reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nio, ja w domciu i tak pokrótce:
Donkat, ja w ostatnich czasach złagodniałam i raczej jestem ugodowy typ i rzadko mi się zdarza wydrzeć gębę na kogoś obcego, ale baba po prostu przegięła pałę i jej się należało:crazy:
Co do teścia- jest o tyle lepiej, ze już sam wstanie z łóżka poza tym zero pozytywnych zmian-maruda, upierdliwiec, leń i nie wiem czy będzie takie słowo pasowało w odniesieniu do starego pryka, ale się pieści jak małe dziecko. Na dokładkę teściowa na niego dmucha, huha a ten to bezczelnie to wykorzystuje i co chwile słychać: babko pić, babko siku, babko brzuch boli, babko to , babko siamto:szok: A ona poklnie, nawyzywa i leci do niego.:baffled:
Aru, kochana trzymajcie się dzielnie a my bedziemy mocno zaciskac kciuki żeby jak najszybciej wszystko mineło.
My mamy w planach pieska- najlepiej labradorka biszkoptowego -ale to dopiero jak bedzie własny kącik.
 
reklama
Ja nie oglądałam:no: a i zapomniałam się pochwalić że wreszcie postanowiłam zrobić porządek z tym moim super łączem i wczoraj zrezygnowałam z tego naszego super osiedlowego netu ale że okres wypowiedzenia wynosi 30dni to dopiero w kwietniu podłączą mi z Dialogu M wynalazł jakąś promocje 8MB za 85zł miesięcznie:tak: więc wreszcie i ja będę mogła coś ściągać bo teraz to by chyba z 3 dni jeden film sie ściągał:crazy::-D
 
Tuśka jak wiadomo od początku ma pieska:-) i wszystko jest ok tylko najgorsze jest jej bezkresne zaufanie do hau hau spotykanych na spacerach:baffled: tłumaczę jej że nie wolno tak biedz odrazu do obcych piesków bo nie każdy musi lubieć dzieci tak jak nasz Mafi ale niestety jak grochem o ścianę:wściekła/y: nic nie dociera:no: kotki też uwielbia w pobliskim zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym mieszkają 2 i zawsze musi do nich zajrzeć. Ale o kotku to może zapomnieć nigdy w życiu bo i ja i M nie cierpimy kotów:zawstydzona/y:

No właśnie :dry: Kuba również ma psiaka od początku, który kocha go nad życie i pozwala z sobą robić wszystko przez co są cyrki na dworze bo on chce podejść do innego psiaka i pewnie mu buzi dać :sorry2:

Wracając do imion my jeszcze przed zajściem wiedzieliśmy, że ma być Kuba lub Julia. I od czasu zrobienia testu do brzuszka mówiliśmy Kuba :happy: czułam że to chłopak i nikt mnie nie mógł przekonać, że pewnie się rozczaruje :tak:

My na urlop też nie mamy szans :no:nie w tym roku. Szkoda, że tak mówimy od paru dobrych lat :no: :-( mieliśmy w planach Nasz Bałtyk lub Egipt :sorry2: ale niestety skoro Bałtyk odpada to Egipt tym bardziej.

R po pracy ma jechać do US zanieść Nasze zeznanie podatkowe dobrze, że wpadnie Nam choć 1300zł :-)

Kuba zasnoł po raz drugi, co prawda trochę go do tego zmusiłam :dry: ale nie miałam już sił do jego humorów. Oby spał choć do 14.
 
Ostatnia edycja:
J
ogladalyscie film Kierowca dla Wiery? napalilam sie na niego, bo jest rosyjski:-);-)
Nie, nie widziałam
Donkat
, jakim programem ściągasz?

Oj ja już chyba ze dwa tygodnie nic nie ściągałam, polecacie cos szczególnego, ale z dubingiem bo czytac nie lubie napisów
Ja dzisiaj planuje obejrzeć" Intymność" Wczoraj mi się skończył ściągać i jestem ciekawa czy film jest równie dobry jak recenzje o nim.
 
poza tym zero pozytywnych zmian-maruda, upierdliwiec, leń i nie wiem czy będzie takie słowo pasowało w odniesieniu do starego pryka, ale się pieści jak małe dziecko. Na dokładkę teściowa na niego dmucha, huha a ten to bezczelnie to wykorzystuje i co chwile słychać: babko pić, babko siku, babko brzuch boli, babko to , babko siamto:szok: A ona poklnie, nawyzywa i leci do niego.:baffled:
.

tak jak babka P:crazy:na szczescie nie my sie nia opiekujemy, bo bym dawno wyszla z siebie:szok::crazy:

Nie, nie widziałam
Donkat
, jakim programem ściągasz?


Ja dzisiaj planuje obejrzeć" Intymność" Wczoraj mi się skończył ściągać i jestem ciekawa czy film jest równie dobry jak recenzje o nim.

powiedz, czy dobry ten film, jak obejrzysz

wysle na PM
 
Agulka to ja polecam przez duże P "Eksperyment SS" :tak: co prawda gatunek filmu daleki od moich upodobań bo to horror, ale warty obejrzenia!!!!
 
My dwóch imion nie dalismy naszym dzieciom, ja tez nie mam, J ma . Wystarczy że nazwisko jest długie a imie z premedytacją wybierałam 4 literowe Adaś też miał byc Alanem, ale J był przeciwny

Dzieki z tytuły. Gagulec zdaj relację tego filmu
 
reklama
Film zapowiada sie bombowo, wczoraj go :"przeleciałam":-D na szybkiego i moje drogie jakie tam są sceny:szok::szok::szok::szok: w sam raz na aktualny temat na zamkniętym:tak: ogólnie film o psychice ludzkiej
 
Do góry