reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
od razu podzialalo moje wezwanie:-D:-D:-D:-D



bidulko, przez net sie nie zarazisz, mimo ze czesto roznosi wirusy:-D:-D

Wiem wiem ale ja już tak mam że jak już przeczytam o jakieś historii to później spać nie mogę i się zamartwiam co by było alebo co będzie gdy.........
jakie to życie jest kruche i ile warte są "problemy" "zamartwianie się, ciągła gonitwa" planowanie na przyszłość i co tak naprawdę jest ważne................... i znowu zaczynam straszne
 
Za to dzisiaj był mój mąż u dentysty i już zapłacił 260 zł a to dopiero początek buuu i do tego jeszcze ma ząbka do wstawienia więc sporo kasy pójdzie .


Tak dzisiaj sobie myślę że jak tak dalej pójdzie to nasze polskie społeczeństwo będzie bezzębne bo jak się mają ceny za usługi dentystyczne do naszych zarobków???No jak?????

to drogie sa uwas te uslugi. zapraszam do radomia. ja mam bardzo fajna dentystke i standardowe leczenie to 60zl. jesli wizyt z jednym zebem jest kilka, to cena niewiele wieksza za wszystkie spotkania:tak:

a kto mezulkowi wybil zabka?;-):-)

niestety, ale tych co nie stac na prywatne leczenie, to korzystaja z uslug NFZ:-(
 
BBonki kochane, biorę się za naukę i pisanie pracy mgr, więc będzie mnie tu od dziś (a raczej od jutra już:-p) znaczniej mniej:-:)sorry2: .

wytrwalosci w nauce!:-);-)

ale raz na godzine do nas zajrzysz?;-):-D:rofl2:

Wiem wiem ale ja już tak mam że jak już przeczytam o jakieś historii to później spać nie mogę i się zamartwiam co by było alebo co będzie gdy.........
jakie to życie jest kruche i ile warte są "problemy" "zamartwianie się, ciągła gonitwa" planowanie na przyszłość i co tak naprawdę jest ważne................... i znowu zaczynam straszne

oj, bo tak jest. mnie tez lapia takie mysli. jednak nie mozna sie im dac zwariowac, bo w ten sposob wcale sobie nie ulatwimy:-(
glowka do gory!:-)
 
Obecna:-) ,ale jak czytam o chorobach to czuje paniczny strach i się nie odzywam, paraliżuje mnie sama myśl o chorobach i tak bardzo się boję :-( wiem ze tak nie powinnam ale tak już mam


Wiem wiem ale ja już tak mam że jak już przeczytam o jakieś historii to później spać nie mogę i się zamartwiam co by było alebo co będzie gdy.........
jakie to życie jest kruche i ile warte są "problemy" "zamartwianie się, ciągła gonitwa" planowanie na przyszłość i co tak naprawdę jest ważne................... i znowu zaczynam straszne
ja też tak mam codziennie boje się o to że mogę zostac sama i strasznie się tego boję nie potrafię sobie tego wyobrazic:no:


Wezwana się stawiam. Oglądam M jak milość. Poza tym z bólem serca zaglądam sporadycznie,bo kto pierwszy ten lepszy,a później jak dzieci,a Ty siedzialeś godzinę,a Ty grałaś 3 razy
Justyna a jak tam na froncie Ty kontra S ?dogadujecie się jakos :sorry2:
 
to drogie sa uwas te uslugi. zapraszam do radomia. ja mam bardzo fajna dentystke i standardowe leczenie to 60zl. jesli wizyt z jednym zebem jest kilka, to cena niewiele wieksza za wszystkie spotkania:tak:

a kto mezulkowi wybil zabka?;-):-)

Za długo czekał z leczeniem i nie dało się uratować
:baffled:

niestety, ale tych co nie stac na prywatne leczenie, to korzystaja z uslug NFZ:-(
Tak jasne oczywiście bezpłatne to masz rwanie a tak to za wszystko dopłacasz:baffled:


A jak bym do dentysty do Radomia pojechała to chyba żeby wpaść do Ciebie na kawkę :-) taki kawał drogi a tak mam dentystę za płotem
 
No to jestem i ja! Cały czas podczytuje ale jakoś weny mi brak:zawstydzona/y: a w pracy cisza i spokój aż się za wiosenne porządki wzięłam i wszystko na recepcji lśni i pachnie:-) i w naszym kibelku też:-)

Obecna:-) ,ale jak czytam o chorobach to czuje paniczny strach i się nie odzywam, paraliżuje mnie sama myśl o chorobach i tak bardzo się boję :-( wiem ze tak nie powinnam ale tak już mam

Ja mam tak samo:-( jak coś takiego przeczytam to potem nie mogę przestać o tym myśleć:-(

Co do dentysty to byłam tydzień temu i na razie mam spokój :-) wszystko naprawione i skończyło się na jednej wizycie :-) Za to dzisiaj był mój mąż u dentysty i już zapłacił 260 zł a to dopiero początek buuu i do tego jeszcze ma ząbka do wstawienia więc sporo kasy pójdzie . Tak dzisiaj sobie myślę że jak tak dalej pójdzie to nasze polskie społeczeństwo będzie bezzębne bo jak się mają ceny za usługi dentystyczne do naszych zarobków???No jak?????

Też się nad tym zastanawiam na kasę chorych to lepiej sobie wogóle odpuścić przynajmniej u nas:crazy: ja jak chciałam raz zaoszczędzić to nie wiele brakowało a straciłabym górne jedynki:wściekła/y: u nas średnio za jedne zębola biorą 80/90zł
 
reklama
gdzie reszta czarownic:

Anetasa (pewnie am mlyn w pracy)
Nuska,
Carioca,
Kasia,
Justyna,
Doti,
Luandzia
Gabids,
Asiek
Gagulec
Tygrysek
Asia KC
Iza
i reszta
wzywaaaaam Was!:-)
Melduję się posłusznie;-) podczytuje, ale nie piszę bo psychicznie nastawiam się na kolejną nieprzespaną nockę.:crazy: Tak, Donkat, był juz czas zasypiania i spania bez cycusia, ale nastąpiło totalne cofnięcie w rozwoju u mego syna:crazy: najśmieszniejsze, że w dzień zaczął ciągnąc z zwiększoną częstotliwością:wściekła/y:

to drogie sa uwas te uslugi. zapraszam do radomia. ja mam bardzo fajna dentystke i standardowe leczenie to 60zl. jesli wizyt z jednym zebem jest kilka, to cena niewiele wieksza za wszystkie spotkania:tak:
ojojoj, u nas mimo, że mieścinka to tyle kosztuje może wyrwanie zęba, a plomba to stówka jak nic:crazy:
 
Do góry