reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A co Cię w tym filmie tak obrzydziło??? O czym był film??:confused:

oj, byl baaardzo dziwny. skusilam sie, bo niby dramat z Minica Belucci. gosciu mial sie zemscic za gwalt na jego dziewczynie.
jak sie okazalo, to lecial od konca, sceny byly bardo brutalne, wulgarne ( m in. w klubie dal gejow, ze wszelkimi szczegolami:baffled:, scena gwaltu byla az do obrzydzenia dluga i meczaca). ogolnie caly film w tonacji czerowno-brazowo-szarej, bardzo meczacy dla oczu, obraz troche na skos. odetchnelam jak sie skonczyl, bo w sumie to nic wielkiego nie przekazywal. zbyt dlugie i monotonne sceny o tym samym, powtarzanie w kolko tych samych obrazow i tresci.

dla nas masakra
 
reklama
Mi by wystarczyło 100tyś żeby zacząć żyć spokojnie i nie martwić się o kolejny miesiąc. Pospłacać wszystko i wreszcie zrobić w mieszkaniu wszystko tak jak trzeba:tak: i żyć już spokojnie. Naprawdę większych wymagań nie mam:no:
To ja mam jeszcze mniejsze wymagania: wystarczy 30 tyś. :tak:;-)

Atru, trzymamy kciuki za Tymcia cały czas bardzo mocno :tak:

po pierwsze kredyt jna najbliższe 17 lat w cudonym franku
Tylko 17 lat? :-D Kochana, my jeszcze 32 lata będzie spłacać :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Agulka widzę,że się nudzisz:-D
Kieckę pożyczę od Sylwi,a kupię sobie porządny stanik (już się boję,bo jak pomyślę,że przymierzę 20 staników to brrr) i buty. No i na 6 jestem umówiona do fryzjera.
Ale mam lenia śmierdzącego. Mateusz śpi, S pojechał 2 raz po kasę:baffled: Ciekawe ile jej dostanie. Jeśli chodzi o kryzys to myślę,że najbardziej odczują go właśnie osoby, które nie mają w miarę stałej pensji, mam na myśli wysokość (mała podstawa,a reszta to jakieś premie, prowizje, niestety S ma chyba 700 podstawy,a reszta to premia i % od frachtu).
Zaliczyliśmy kawkę u teściowej.Młody zbuntował sięi nie dał babci kwiatka:-p
 
Agulka widzę,że się nudzisz:-D
Kieckę pożyczę od Sylwi,a kupię sobie porządny stanik (już się boję,bo jak pomyślę,że przymierzę 20 staników to brrr) i buty. No i na 6 jestem umówiona do fryzjera.
Ale mam lenia śmierdzącego. Mateusz śpi, S pojechał 2 raz po kasę:baffled: Ciekawe ile jej dostanie. Jeśli chodzi o kryzys to myślę,że najbardziej odczują go właśnie osoby, które nie mają w miarę stałej pensji, mam na myśli wysokość (mała podstawa,a reszta to jakieś premie, prowizje, niestety S ma chyba 700 podstawy,a reszta to premia i % od frachtu).
Zaliczyliśmy kawkę u teściowej.Młody zbuntował sięi nie dał babci kwiatka:-p

No niesety tak to w transporcie wygląda to i tak dobrze że ma podstawe bo znam takich co swoim kierowcom jej nie wypłacają:no: i masz rację ja się zastanawiam jak teraz żyje moja siostra:baffled: ich firma też ledwo przędzie i było kupe zwolnień a dziewczynom z biura szef obciął właśnie premie i dostają tylko podstawe w efekcie ma 900zł miesięcznie gdzie normalnie zarabiała jeszcze raz tyle:angry: no i do tego jeszcze mój super szwagier:confused:
 
Ja jestem bo niby gdzie miałabym być skoro siedzę w pracy:baffled: ale skoro nikt nie pisze to i ja siedzę cichutko:-( ale dzień mi dzisiaj jakoś wyjątkowo szybko leci:tak: tylko właśnie sobie uświadomiłam że będę mieć dziś stosunek przerywany z Karolakiem:-D bo w połowie 39,5 będę musiała jechać ach jak ja tak nie lubię.
 
