reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Moja modelka już wyspała się 2,5 godziny więc tryska entuzjazmem. Rano nigdzie nie poszłyśmy bo miałyśmy niespodziewaną wizytę:crazy: babci z Szymusiem znowu się zaczyna taram jesteśmy:angry: a teraz wieje tak jakby łeb chciało urwać:crazy: ale może przejdziemy się do dziadziusia bo został sam bo babcia pojechała na jakiś spektakl do Wrocławia. Narazie moja księżniczka cuduje z jedzeniam kapuśniaku smakowało raptem 6 łyżek a teraz przymieża się do spagethi i wygląda na to że chętnie by zjadła tylko jej szkoda czasu:-D

A ja kąpie Zuzkę codziennie bo ona to uwielbia :tak:ostatnio ćwiczy pływanie czyli kładzie się w wannie na brzuchu i kopie nogami :rofl2:

To tak jak ja i podobnie jest u nas tylko Tuśka z etapu na brzuszku przeszła do stylu pływania na plecach:-D

Atru napisała, że wykluczono sepsę u Tymka, ale jest to jakiś wirus, do tego sporo bakterii w moczu. wygląda więc na to że przykiblują trochę w tym szpitalu :-( Ale najwazniejsze, że sobie radzą ze stanem Tymka.

Dobrze że wykluczyli to chole*** sepse mam nadzieję że Tymo szybko dojdzie do zdrówka i wrócą do domu:tak:
 
Luandzia teraz już w pełni oficjalnie gratuluję!:-) Bardzo się cieszę i życzę Ci spokojnych i zdrowych tych kolejnych 36 tygodni:tak:
 
Witam i z biegu gratuluję LUANDZI!!!!! :-)

Wrócilismy od koleżanki :-D ale się Kuba wybawił z tą małą!!!! Teraz śpi jak suseł, padł już w samochodzie :-)

Rano czekała Nas wycieczka na nogach bo R zapomniał wyjąć wózek z samochodu i musielismy podejść do pracy R po wózek i reszte drogi przejechaliśmy. Byłam w szoku bo mały szedł przy mnie za raczkę całą drogę bez zająknięcia :tak::-D jak dla mnie sukces, a droga jak dla niego dość długa no ok 500 metrów.

Ja kapie Kubule co drugi dzień, przy myciu włosów jest awaria i dlatego wolę przedłuzać ten moment kiedy musimy umyć włosy.

Atru ufff :tak: dobrze, że najgrsze odwołane. Ale kuźwa niech już to cholerstwo da spokój Tymkowi!!!!
 
W
Rano czekała Nas wycieczka na nogach bo R zapomniał wyjąć wózek z samochodu i musielismy podejść do pracy R po wózek i reszte drogi przejechaliśmy. Byłam w szoku bo mały szedł przy mnie za raczkę całą drogę bez zająknięcia :tak::-D jak dla mnie sukces, a droga jak dla niego dość długa no ok 500 metrów.

Zazdroszczę moja nie uznaje chodzenia za rączkę no chyba że trzeba przejść przez ulicę;-) ale na szczęście też mi nigdzie nie ucieka tylko grzecznie idzie w wyznaczonym przeze mnie kierunku:tak:
 
No to zazdroszczę i Kasi i Anecie bo mój mały to ani za rączke ani w moją stronę zawse na przekór ja w jedna a on ucieka mi w drugą:sorry2::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Lunadzia super i gratuluję:tak:, niech braciszek dla Zuzi się tam zagnieździ:-D:tak:
 
reklama
Luandzia GRATULACJE:-):-):-):tak::tak::tak:
Atru trzymaj się w tym szpitalu dobrze że wykluczyli to najgorsze....
Hurdzia i jak ta na rozmowie????
byliśmy rano w tym ciucholandzie ale nic nie kupilam bo nic mi sie nie podobalo ale obok byl fryzjer więc stwierdzilam że zaryzykuję i zrobie podejście z Mateuszkiem:tak:maly by dzielny mimo że robil minki do placzu to i tak ladnie siedzial tylko pod koniec zacząl plakać i wykręcać glówką:baffled:no i jakoś mi się nie podoba ta jego nowa fryzura,dziwnie go obciela:sorry2::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry