reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Melduję się w przelocie. Tymuś cały dzień gorączkuje, ale lekarka stwierdziła, że nie dostanie leków przeciwgorączkowych, żeby organizm sam sobie poradził z temperaturą. Postanowiła też nie podawać antybiotyków, bo to infekcja wirusowa, zatem młody sam musi sobie z tym poradzić. Na razie raz dziennie dostaje kroplówkę nawadniającą + leki odczulające. Wysypka już przybladła ale przez tą gorączkę cały dzień wygląda kiepsko, głównie leży sobie cichutko na wpół śpiąc na wpół czuwając. Od czasu do czasu się ożywi, a to wciągnie ciastko a to pobawi się klockami.
Na pewno spędzimy w szpitalu jeszcze kilka dni. Być może wyjdziemy dopiero po niedzieli. Ale będę wpadać co dziennie do domu umyć się i przebrać, bo to tylko z 300 metrów od szpitala więc zajrzę. A jakby coś się działo to dam znać sms'kiem.
Trzymajcie się, BBonki, uciekam. Dziękuję za wsparcie!
 
Luandzia - ogromne gratulacje i glowa do gory:tak::-)
Atru - uff ze to nie sepsa. W sumie madry lekarz bo tak w zwyczaju nawet na infekcje wirusowe daja antybiotyk:crazy::baffled: Zdrowka i usciski dla Tymka!:-)

Z dobrych wiadomosci to to ze Stas dzis zmajstrowal tylko 2,5 kupala a wiec w sumie normal. No i kupole w stanie nie-wodnistyma wiec chyba kroplowka w szpitalu wczoraj pomogla.:-)Bradzo sie ciesze:-)
A z kolejnych dobrych wiesci to to ze rozmowa przebiegla pozytywnie. Tzn mam dostac odpowiedz w piatek i wtedy sie dowiem czy mnie chca czy nie - nie zapeszam choc odnioslam pozytywne wrazenie. Mankamentem jest odleglosc bo to 20 km za Gdanskiem ale okazalo sie w praktyce ze to blisko obwodnicy wiec luzik...za to godziny nie halo :baffled:- od 13 do 20stej i chyba w gre wchodza niedziele. Na reke zazadalam minimum 2000 na reke choc moglam ciut wiecej ale jakos tak na pocztatek chyba ok...Od kwietnia mialabym zaczac wiec jesli mnie przyjma od piatku szukam na gwalt opiekunki...ale czy ona zgodzi sie na teki dziwne godziny:baffled::dry:
 
Ostatnia edycja:
No to zazdroszczę i Kasi i Anecie bo mój mały to ani za rączke ani w moją stronę zawse na przekór ja w jedna a on ucieka mi w drugą:sorry2::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i jeszcze mi robi pa-pa i sie śmieje a jak idę po niego to w pęd i buźka na całą szerokość otwarta i pisk że pół miasta go śłyszy-taka radocha.

Z dobrych wiadomosci to to ze Stas dzis zmajstrowal tylko 2,5 kupala a wiec w sumie normal. No i kupole w stanie nie-wodnistyma wiec chyba kroplowka w szpitalu wczoraj pomogla.:-)Bradzo sie ciesze:-)
A z kolejnych dobrych wiesci to to ze rozmowa przebiegla pozytywnie. Tzn mam dostac odpowiedz w piatek i wtedy sie dowiem czy mnie chca czy nie - nie zapeszam choc odnioslam pozytywne wrazenie. Mankamentem jest odleglosc bo to 20 km za Gdanskiem ale okazalo sie w praktyce ze to blisko obwodnicy wiec luzik...za to godziny nie halo :baffled:- od 13 do 20stej i chyba w gre wchodza niedziele. Na reke zazadalam minimum 2000 na reke choc moglam ciut wiecej ale jakos tak na pocztatek chyba ok...Od kwietnia mialabym zaczac wiec jesli mnie przyjma od piatku szukam na gwalt opiekunki...ale czy ona zgodzi sie na teki dziwne godziny:baffled::dry:
Hrudzia, to super byś miała. A godziny to i moze nie takie złe- jak trzeba to w Urzędzie załatwisz, obiad przygotujesz, mieszkanko posprzątasz, zakupki zrobisz. Podobnie z opiekunką- rano porobi swoje a później moze zarabiać.

A ja mam piwko, chipsy i zamiar obejrzeć film, bo moje dzieci lulają aż kołdra skacze
 
Ostatnia edycja:
Hruda - to trzymamy kciuki, godziny takie odwrotne troche, ale w zasadzie rano pobylabyś z dzieckiem, a po 20tej miałabyś czas dla siebie. Powodzenia.

