reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

My dwóch imion nie dalismy naszym dzieciom, ja tez nie mam, J ma . Wystarczy że nazwisko jest długie a imie z premedytacją wybierałam 4 literowe Adaś też miał byc Alanem, ale J był przeciwny

u mnie tylko ja mam podwojne imie, bo ksiadz sie uparl, ze Aldona, to imie poganskie i na drugie musze miec swiete:-D mam wiec drugie: Anna. ulubione imie mojej mamy, a o malo bym nie miala go jako pierwsze, tylko mamy kolezanka urodzila m-c wczesniej i takie wybrala dla corki-uufff! nie to, zeby bylo brzydkie, tylko ja lubie cos oryginalnego, innego niz wszysyc,a wtedy byl szal na Anie:-D

Julitka tez ma jedno imie. z dwojgiem to tylko klopot w urzedach. nazwisko mamy umiarkowanie dlugie, imiona tez.
 
reklama
Julitka tez ma jedno imie. z dwojgiem to tylko klopot w urzedach. nazwisko mamy umiarkowanie dlugie, imiona tez.
dokładnie

ja też miałam mieć na imie Anna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::tak::tak::tak: ale na szczęście bratowa ( jeszcze nią nie była, ale wujek z nią chodził) mamy tak miała więc mam jak mam:sorry2: i też mi sie nie podoba:no:
 
jakos mam obrzydzenie do francuskich filmow po ostatniej niespodziance z "Nieodwracalne" ,ale zaryzykuje

ooo, moje dzieci wstaly. julitka rozczochrana i czwrwoniutka...
 
Agulka ja również niecierpie swojego imienia. Właśnie chciałabym mieć na imię Anna. Tak mi mówiono w domu i na podwórku : ) zdziwienie koleżanek było jak w szkole nauczycielki mówiły do mnie po urzędowemu tzn Kasia : ) ale i tak w domu mamy i dla koleżanek z bloku jestem Ania
 
reklama
Do góry