reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam się z rańca!

Agulka butki świetne i badzo się ciesze, że to Boti bo u Nas też otworzyli ten sklep po zlikwidowaniu CCC.

Majandra butki rewelka!!! Sama też muszę coś kupić na wiosnę.
A jak tam egzaminy no i praca mgr?????

Noc bez rewelacji - na szczęście!!!!

Za oknem zima :wściekła/y::crazy: mam już jej dość!!!!! Jeszcze 10 dni i "przyjdzie" wiosna :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry. Dziewczyny fajne buciczki są tezw Smyku- i cena nie jest taka aż bardzo szokujaca- 59zł. Wczoraj widziałąm bo łaziliśmy i szukaliśmy wózka dla malucha i wreszcie kupiliśmy cosik takiego:http://www.allegro.pl/item569063362_a_wozek_graco_mirage_wys_w_24_h.htmlmam nadzieje, ze nie będzie to niewypał bo sie wkurzę i nie posłucham więcej sugestii mojego eMa-jemu podpasował bardzo.
 
POza tym mój M jednak został w domku i nie pojechał w daleki świat. Ma to swoje plusy- bo wiadomo bedzie w domku a teraz jest taki czas, że Chwast zaczyna głos podnosic na teściową a jak M jest to sie boi. Ale ma minusy- bo nastawilismy sie na dodatkową kasę.
 
Gagu link nie działa do wózka.

A czemu M nie pojechał????

Sorki za moją ignorancje, ale kto to jest "chwast"????

Śnieg pada mały wygląda przez okno i mówi AM patrząc na ptaszki : ) bo co robią ptaszki??? - AM : )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Śnieg pada mały wygląda przez okno i mówi AM patrząc na ptaszki : ) bo co robią ptaszki??? - AM : )
A u nas wiosna...slonce i blekitne niebo:-):-):-)

Wczoraj nie bylismy u Edzia bo auto nawalilo:crazy: i dzis tez jestesmy uziemieni:crazy: ...choc moze chlopaki w warsztacie sie wezma do roboty...bo zakupy trzeba zrobic przed sobotnia Fever-Party:-):sorry2: A J obiecal zrobic tort:confused::szok::-)

A tak w ogole to dzien dobry!
 
Do góry