reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Mojego laptopa chyba głowa boli po wczorajszym,bo zamula mi. Muszę go zeskanować. U mnie tylko matka jest ok,bo reszty nie mam jak spełnić. Młody napastuje mi monitor:baffled: podobają 4mrtu trsit6 mu się wszystkie bużki, zdjęc`ia`, zwierzątka na suwaczkach
 
reklama
Heeeeeeeeeeeeeeeeej

U mnie tylko matka:tak: mam dwoje na głowie bo J na budowie.:-D Ale rymik mi się trafił:-D:szok:

Zaraz spadamy na spacerek a humorek mam wspaniały:tak::-D:-D:-D J niby zły ale przymilać się chciał:crazy::-D

Kasia co do tych gaduł to najpierw sprawdź od kiedy która jest.
Ja w czwartek robię wirtualną imprezę, będę miała roczek:szok: jak z Wami tu jestem:tak:
 
Kasia co do tych gaduł to najpierw sprawdź od kiedy która jest.
Ja w czwartek robię wirtualną imprezę, będę miała roczek:szok: jak z Wami tu jestem:tak:

Właśnie sprawdziłam datę mojego pierwszego zalogowania i...................... :szok:
:rofl2:
O właśnie przyszła moja siostra więc do później pa pa
 
Witam. Gaduły
Aleście wczoraj powera dostały:szok::szok::szok::szok: będę próbować przeczytać póki młody śpi:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam!!

w takim razie ponawiam moje pyanie:sorry2::
mimo ze Julitka juz prawie 3 m-ce chodzi w profilaktycznych butkach, nie zauwazylam zadnej poprawy. wtdaje mi sie, ze caly czas zawija nozke do srodka.
czy myslicie, ze moge bez konsultacji z lekarzem zakladac jej buciki na odwrot i to moze przyniesc efekt? boje sie tylko, zeby nie zaszkodzilo.
na razie nie moge isci do ortopedy, bo mala jest przerazona na sama mysl o lekarzach po ostatnim szczepieniu. jak tylko wspomne slowo: p. dr to od razu jeczy:-(
 
Donka ja myślę,że możesz,bo to taki stary sposób naszych mam,a kto wie,czy nie babć,a wtedy przecież nie latało się po różnych lekarzach. Ja bym spróbowała.
Młody już się kula. Została mi podłoga w pokoju, chodniki poprane, pod prysznic, paznokcie, włosy i prasowanie,a na 17 na imprezkę do teściów. Nie chce mi się:baffled:
 
Cześć, BBonki :)

Znowu pojawiam się i zaraz znikam. U nas bez zmian, no może ciut lepiej. Powoli spływają wyniki badań, wykluczono już jakąś bakterię na W... qurcze, nawet nie pamiętam nazwy, która podobno wywołuje podobne wysypki. Oczywiście, niewiele więcej wycisnęłam z lekarki. Ponadto dziś Tymek miał robione zdjęcie RTG klatki piersiowej i wyszło "coś" w prawym płacie płuca. Nie jest to poważne zapalenie ale być może to jest przyczyna infekcji. Niestety, na pewno nie jedyna, bo zapalenie płuc nie powoduje wysypek ani obrzęków:-:)-:)-( Lekarka wyglądała na zadowoloną z wykluczenia w/w bakterii. Podjęła decyzję o podaniu antybiotyku dożylnie. Zobaczymy co będzie dalej. Na razie - nie zapeszając - temperatura nie skacze Tymkowi tak bardzo jak w ostatnich dniach. Od wczoraj nie przekroczyła 38 st. C, a ostatni lek przeciwko gorączce dostał w piątek 13:00.
Zajrzałam w temacie wysypek w internet. I żałuję, bo się znowu nakręciłam:-:)-:)-( Ja to jestem głupia. Normalnie wezmę z domu zwykłą szklankę i zrobię próbę, żeby się uspokoić.
Już was nie zadręczam. W dalszym ciągu proszę was o kciuki i dobre fluidy, żeby cała ta paskudna infekcja Tymusia została zwalczona i żebyśmy mogli nareszcie wrócić zdrowi do domku.
 
reklama
witam!!
czy myslicie, ze moge bez konsultacji z lekarzem zakladac jej buciki na odwrot i to moze przyniesc efekt? boje sie tylko, zeby nie zaszkodzilo.
na razie nie moge isci do ortopedy, bo mala jest przerazona na sama mysl o lekarzach :-(
Uważam, że skoro lekarz kazał zakładać buciki ortopedyczne to lekarz powinien obadać sytuację i zadecydować o potencjalnym sposobie noszenia kapciuszków. Ty możesz zadecydować czy lepiej, żeby Niunia chwile popłakała a miałe przez całe życie nóżki zdrowe czy lepiej czekać aż minie jej strach przed lekarzem.:sorry2: A może akurat wizyta nie bedzie taka zła jak się spodziewasz;-)
A ja się próbuje znowu wsiąść za mojego chomika bo mi biedny padnie. Tylko się wkurzam co chcę wrzucić film z dysku to mi przerywa połączenie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry