reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Carioca No to dobre wieści, przynajmniej tej sepsy nie ma.

Luandzia będzie ok.

Ja kapie małego codziennie ale tylko dlaetego że razem z Maja wchodza do wanny i mamy 15 min spokoju.:sorry2: Włoski 1-2 razy na tydzień:tak:

Ubralismy się i wystawiłam wózek na podwórko i poszłam do środka po małego, kiedy wrócilismy to wózka nie było,:szok: leżał 20 metrów dalej przewrócony pod płotem,:crazy:więc się zwinęlismy i spowrotem do domciu. Adasko oczywiście w ryk....:confused:
 
reklama
3 LP --- 5 - 50 mIU/ml
4 LP --- 5 - 426 mIU/ml
5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml
6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml
kobiety nie w ciąży: <5.0 mIU/ml
kobiety po menopauzie: <9.5 mIU/ml

Jak dla mnie poczatek 6tego tygodnia - to by się zgadzało Luandzia - prawda?
 
tak to wg OM, myślę że możesz odetchnąć, sprawdziłaś już wszystko :tak: WSZYSTKO JEST OK
Gratuluję i życzę spokojniutkich 9ciu miesięcy :happy:
 
reklama
Luandzia - nawet nie wiesz jak się ciesze, ze wszystko ok. Staraj się nie martwić na zapas, zwłaszcza że nie masz powodów. Jak nie masz objawów - to pamiętaj że każda ciąza jest inna. Mnie w poprzedniej tak bolały piersi, ze nawet spać musiałam w staniku, a teraz wogóle nic, nawet mi nie urosły. Za to mam zgagę i nudności - a poprzednio tego nie miałam.
 
Do góry