Agulka - trochę się zmieniłaś odkąd wkleiłaś ostatnio swoje zdjęcie :rofl2::-p

Dziewczyny - a polećcie mi jakieś swoje ulubione filmy, które warto obejżeć, bo wieczorkiem lubię sobie do poduchy coś obejżeć, a już nic nie mam.
 
jestem w pozytywnym szoku:szok::szok::szok::szok::szok:moje dziecko dzis zawolalo na sedes i zrobila kupke i siku:szok::szok::szok::szok:nie ludze sie, ze tak zostanie, bo puscilam ja na troche po domu w tetrze i pytalam, czy chce siku, to ciagle mowila: nie, a zlala sie conajmniej 2 razy:baffled:

Zaliczyliśmy kawkę u teściowej.Młody zbuntował sięi nie dał babci kwiatka:-p

czyzby mama mu cos szepnela do uszka??:rofl2::szok::-D:-D:-D

Dziewczyny - a polećcie mi jakieś swoje ulubione filmy, które warto obejżeć, bo wieczorkiem lubię sobie do poduchy coś obejżeć, a już nic nie mam.

kurcze, ja nie mam jakichs swoich ulubionych, bo nie ejstem jakas kinomanka. ogladam raz na jakis czas cos co sciagniemy/wypozyczymy w zaleznosci od humoru.

Agulka, dobrze ze nie jesm juz kolacji, bo mnie obrzydzenie wzielo:szok::confused:
a moj P jak zobaczyl ten biust rozmiaru A:-D:-Dto tylko sie przerazili powiedizla: ojej, a gdzie tam mozna sutki znalezc?:-D:-D
 
reklama
Hej hej

Atru - oj zdrowka dla Tymcia a dla ciebie sily!:tak::tak::tak: Co za baba z tej kierowniczki:szok::wściekła/y:...ze tez ludzie patrza tylko na swoj biznes...tzn koniec nosa:wściekła/y::baffled:

Naomi - Antos - cudne imie...jak bedziemy miec coreczke bedzie Antosia:-)

Może i S mnie wkurza,ale widzę ile Mateusz zyskuje na jego obecności. Jest bardziej ożywiony, weselszy.
:tak:u nas tak samo!

Potem jeszcze chciał mu dać na drugie August, ale to by było przegięcie, więc jest Jan.
Oj twoj maz jest niemozliwy:-D Czyzby zboczenie zawodowe:szok::-D:-D:-p

ogladalyscie film Kierowca dla Wiery? napalilam sie na niego, bo jest rosyjski:-);-)
No to ja musze obejrzec...bo rosyjski to miod na moje uszyska:-):tak:

My na urlop też nie mamy szans :no:nie w tym roku. Szkoda, że tak mówimy od paru dobrych lat :no: :-( mieliśmy w planach Nasz Bałtyk lub Egipt :sorry2: ale niestety skoro Bałtyk odpada to Egipt tym bardziej.
Zebys sie nie zdziwila:-p:sorry:...w Egipcie prznajmniej pogoda jest pewna..i egzotyka:-)

A my milismy wariacki dzien:-(...bylismy na pogotowiu:-(! Stas od soboty ma taka sama biegunke i w zasadzie chcialam kontrolnie jutro przejsc sie do pediatry ale jak dzis zaczal jeczec i tarzac sie na podlodze kulac z bolu pojechalismy na pogotowie. Na szczescie dopadla go "tylko" straszna kolka ale i tak dostal kroplowke bo wyniki elektrolitow sa "nie halo". Nie jest odwodniony. Mam sie uzbroic w cierpliwosc.

A poza tym bylam dzis w PUP i jutro jade na rozmowe o prace. Fajne wrunki zarobkowe i organizacyjne bo zajmowalabym sie gabinetem SPA w hotelu czyli relax relax relax:-)( dla klientki)...ale to 20 km za Gdanskim i w niedogodnych godzinach ( jesli chodzi o ewent. opieke nad Stasiem)
Ale umowilam sie na spotaknie i zobacze przynjamniej co i jak!
 
Do góry