Ojejujeju jaki mnie głód złapał, zjadłam już dwi kanapki z żóltym serem i chyba skuszę się na trzecią.... Oj obym się nie załatwila tak jak w porpzedniej ciąży... Oj nie, nie zjem tej kanapki. Nie, nie, nie.
 
i jeszcze mi robi pa-pa i sie śmieje a jak idę po niego to w pęd i buźka na całą szerokość otwarta i pisk że pół miasta go śłyszy-taka radocha.
:-D:-D:-D:-D tak jak u nas dokładnie tak samo:tak::tak::tak:
A jak się schowam to stoi w miesjcu i KRZYCZY mama a jak mu sie pokarzę to spierdziela i brecha się:crazy::tak::wściekła/y::wściekła/y:

Hrudzia no to super, że z rozmowy jestes zadowolona, 2tyś ładnie, ale to Gdańsk:baffled: opiekunka na pewno jakaś się znajdzie w tych godzinach, rano zrobi swoje a potem do Stasia:tak::-)
 
Witam i ja wieczorowa porą! Jednak popołudniu wybrałyśmy się do dziadziusia i przyznam że to pierwszy raz gdy z Tuśką wybrałam się na tak długi dystans:zawstydzona/y: no i moje dziecko sprawiło sie na 6:-) po schodkach za rączkę przez przejścia za rączkę a dalej biegiem byle do dzidzia:-D po drodze wpadłyśmy na pocztę po polecony gdzie nie omieszkała wszystkich poinformować że idzie do dziadzia:-) a na koniec byłam z niej dumna:tak: bo nie pozwoliła mi nawet wziąć tego poleconego (kurteczka z allegro dla jej 5 letniej koleżanki) tylko sama ją niosła aż do dziadzia:szok: zuch mi rtośnie:tak:
Ja jeszcze z pytankiem. Martwię się o Szymonka a moja siostra niestety jest jaka jest. Od jakiegoś miesiąca obserwujemy u niego takie chwilowe jakby niedowłady dłoni tzn podkurcza kciuk a reszta paluszków jest rozszerzona. Nie wiem czy mnie zrozumiecie:baffled: nasza pani pediatra (co do której ja w przeciwieństwie do mojej siostry mam zaufanie w kwesti wagi i wzrostu:-D) twierdzi że przyczyną może być niedobór wapnia w organiźmie dziecka. Ja się nie znam ale martwię się o niego okropnie. Wiem że niektóre z Was są pod stałą opieką specjalistyów typu rehabilitanci będę bardzo wdzięczna jeżeli podpytacie co to może być i z góry bardzo dziękuję:tak:
No to zazdroszczę i Kasi i Anecie bo mój mały to ani za rączke ani w moją stronę zawse na przekór ja w jedna a on ucieka mi w drugą:sorry2::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Opisujesz Szymka ;-) z nim jest dokładnie to samo więc moja mama i siostra lubią nas wyciągać na spacery bo wtedy Szymek podąża za Tusią:-D

Z dobrych wiadomosci to to ze Stas dzis zmajstrowal tylko 2,5 kupala a wiec w sumie normal. No i kupole w stanie nie-wodnistyma wiec chyba kroplowka w szpitalu wczoraj pomogla.:-)Bradzo sie ciesze:-)
A z kolejnych dobrych wiesci to to ze rozmowa przebiegla pozytywnie. Tzn mam dostac odpowiedz w piatek i wtedy sie dowiem czy mnie chca czy nie - nie zapeszam choc odnioslam pozytywne wrazenie. Mankamentem jest odleglosc bo to 20 km za Gdanskiem ale okazalo sie w praktyce ze to blisko obwodnicy wiec luzik...za to godziny nie halo :baffled:- od 13 do 20stej i chyba w gre wchodza niedziele. Na reke zazadalam minimum 2000 na reke choc moglam ciut wiecej ale jakos tak na pocztatek chyba ok...Od kwietnia mialabym zaczac wiec jesli mnie przyjma od piatku szukam na gwalt opiekunki...ale czy ona zgodzi sie na teki dziwne godziny:baffled::dry:

Hrudzia
Super że ze Stasieńkiem lepiej:tak: Wszystko da się jakoś pogodzić;-) zarobki jak na początek też całkiem niezłe:-) a ja zawsze sobie powtarzam że kto nie ryzykuje ten nie ma:tak: zawsze możesz zrezygnować. W każdym bądź razie ja trzymam kciuki żeby się odezwali do piątku a swoją drogą to będą głupki jak tego nie zrobią bo kto by nie chciał takiej kobitki jak Ty u siebie w firmie:-)

Ojejujeju jaki mnie głód złapał, zjadłam już dwi kanapki z żóltym serem i chyba skuszę się na trzecią.... Oj obym się nie załatwila tak jak w porpzedniej ciąży... Oj nie, nie zjem tej kanapki. Nie, nie, nie.

Szalej kobitko! Tylko w ciąży nam kobietom przysługuje takie prawo:-)
 
reklama
Spytam w piątek. Ale mam wrażenie, że to coś więcej niż brak wapna:sorry2: Zwróć uwagę też czy z tą stroną ciała nie ma problemów, np. czy nie ma jakiś tików itp. ok?

To obejmuju obie rączki:-( nie zauważyłam więcej żadnych tików. Ale ja też do tej pory byłam świadkiem 2 czy 3 takich ataków
 
Do góry