reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hruda, przegapiłaś moje pytanie do Ciebie? :-p
Oj sorki:zawstydzona/y:...mialam odpisac ale jakos mi umknelo w tym dla mnie nie codziennym "Byciu Zona":-p:-)
Zabek jest przesuniety:baffled: ale dentystka uspokoila nas ze to nie warunkuje wyrzynanie krzywych zebow stalych. Nawet nie wspomniala o delikatnym obchodzeniu sie z nim ...choc i tak darowalam sobie podawanie Stasiowi twardych przegryzek.

Luandzia - jak tescik? Ja mam takiego fiola na malutksie szkraby ze sama sie sobie dziwie..ale co wazne : dostalam @ po poronieniu jak lekarz przewidzial w terminie wiec mam nadzieje wszystko idzie jak trzeba.

I sacze sobie winko..sluchajac nowej plyty U2...hmmma ...A 6 sierpnia jade do Chorzowa na koncert!:-)
 
Ostatnia edycja:
No bo ma rację :tak:

Szukam butów na wiosnę. Podobają Wam się te?
Kolekcja damska
Mnie sie podobaja - kobiece i wygodne pantofle!
Oj ja nie powinnam ogladac tych stron z butami...bo mam na wiosne niezle poletko buciorow :baffled::sorry2:( choc moze nie tyle co Justyna :-))
A jak migrna? Zaleczas zakupami on-line? czy wzielas jeszcze kolejna dawke piksow? Napij sie wina - tego Ci trzeba!:tak::-p
 
mi się zawsze kojarzylo że Boti to to samo co CCC bo jak w naszym mieście zlikwidowali CCC to w to miejsce wlaśnie powstalo boti :tak:
 
Oj też muszę młodemu buciory na wiosnę sprawić. Ja sobie odpuszczam,bo S ma większe braki w garderobie. A jak nasze stosunki to nie wiem. W zasadzie stosunków niewiele,bo @ od soboty. A dopiero teraz nadeszła po chamsku mówiąc chcica. Choć mówią,że dobry koń i w błocie uciągnie;-):-D S dobija kasa, praca i nie potrafi po ludzku pogadać o swoich niepokojach tylko drze tą japę i wyładowuje się przy byle okazji. Przykro mi,że mój mąż tak gaśnie,a ja nie potrafię tego zmienić
 
Oj też muszę młodemu buciory na wiosnę sprawić. Ja sobie odpuszczam,bo S ma większe braki w garderobie. A jak nasze stosunki to nie wiem. W zasadzie stosunków niewiele,bo @ od soboty. A dopiero teraz nadeszła po chamsku mówiąc chcica. Choć mówią,że dobry koń i w błocie uciągnie;-):-D S dobija kasa, praca i nie potrafi po ludzku pogadać o swoich niepokojach tylko drze tą japę i wyładowuje się przy byle okazji. Przykro mi,że mój mąż tak gaśnie,a ja nie potrafię tego zmienić
Oj Justyna...nawet nie wiesz jak Cie rozumiem...chyba trudne czasy nastapily dla tch naszych chlopow...tyle wymagan...tyle oczekiwan i nie tylko od zon i najblizszych...
No i gratuluje "chcicy":-) Znaczy - nie jest z toba az tak zle jak mowili:-p;-):-DJa nawet nie wspominam o swojej...jakis brom powinnam lykac zeby zahamowac...:sorry2::baffled::szok:
 
reklama
Do góry