reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
chcialam wkleić te zdjęcie z D jak śpi ale wskakuje mi że wiadomość za krótka:wściekła/y:
dobra ja też zmykam Dobranoc:-)
 
Udało się zdjęcie na zamkniętym:tak:
dobrze że D nie wie i tym zdjęci bo bylby zly :zawstydzona/y::sorry2:
teraz to już naprawde znikam:tak:
 
o następna chuda sie odezwała z żarciem, najpierw Nuska teraz Ty kusisz:crazy:
Nuska na allegro siedziałam ale czytałam:tak:

Znikam, bo słyszę nad uchem : juz niedługo to sex będziesz z koleżankami wirtualnie uprawiała :sorry2: i dodał na koniec obrażony: jutro nie ma komputera:szok::-D:-D:-D:-D:-D chciałby:rofl2:

Dobranocka

Agulka hmmm to by było bardzo interesujące :rofl2: wirtualny seksik, ale musimy ustalić kto tu jaką rolę gra :-p

Co tam laski slychac tak jak ja pewnie spania nie macie??:-)

Witaj Olu :-) tak dziewnie się czuję bo dziewczyny niby cytowały Twoje posty, a nigdzie nie mogłam ich znaleźć :dry:

A co tu tyle Mariann sie pojawilo o tej porze?????????I to tak o suchym pysku????:-p:-D

Co nie co nie!!!!!!:-D Ale nie o suchym wareczka obalona :happy:

wspólczuje tym co dziś wieczorem ich nie ma a jutro będą nadrabiać bo od godziny20 to już jest prawie 20 stron zapisanych:szok::tak:

Moniu ja tu przychodzę patrze i oczom nie wierze!!!! :no: 7 stron do nadrobiena :szok: trzeba tu dać ograniczenie prędkości pisania postów :happy: nie no żart poczułam się jak za dawnych dobrych czasów!!!! Oby tak dalej!!!

:tak::tak::tak: lecę ale tylko po to aby dalej sie kłócić:szok::sorry2:, bo dzieci jakoś za cicho spią i trzeba towarzystwo z zaściany obudzić:-D:-D:-D:-D

Pa

Dobre Agulka dobre!!!!! Walcz kobieto walcz!!!!

Miałam prasować, umyć podłogę w pokoju i doprowadzić się do porządku,a siedzę... Ach nałóg

Że co proszę???? Dodzina po północy a Ty miałaś prasować i myć podłogę??? :sorry2::szok:

Kuba lata z gołym tyłkiem i ogląda sobie siusiaka :-D
 
reklama
Cześć. Uff. przeczytałam.
No dobra. spróbuję odpisać, ale nie wiem czy mi wyjdzie.
Jeśli kogoś pominę to przepraszam, to nie celowe.

Donkat, ja się regularnie tak czuję że mi nie odpisujecie. Ale zauważyłam że każda z nas ma takie fazy ;-)

Któraś tu leje piwko :sorry2:, więc ja na sępa szybciutko przybiegłam:tak: J kazał Was pozdrowic i poszedł spać:tak::-D:-D:-D

Dzięki za pozdrowienia. Ja piłam wieczorem piwko ale z moim P. Oglądaliśmy bajkę WALLE. Ale fajna :-D:-D Wiecie co, pierwszy raz od nigdy piwo (mój ulubiony Żywiec) mi nie smakowało. :szok:

na imprezkę to ja się nie piszę bo chwilowo jestem niepijąca ;-)
Atru mam nadzieję że Tymuś szybko wyzdrowieje i że w końcu lekarzom uda się postawić prawidłową diagnozę bo chyba najgorsze jest takie czekanie i niepewność
Donkat (i pozostałe dziewczyny) ja staram się regularnie czytać co u was słychać i choć nie zawsze mam czas odpisać zdarza się też tak że po prostu nie wiem co mam napisać zwłaszcza w trudnych momentach bo wydaje mi się że cokolwiek bym nie napisała to zabrzmi to banalnie ale zawsze myślę co tam u was

Ja mam podobnie, czasami nie wiem co napisać :-:)no: Jakaś mało elokwentna jestem...

Jesteście zadowolone z wyglądu własnych piersi???? Właśnie oglądam Polsat Cafe ponoć 65% brytyjek jest niezadowolona z wygladu swojego biustu

Ciekawe ile Polek? :-D Z naszgo forum by wychodziło że 100%. Czy któraś się wyłamuje? Ja się wkurzam że za duże. Ale całe szczęście że trafiłam gdzieś na stronkę z zasadami doboru biustonoszy bo teraz przynajmniej pod bluzką wyglądają ok. A P jest zadowolony.

Oj moj tez chyba czeka...:szok::rofl2:

A mój zasnął :wściekła/y: Zajechałam go ostatnio chyba ;-);-):-)

wspólczuje tym co dziś wieczorem ich nie ma a jutro będą nadrabiać bo od godziny20 to już jest prawie 20 stron zapisanych:szok::tak:

No właśnie... Wpadałam szukać jakiegoś przepisu na ciasto bo mam tłumy gości, i utknęłam na BB;-)

A ja przez weekend nie zamierzam tu zajrzeć. :-p

COOOOO???!!!!

DObra, idę szukać przepisów i lecę do sklepu.
 
Do góry