reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam się i ja:-D
dzis wolne i pogoda przepiękna:-D:-D:-D

Wczoraj moja koleżanka urodziła córeczkę ( to ta której synek zmarł )\
poród trwał całe 2 godziny mała Marika dostała 10 punktów- jestem cała w szczęściu:-D:-D

również wczoraj byłyśmy na rehabilitacji po ponad miesięcznej przerwie, rozebrano mi Jule do pampersa obejrzano jak chodzi i stwierdzono że rechabilitacja zakończona że wszystko w porządku:-D:-D:-D:-D i ponoć moge sobie dać spokój z tak drogimi butami (chodz wcześniej twierdzono co innego)
 
reklama
witam się i ja:-D
dzis wolne i pogoda przepiękna:-D:-D:-D

Wczoraj moja koleżanka urodziła córeczkę ( to ta której synek zmarł )\
poród trwał całe 2 godziny mała Marika dostała 10 punktów- jestem cała w szczęściu:-D:-D

również wczoraj byłyśmy na rehabilitacji po ponad miesięcznej przerwie, rozebrano mi Jule do pampersa obejrzano jak chodzi i stwierdzono że rechabilitacja zakończona że wszystko w porządku:-D:-D:-D:-D i ponoć moge sobie dać spokój z tak drogimi butami (chodz wcześniej twierdzono co innego)
Asiek , podwójne gratulacje:-)
 
Asiek gratulacje!:-)
A co liczenia łyżeczek to ja zawsze uważałam że moje dziecko nie należy do niejadków a przy Waszych wygląda na to że jednak jest:szok: u nas max 20 no w porywach szaleństwa 25 łyżeczek wejdzie:sorry2: ale zawsze je przede wszystkim to co gęste:tak:
 
trochę nadrobiłam zaległości i
Atru napisała, że wykluczono sepsę u Tymka, ale jest to jakiś wirus, do tego sporo bakterii w moczu. wygląda więc na to że przykiblują trochę w tym szpitalu :-( Ale najwazniejsze, że sobie radzą ze stanem Tymka.

najważniejsze, że to nie sepsa- trzymam bardzo mocno kciuki z Tymka...


już chyba nie dziewięciu ;-)

no moje wielkie gratulacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


HRUDZIA godziny pracy nie są takie straszne sama wiem cos na ten temat. Moim zdaniem znacznie gorzej jest pracować od 10 do 18 więc życzę Ci z całego serca aby się udało:-D
 
Na zgage dobre jest Rennie :tak: kobitki w ciąży mogą to brać
ja robiłam tak,bo zgagę miałam okrutną. Najpierw zmieniałam pozycję, jak nie pomogło to piłam wodę, jak nie pomogło to jadłam migdały,a Rennie brałam w ostateczności,bo do Rennie organizm się przyzwyczaja po jakimś czasie.
Asiek to gratuluję!
Jednak pojechaliśmy do mamy. Żałuję,że nie pomyślałam,żeby zostać na noc:baffled: Butów młodemy nie kupiłam:crazy:
 
witam się i ja:-D
dzis wolne i pogoda przepiękna:-D:-D:-D

Wczoraj moja koleżanka urodziła córeczkę ( to ta której synek zmarł )\
poród trwał całe 2 godziny mała Marika dostała 10 punktów- jestem cała w szczęściu:-D:-D

również wczoraj byłyśmy na rehabilitacji po ponad miesięcznej przerwie, rozebrano mi Jule do pampersa obejrzano jak chodzi i stwierdzono że rechabilitacja zakończona że wszystko w porządku:-D:-D:-D:-D i ponoć moge sobie dać spokój z tak drogimi butami (chodz wcześniej twierdzono co innego)
Brawo dla Julii...i jej mamy:-)Gratulacje! 2 godzinny porod to pukis:sorry2:Super!!!

I dzwonili - dostalam te prace:szok::tak::-) Jestem w szoku, cala dzika:sorry2:...teraz tylko boje sie ze do konca marca nie znajde opiekunki:baffled:...i zebym znalazla taka troskliwa, cierpliwa i madra!
 
Hrudzia ale super GRATULUJĘ wierzyłam w Ciebie i byłam pewna po Twoim opisie że dostaniesz tą pracę :-):-):-)
Wpadnę jeszcze wieczorkiem i odpiszę bo teraz Igorek się domaga mamy
 
nalecialo mnie na nalesniki, wiec juz mamy kolacyjke za soba. niunka nawet sporo zjadla:tak:ostatnie 2 mi sie przypalily, bo juz zasiadlam na BB:zawstydzona/y:

Agulka, Adas jescze je w nocy?chyba tylko nasze dzieci jadly:szok: julitka jescze tak, ale ostatnio coraz dluzej wytrzymuje.

Aż tyle???? :szok::szok::szok: U Nas pełna miseczka ma ok 70 łyżeczek :-D a miseczka jest dość pojemna to Maciuś musi mieć bardzo dużą miseczke :-)

jejku, co ja tu robie:szok::szok:Julitka je zmalutkiej miseczki, lub kubeczka i jesli zje pol kubka, to jestem szczesliwa:szok:

Wczoraj moja koleżanka urodziła córeczkę ( to ta której synek zmarł )\
poród trwał całe 2 godziny mała Marika dostała 10 punktów- jestem cała w szczęściu:-D:-D

również wczoraj byłyśmy na rehabilitacji po ponad miesięcznej przerwie, rozebrano mi Jule do pampersa obejrzano jak chodzi i stwierdzono że rechabilitacja zakończona że wszystko w porządku:-D:-D:-D:-D i ponoć moge sobie dać spokój z tak drogimi butami (chodz wcześniej twierdzono co innego)


gratulacje dal kolezanki. ale sa szczesliwi:-):-):-):-)

Asiek, wiem ze pewnie sie cieszysz z opinii lekarza, ale skoor wczesniej mowiono inaczej, to moze skonsultuj to z kims trzecim:sorry2:

I dzwonili - dostalam te prace:szok::tak::-) Jestem w szoku, cala dzika:sorry2:...teraz tylko boje sie ze do konca marca nie znajde opiekunki:baffled:...i zebym znalazla taka troskliwa, cierpliwa i madra!


suuuper!!!

to ostatnie zdanie mnie rozwalilo:-D:-D:-D:-D
na poczatek oczywiscie skromnie, zeby tylko jakas znalezc, ale w duchu tyle wymagan:-D:-D:-D
 
reklama
Hruda Gartulacje!!!!!

Dziś się dowiedziałam, że koleżanka jest w 5 miesiący ciąży i pójdzie na zwolnienie to moja praca jest coraz bardziej realna : ) bardzo się cieszę!!!!
 
Do góry