reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
DZień dobry .Jestem totalnie niewyspana bo moje dziecko miało w nocy ataki paniki- nie mam pojecia co mogło spowodować aż taki płacz, e mały sie zanosił i az trząsł- nie moza go było uspokoić. Jestem przerażona.
 
JA wczoraj zaczęłam ogladałać na kompie film" KObiety"- "JoB" juz ogladałam- fakt-teksty są za dobre, ale film z gatunku debilowatych-czasem taki lubię:)MAJANDRA nie szalej kobieto- odwyk od BB, porzucenie kawy!!!!!!Nie wszystko na raz:)))
 
Mam ambitny plan rzucić kawę. :-p:-D;-)
Ze niby niezdrowa? Parzona w ekspresie, dobra gatunkowo, i gora 2 dziennie - to zadna trucizna a przyjemnosc:-) I nie kombinuj z odejsciem - no bez sensu:-p;-):rofl2:

Ja umieram - poszlam spac o 1:00 bo szanowny malz dopiero wtedy wrocil z libacji:sorry2::baffled: a Stanek o 5.50 zaczal swoja libacje - z tymze akustyczna:wściekła/y::dry:
 
Ze niby niezdrowa? Parzona w ekspresie, dobra gatunkowo, i gora 2 dziennie - to zadna trucizna a przyjemnosc:-) I nie kombinuj z odejsciem - no bez sensu:-p;-):rofl2:

Ja umieram - poszlam spac o 1:00 bo szanowny malz dopiero wtedy wrocil z libacji:sorry2::baffled: a Stanek o 5.50 zaczal swoja libacje - z tymze akustyczna:wściekła/y::dry:

Jednym słowem, HRUDA chłopaki zapewnili Ci nocno-poranne atrakcje. Kawka albo zielona herbatka pomoze przetrwać dzień.
 
reklama
Ze niby niezdrowa? Parzona w ekspresie, dobra gatunkowo, i gora 2 dziennie - to zadna trucizna a przyjemnosc:-)
No tak, tylko, że ja piję syf, bo rozpuszczalną jakąś tam i ze śmietanką z torebki :sorry2::-p Ale piję właśnie do 2 dziennie dość słabe, bo z jednej łyżeczki. Mąż się wczoraj śmiał, że herbaciarnię mogę za otworzyć :-D:tak:
 
Do góry