D hmmm czy mamy też tak zrobią?? :-p

Asiu z ciekawiści zajrzałam na stronę "Art studio" gdzie robiłaś Julce zdjęcia i jest tam zdjęcie Twojej gwiazdy:tak: :-D
 
reklama
Do góry