reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Asiek, wiem ze pewnie sie cieszysz z opinii lekarza, ale skoor wczesniej mowiono inaczej, to moze skonsultuj to z kims trzecim


Donkat rozbieżność jest tylko w kwesti obuwia wcześniej mówiono mi że powinnam kupować buty firmy ECCO lub GEOX a one kosztuja ponad 200zl teraz twierdzą że Bartki też będą dobre, objaśniono mi dokładnie na co mam zwracać uwagę przy zakupie bucików:-)
a co do Juli chodzenia to wczoraj oglądały ją 3 babki więc jestem spokojna :-D
 
reklama
Oj Hruda gratulacje!!! Coś czuję że będziesz zadowolona z tej pracy :-D Powodzenia w szukaniu opiekunek :tak:

Asiek, cieszę się że Julia już po rehabilitacji :tak: I że wszystko ok. No i gratulacje dla koleżanki.


Justyna, zapamiętam Twoje rady na zgagę. Ja też miałam straszną w ciąży, ale nie umiałam sobie z tym poradzić i brałam lekarsto. :baffled:

o proszę, Oskar wcale nie jest takim niejadkiem. A zwłaszcza na śniadanie: potrafi zjeść cały talerz kaszki :szok: DObra, wracam do roboty zwłaszcza że zaraz mam wychodne :-D:tak:
 
, objaśniono mi dokładnie na co mam zwracać uwagę przy zakupie bucików:-)
To podziel sie z nami:-). Ja tez zastanawiam czy znowu kupic kapcie Bartkowe. Nie mamy polecenia od rehabilitanta wiec sama nie wiem...nozki sie wyprostowaly!

Dziekuje Babony za gratulacje - przyjmuje je na klate:-p:rofl2::-)

Smuce sie tylko tym ze moj Stasio wlasnie teraz tak fajnie idzie do przodu, tak gwaltownie sie rozwija...a ja tego nie bede widziec i uczestniczyc i pomagac...choc przeciez tyle z nas pracuje i godzi to wszytsko, prawda?
 
To podziel sie z nami:-). Ja tez zastanawiam czy znowu kupic kapcie Bartkowe. Nie mamy polecenia od rehabilitanta wiec sama nie wiem...nozki sie wyprostowaly!

ja u julitki szczerze mowiac nie widze porawy w chodzeniu. nadal zawija nozke do srodka. musze isc do ortopedy, zeby na spokojnie to obejrzal, ale na razie nie ma mowy, bo julitka na haslo:pani dr juz placze i sie boi. chce, zeby troche zapomniala nieprzyjemnosci ze szczepienia, inaczej nie da sie obejrzec.

a moze bym sprobowala na wlasna reke jej zamienic buciki? moze to zaszkodzic?


Julitka szaleje z tata: p ja kreci na rekach tak szybko, szybko a potem stawia, niunka chodzi jak pijana, nie moze utzrymac rownowagi i sie chichra na calego:-D P juz zyga z tego krecenia, a Julitce malo:-D:-D


Agulka, a Ty gdzie sie podziewasz?
 
Smuce sie tylko tym ze moj Stasio wlasnie teraz tak fajnie idzie do przodu, tak gwaltownie sie rozwija...a ja tego nie bede widziec i uczestniczyc i pomagac...choc przeciez tyle z nas pracuje i godzi to wszytsko, prawda?
Hrudzia, będziesz zauważać i zaczniesz się dziwić jak szybko się to dzieje.
 
reklama
U nas dzisiaj polała się krew:wściekła/y: i moje dziecko chodzi z opuchniętą wargą. Łamaga mała siedziała na podłodze i chciał wstać, nie wyrobił z podpórką i zarąbał brodą w podłogę i przegryzł sobie wargę. Płaczu co nie miara. Ale żeby tak się dzień nie skończył- przed kąpielą latał z dobra godzinę bez pieluchy i zamiast siadać na nocnik zsikał sie na podłogę i rozmazał kałużę ręką:baffled: a na koniec sie poślizgnął i fiknął tym razem do tyłu.Reasumując: bek, łzy i krzyk towarzyszyły mi dzisiaj w większości dnia:crazy:
I oczywiście M swoje trzy grosze wtrącił wiec cieszę się ,ze już śpią
 
Ostatnia edycja:
Do góry