reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A jak bym do dentysty do Radomia pojechała to chyba żeby wpaść do Ciebie na kawkę :-) taki kawał drogi a tak mam dentystę za płotem


przede wszystkim na kawke, a do dentysty tak przy okazji, jak czasu zostanie:-D:-D:rofl2:
chyba drogi byl ten plot, skoro ceny takie szalone:szok:
 
reklama
U nas tak średnio na jeża.Bomby już tak nie lecą. Ale nadal są.
Zaraz będzie na mnie buczał:-D no właśnie. Umowiliśmy się na oglądanie Madagaskaru2. I mówi tak "no włączaj tą bajkę"
ja : małą czwilkę, tylko coś napiszę, idź się myć
S : nie będę się mył
ja: no idź
S: to w dupę sobie ją wsadź
Ale ambitna rozmowa:-p
 
Ja się żegnam i zbieram się do domciu:tak: jutro mam zamiar wybrać się z Tuśką na szczepienie ale nie wiem co z tego wyjdzie bo u nas szczepią między 12 a 14 a to jej pora spania:baffled:
 
U nas tak średnio na jeża.Bomby już tak nie lecą. Ale nadal są.
Zaraz będzie na mnie buczał:-D no właśnie. Umowiliśmy się na oglądanie Madagaskaru2. I mówi tak "no włączaj tą bajkę"
ja : małą czwilkę, tylko coś napiszę, idź się myć
S : nie będę się mył
ja: no idź
S: to w dupę sobie ją wsadź
Ale ambitna rozmowa:-p

Ty powinnaś dostać order wytrzymałości:-D:-D

Ja się żegnam i zbieram się do domciu:tak: jutro mam zamiar wybrać się z Tuśką na szczepienie ale nie wiem co z tego wyjdzie bo u nas szczepią między 12 a 14 a to jej pora spania:baffled:

Powodzenia kochana ja na samo słowo szczepionka mam gęsią skórkę buuu trzymam kciuki za małą żeby tylko poszło gładko i bez gorączki po.
 
Pisałam Wam, czy nie, ??? Bo juz nie pamiętam, ale najwyżej sie powtórzę.
Moja koleżanka , matka rocznego Igorka , 28 latnia dziewczyna, późnym wieczorem dostała telefon od swojego gina ( robiła cytologię) , że musi natychmiast stawic się do szpitala. Co się okazał, że ma prawdopodbnie komórki rakowe i to w wysokim stadium.Pobrali wycinek i teraz ma siedzieć i czekać na wyniki badań. Boże co się dzieje.......

:-:)-:)-(

gdzie reszta czarownic:

Anetasa (pewnie am mlyn w pracy)
Nuska,
Carioca,
Kasia,
Justyna,
Doti,
Luandzia
Gabids,
Asiek
Gagulec
Tygrysek
Asia KC
Iza
i reszta
wzywaaaaam Was!:-)

Obecna :tak: nie było mnie bo przed 16 pojechałam do mamy po kule. Póxniej robilismy kolacje, kąpaliśmy się i .... Kuba Nam przerwał początek zabawy :crazy: bo niestety przypomniał sobie o mamie i obudził się, abym przyszła do niego potrzymać go za rączke

U nas tak średnio na jeża.Bomby już tak nie lecą. Ale nadal są.
Zaraz będzie na mnie buczał:-D no właśnie. Umowiliśmy się na oglądanie Madagaskaru2. I mówi tak "no włączaj tą bajkę"
ja : małą czwilkę, tylko coś napiszę, idź się myć
S : nie będę się mył
ja: no idź
S: to w dupę sobie ją wsadź
Ale ambitna rozmowa:-p

Justynka :-) rozmowa przednia!!!! Rozumiem, że tą bajke miałaś sobie wsadzić w niesamowicie zgrabną dupcie :-)

Oglądałyście Uwage??? Był ten h*** dziś Samson. Szkoda gadać!!! :no::crazy::crazy::no:

Ale mnie ten chomik wciągnoł!!!! Ściągam sobie od jednego chomika całą serie mojej Sailormoon :-) R stwierdził, że cofam się z rozwojem:-p

Majandra to życzę owocnego pisania :tak:koniecznie zaglądaj choć raz dziennie
 
reklama
Do góry