reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Pisałam Wam, czy nie, ??? Bo juz nie pamiętam, ale najwyżej sie powtórzę.
Moja koleżanka , matka rocznego Igorka , 28 latnia dziewczyna, późnym wieczorem dostała telefon od swojego gina ( robiła cytologię) , że musi natychmiast stawic się do szpitala. Co się okazał, że ma prawdopodbnie komórki rakowe i to w wysokim stadium.Pobrali wycinek i teraz ma siedzieć i czekać na wyniki badań. Boże co się dzieje.......
 
reklama
dlatego tak wazna jest profilaktyka i czeste badania. jesli ma byc choroba, to sie jej nie zapobiegnie, ale przynajmniej wczesniej zacznie dzialac.
a tak swoja droga, to mnie juz chyba nic bardziej nie zdziwi jak chore na raka malenkie dzieci:-:)szok:
 
dlatego tak wazna jest profilaktyka i czeste badania. jesli ma byc choroba, to sie jej nie zapobiegnie, ale przynajmniej wczesniej zacznie dzialac.
a tak swoja droga, to mnie juz chyba nic bardziej nie zdziwi jak chore na raka malenkie dzieci:-:)szok:
ona niecały rok temu była na przeglądzie i też miała cytologie i niby było wszystko ok:tak:

a co do drugiej części to na chirurgii był 8 letni chłopak z niby jakims tworzywem sztucznym w pachwinie. Lekarze nie wiedzieli skąd to sie tam niby wzięło skoro nie było rany ani czego takiego, trzymali go tydzień aż w końu postanowili to operowac, wynikiem był : rak
 
Ostatnia edycja:
moje dziecko ma wstret do przychodni i lekarzy. chyba po ostatniej szczepionce jej tak zostalo. dzis idac do alergologa jakos sie dziwnie krzywila na samo slowo :doktor. weszlismy do przychodni i juz zaczela jeczec, w gabinecie plakac i uciekac do drzwi,a gdy lekarz sie zblizyl, to bylo darcie:szok::baffled:

na szczescie nie musimy czesto odwiedzac tego przybytku i mysle, ze do nastepnego razu jej minie, bo wizyta w takich warunkach mnie przeraza:szok:
 
To co sie teraz dzieje na świecie to jest nie do pomyślenia:no:strasznie dużo ludzi mlodych umiera a najczęściej powodem jest rak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
gdzie reszta czarownic:

Anetasa (pewnie am mlyn w pracy)
Nuska,
Carioca,
Kasia,
Justyna,
Doti,
Luandzia
Gabids,
Asiek
Gagulec
Tygrysek
Asia KC
Iza
i reszta
wzywaaaaam Was!:-)
 
gdzie reszta czarownic:

Anetasa (pewnie am mlyn w pracy)
Nuska,
Carioca,
Kasia,
Justyna,
Doti,
Luandzia
Gabids,
Asiek
Gagulec
Tygrysek
Asia KC
Iza
i reszta
wzywaaaaam Was!:-)

Obecna:-) ,ale jak czytam o chorobach to czuje paniczny strach i się nie odzywam, paraliżuje mnie sama myśl o chorobach i tak bardzo się boję :-( wiem ze tak nie powinnam ale tak już mam
 
Wezwana się stawiam. Oglądam M jak milość. Poza tym z bólem serca zaglądam sporadycznie,bo kto pierwszy ten lepszy,a później jak dzieci,a Ty siedzialeś godzinę,a Ty grałaś 3 razy
 
Co do dentysty to byłam tydzień temu i na razie mam spokój :-) wszystko naprawione i skończyło się na jednej wizycie :-) Za to dzisiaj był mój mąż u dentysty i już zapłacił 260 zł a to dopiero początek buuu i do tego jeszcze ma ząbka do wstawienia więc sporo kasy pójdzie . Tak dzisiaj sobie myślę że jak tak dalej pójdzie to nasze polskie społeczeństwo będzie bezzębne bo jak się mają ceny za usługi dentystyczne do naszych zarobków???No jak?????
 
reklama
od razu podzialalo moje wezwanie:-D:-D:-D:-D

Obecna:-) ,ale jak czytam o chorobach to czuje paniczny strach i się nie odzywam, paraliżuje mnie sama myśl o chorobach i tak bardzo się boję :-( wiem ze tak nie powinnam ale tak już mam

bidulko, przez net sie nie zarazisz, mimo ze czesto roznosi wirusy:-D:-D


a później jak dzieci,a Ty siedzialeś godzinę,a Ty grałaś 3 razy

oj, niech juz S jedzie w trase;-):-)
 
Do góry