reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Moje dziecie przed chwilką wszamało 54 łyżeczki (karmie go głeboką łyżeczką od herbaty zupa mi z niej nie ucieka ;-)) zupki pomidorowej z ryżem :szok: jestem w szoku zawsze zjadał 30 :-D tak tak uprzedzam Wasze pytanie mam manie liczenia mu łyzek pozostało mi to po etapie Kuba niejadek :-) wtedy to zjadał góra 10 - 15 łyżek :wściekła/y::no:

Hruda propozycja spagetti bardzo interesująca :tak: ostatnio jak jedlismy spagetti Kubie nitka makaronu wyszła noskiem :szok: kiedy jadł psiknoł sobie no i wyszło.

Piosenke bardzo dobrze pamietam :tak:
 
Witam ponownie.
Jestem już po filmie-moje wrażenia? Ambitny cholernie , zarazem ciężki jak się wczuć- a trzeba. Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem, podoba mi się wielo- planowość filmu- sceny łóżkowe ukazane bez żadnych ogródek mimo, że przodujące schodzą całkowicie na daleki plan w obliczu ludzkich odczuć. Ale szczerze mówiąc muszę sie przespać z tym filmem bo tak "na świeżo" mam troche mieszane uczucia.
A co to za film? bo nie moge sie doczytac?
A tunczyk z puszki, w sosie wlasnym...spaghetti pycha:tak::-)
Dam przepis na watek obiadowy:-)
 
reklama
Do góry