reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

julitka kiedys odkryla cien an drzwiach i byla zachwycona:-D

:tak: Kuba lubi gonic zajączki na ścianie :-) jak jest słoneczko czasem sie tak bawimy.

Smuce sie tylko tym ze moj Stasio wlasnie teraz tak fajnie idzie do przodu, tak gwaltownie sie rozwija...a ja tego nie bede widziec i uczestniczyc i pomagac...choc przeciez tyle z nas pracuje i godzi to wszytsko, prawda?

Po burzy mozgow z J stwierdzilam ze...zrezygnuje z tej pracy:zawstydzona/y::-(Nie kalkuluje sie w ogole. Po odliczeniu niani i dojazdow zostaje 138zika...Bo niania to koszt 1200zika przy dobrych wiatrach. A zlobek zadne nie wchodzi w gre bo ie pracuja o takiej porze. Zdaje sobie sprawe ze nie zarobie wiecej w moim zawodzie ALE w ramach "wyjscia do ludzi" i zdobywania doswiadczen i nowych umiejetnosci powinno chocby polowe zostac a nie 138 zika z 2000:baffled:...smutno mi bo napalilam sie na te prace ale godziny i odleglosc nie wspolgraja z samotna (slomiana bo maz na wyjazdach) matka z tak malym dzieckiem, no niestety...jutro bede dzwonic.

Hruda z pierwszym postem miałam Ci napisać, że czujesz to samo co ja czułam rok temu w czerwcu :tak: ale po drugim sądzę, że mądrze robisz 138 zł nie jest warte, aby opuszczać dziecko na tyle godzin :-D:tak:

Majandra ucieknie chyba tylko jedna mamusia :-:)tak: ojej dziewczyny nie nie chyba odzywa się ta Kasia sprzed roku!!!! Zaczynam mieć wyrzut sumienia, że tak się cieszę z pracy.

Zauważyłam Majandra, że w podpisie masz zdjęcie akcji "kocham, nie bije" czy reagujecie dziewczyny kiedy słyszycie płaczące za scianą dziecko??? I drugie pytanie na które jak nie chcecie nie odpowiadajcie czy same kiedykolwiek uderzyłyscie dziecko????
 
reklama
Chodzi o makijaz smoky eyes? A jaki masz kolor oczu? bo moze czarny to nie najlepszy wybor...moze grafit albo ciemna mokka czyli braz...nie opisze ci profesjonalnia nie widzacksztalu twoich oczu...moze to pomoze... Smoky eyes

Takich stron obejrzałam mnóstwo, ale i tak nie potrafie się tak pomalować :-:)-:)-( ja mam zielone oczy pytanie czy do takiego koloru pasuje taki makijaż?????:confused:
 
Carioca ja mu ubiorę w niedzielę to pstryknę fotkę.Na metce było napisane: dres ale dla mnie to bardziej bluza ze spodniami, bo to i to z innego materiału. Kupiłam wczoraj Huggisy na basen , więc może w końcu w niedziele się wybierzemy.

Noc wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: młody obudził o 4:30 i juz nie zasnął, wiercił się, jęczał, chciał pić a kiedy mu dałam to wyrzucał kubek, kopał ach szkoda gadać................... rozbójnik jeden( jak dziadek to mówi):sorry2: specjalnie budził Maję i tez domagał się bajki.............:szok::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja głowę mam cały czas Chorwację, tak sie napaliłam, że choc wiem, że w tym roku nie pojedziemy to i tak ogladam oferty.:sorry2:........... porąbało mnie:crazy:
 
Carioca ja mu ubiorę w niedzielę to pstryknę fotkę.Na metce było napisane: dres ale dla mnie to bardziej bluza ze spodniami, bo to i to z innego materiału. Kupiłam wczoraj Huggisy na basen , więc może w końcu w niedziele się wybierzemy.

Noc wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: młody obudził o 4:30 i juz nie zasnął, wiercił się, jęczał, chciał pić a kiedy mu dałam to wyrzucał kubek, kopał ach szkoda gadać................... rozbójnik jeden( jak dziadek to mówi):sorry2: specjalnie budził Maję i tez domagał się bajki.............:szok::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja głowę mam cały czas Chorwację, tak sie napaliłam, że choc wiem, że w tym roku nie pojedziemy to i tak ogladam oferty.:sorry2:........... porąbało mnie:crazy:

:szok::szok::szok: ojej!!!!! Nie zazdroszczę nocy, a jak teraz Adaś pewnie spi :-)

Dziewczyny czy Wasze maluchy też piją mniej mleka z rana na śniadanko??? Kuba pija na śniadanie średnio 200ml mleka a na kolacje nawet 300 ml.
 
Ostatnia edycja:
:no::no::no::no: szaleje:sorry2:


Małemu daję mało mleka, prawie wogóle , bo wyskakują mu te kro,.sciki na buźce, ale za to wole mu dac jogurt, twarożek itp. bo bardziej to woli


Carioca specjalnie dla Ciebie, trampki do tego takie kupiłam:tak:


A co Aguś robisz aby serek był bardziej treściwszy???? Ja czasem do serka Danio - bo taki lubi, wdrabiam środek bułeczki.

Dresik bardzo fajny :tak::tak: z tego najbardziej podobają mi się buciki!!! One były w komplecie????
 
Adaś Właśnie przystawił sobie stolik do kompa, wlazł na niego, aby wszystko widziec i też na nim tańczy:tak::sorry2:

To ja czasem jak jesteśmy u mamy przystawiam mu taboret do okna w kuchni i Kuba sobie wygląda. W ogóle to mamy mieszkanie bardziej pasuje Kubusiowi :-:)tak: lubi tam być bo wszystko dostepne, a dla mnie takie estetyczne i nie mowię tak bo to mój dom rodzinny :no: po prostu tam nie musielibyśmy nic remontować :-( jedynie kuchnie wymienić bo trąci komuną :-p
 
reklama
A co Aguś robisz aby serek był bardziej treściwszy???? Ja czasem do serka Danio - bo taki lubi, wdrabiam środek bułeczki.

Dresik bardzo fajny :tak::tak: z tego najbardziej podobają mi się buciki!!! One były w komplecie????

Kasiu
maly musi mieć nabiał a że muszę wybrać, czy mleko czy ulubione twarozki to wole mu dac to co bardziej mu podchodzi.

co do bucików to kupiłam je też w Boti za 12-14 zł już dokładnie nie pamietam ale nie więcej:no::tak::-D
 
Do góry