reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

O Doti witaj!!!! Szkoda, że Cie tu wczoraj nie było bo Agulka miała z Nami wirtualnie seks uprawiać : ) alkohol lał się struminiami aż wyszło ponad 15 stron babskiego gadania : ) współczuje tym co spały bo będą miały niezła lekture.

A o czym tak bajka?????
 
reklama
A wiecie kto jest największą gadułą na forum?????:-) Majandra :-D później jest Agulka lub Hruda :dry::confused::-D sama nie wiem.
Od nie dawna TY:-p:-)

Dzien doberek

Jak tam Matki, Zony i Kochanki?:rofl2: U mnie punkt 2 i 3 ok:-p ale pierwszy cos szwankuje bo spac mi sie chce..obmyslam co by tu Staskowi dzis wymodzic za zajecie bo go nosi jak tak caly dzien "na chacie" siedzi:rofl2:
 
Ciekawe ile Polek? :-D Z naszgo forum by wychodziło że 100%. Czy któraś się wyłamuje? Ja się wkurzam że za duże. Ale całe szczęście że trafiłam gdzieś na stronkę z zasadami doboru biustonoszy bo teraz przynajmniej pod bluzką wyglądają ok. A P jest zadowolony.
daj namiary na tą stronkę;-)

Witajcie gaduly:-)
u nas nocka ok bo maly się w nocy nie budzil:no:a dzis od rana latam i sprzątam i obiecalam se że nie wlączę dziś kompa bo zaś nic nie zrobie ale zadzwonila koleżanka żebym jej napisala przepis na ciasto na gg no więc i tu zajżalam:tak::zawstydzona/y:

Kasia czego się wczoraj na tych korepetycjach z seksu nauczyłaś?:sorry2:;-):-D
 
Dzień dobry

Kuba lata z gołym tyłkiem i ogląda sobie siusiaka :-D

edukacja seksualna rozpoczęta ;-)

No właśnie... Wpadałam szukać jakiegoś przepisu na ciasto bo mam tłumy gości, i utknęłam na BB;-)

A co za imprezkę dzisiaj masz?

Witajcie gaduly:-)
u nas nocka ok bo maly się w nocy nie budzil:no:a dzis od rana latam i sprzątam i obiecalam se że nie wlączę dziś kompa bo zaś nic nie zrobie ale zadzwonila koleżanka żebym jej napisala przepis na ciasto na gg no więc i tu zajżalam:tak::zawstydzona/y:

Widzę że Ci się "udało" :-D:-D:-D:-D
 
Jak tam Matki, Zony i Kochanki?:rofl2: U mnie punkt 2 i 3 ok:-p ale pierwszy cos szwankuje bo spac mi sie chce..obmyslam co by tu Staskowi dzis wymodzic za zajecie bo go nosi jak tak caly dzien "na chacie" siedzi:rofl2:

Jak najbardziej ok jednak nie spał tak mocno jakby się wydawało :-D:-D:-D

A co do matki to chyba;-) też ok mały właśnie zajada twarożek łyżeczką sam:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
daj namiary na tą stronkę;-)

Witajcie gaduly:-)
u nas nocka ok bo maly się w nocy nie budzil:no:a dzis od rana latam i sprzątam i obiecalam se że nie wlączę dziś kompa bo zaś nic nie zrobie ale zadzwonila koleżanka żebym jej napisala przepis na ciasto na gg no więc i tu zajżalam:tak::zawstydzona/y:

Kasia czego się wczoraj na tych korepetycjach z seksu nauczyłaś?:sorry2:;-):-D

LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Nie zrażajcie się że to się nazywa "lobby biuściastych". Małobiuścaste też mają gdzieś swoje. Jest tam gdzieś link do zasad, o znalazłam Stanikowo poradnikowo

Dzień dobry

A co za imprezkę dzisiaj masz?

Nic specjalnego tylko wpadają dziś wieczorem znajomi i jutro na obiad inni znajomi z dzieckiem (oczywiście Natankiem)
 
Do góry