reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Justyna to nie fajnie:baffled: ale ja też tak czesto mam:zawstydzona/y:

Klavel pewnie ze pamietamy, zagladaj do nas zagladaj bo sie troche pozmienialo:happy:

a ja chyba bede chora, czuje sie do dupy wiec zmykam lulu
 
reklama
U nas dzisiaj polała się krew:wściekła/y:

:tak::tak::tak::tak:nie pierwsza i nie ostatnia;-)

Zazdroszczę, że masz możliwość zrobić naleśniki. Mój Maciuś jak widzi, że coś robię do jedzenia to już chce jeść. Nie da mi zrobić. Jak mu tłumaczę i pokazuję, że trochę to potrwa to zaczyna płakać :sorry2:

ja mam tak tylko w sporadycznych przypadkach, gdy niunka wstanie przeglodzona

na szczęście dziś dali bony wielkanocne z pracy J więc 550zł wpadło:tak:.

:-)

Jestem głodna, ale mam taką zgagę, i w dodatku jak otworzę lodówkę to tak mnie odrzuca, ze pije tylko wodę mineralną. trzebabylo czoraj jesc jak wchodziło.

A ja sobie dzisiaj sortuje zdjecia, bo trzeba dac do wydruku. Juz daaawno powinnismy to zrobic, ale sie nazbieralo.

:-D:-D:-D:-D

co do djec, to my drukujemy sami i jakosc jest w porzadku:tak:

Witam chciała do każdej z Was napisać coś od siebie ale jakaś padnieta jestem zimno mi i mam kiepski humor tak bez powodu chyba pogoda mnie dobija.

zapraszamy jutro radosna i usmiechnieta:-)

Taka podqrwiona jestem,bo siedzę i liczę ile wydałam kasy i nie mogę się doliczyć na co wydałam 520zł:baffled:

hhhmmm, nie mala kasa:no:

Witajcie niektore pewnie juz o klavell zapomnialy

jesli zapomnialy, to juz sobie przypomnialy:-D:-D

nie martw sie tym, co u nas, tylko pisz co u was;-):-)

jak pobyt w Pl? jak wesele? podroz?
 
Co tu pisac bylo super, az wracac sie spowrotem chce, wesele udane, z kreacji nowej zrezygnowalam a w starej wygladalam nawet nawet
Hani zdrowa, madrala mala coraz wiecej potrafi, nocnikowanie przyswja clakiem dobrze tylko w dzien teraz mam za malo czysu by ja pilnowac ze wzgledu na szkole ale popoludniu ja sadzam i co usadzie zrobi
 
No to nie tak,że przechulałam i totalnie nie wiem na co tylko brakuje mi z 50,ale to i tak:dry:
Kupiłam sobie 2 staniki i pomadkę czerwoną w pendzelku i cienie to pomalowania na czarno,ale jakoś mi to nie wychodzi:no: i tak siedzę z czerwonymi ustami i 1 okiem czarnym:nerd:
 
reklama
Po burzy mozgow z J stwierdzilam ze...zrezygnuje z tej pracy:zawstydzona/y::-(Nie kalkuluje sie w ogole. Po odliczeniu niani i dojazdow zostaje 138zika...Bo niania to koszt 1200zika przy dobrych wiatrach. A zlobek zadne nie wchodzi w gre bo ie pracuja o takiej porze. Zdaje sobie sprawe ze nie zarobie wiecej w moim zawodzie ALE w ramach "wyjscia do ludzi" i zdobywania doswiadczen i nowych umiejetnosci powinno chocby polowe zostac a nie 138 zika z 2000:baffled:...smutno mi bo napalilam sie na te prace ale godziny i odleglosc nie wspolgraja z samotna (slomiana bo maz na wyjazdach) matka z tak malym dzieckiem, no niestety...jutro bede dzwonic.
 
Do góry