reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Jednak powolutku wracamy do tego co było. Właśnie mały usnał sam w pokoju tylko co jakis czas wołał: mama, a ja odpowiadałam :jestem i USNĄŁ- jupi
 
reklama
wczoraj cale popoludnie drukowalismy zdjeica Julitki. stwierdzialm, ze trzeba dziecku zrobic pamiatke w albumie, a nie na plytach. co prawda nie wszystkie zdjecia:szok: tylko takie charakterystyczne z poszczegolnych etapow zycia:-)
w ogole teraz nasze dziecko manie ogladania albumow i pokzaywania gdzie kto jest. juz nawet nie powiem, ze na zjdeicach z P technikum pokazywalal jego kolege z dlugimi wlosami i miwla z przekonaniem: MAMA:-D:-D

bidulka, dolaczyla do grona Hani i Mai:-:)-D

ty to sie umiesz mscic:tak::-)ja nie mam serca:zawstydzona/y:

Tuśka też namiętnie ogląda teraz zdjęcia i ładnie pokazuje gdzie kto jest :tak: i wszystkim robi mój mój:-D a co do mszczenia to ja jestem specjalistka M mi chyba do końca życia będzie wypominał jak jednego razu umierał z wiadomego powodu i łeb mu pękał a ja przez 40 minut odkurzałam tą najmniejszą zsawką od odkurzacza dywan twierdząc że muszę dokładnie sierść psa zebrać:-D
 
Agulka no i tak ma być :-) uśmiech na twarzy .... a tak na marginesie dałabyś troszku tego torta ;-) dobrze, że Adaś już oki.

Donkat na dobry humor wpłyneło słoneczko :-D :happy:

ALE JEST PIĘKNIE!!!!

 
Witam. Jesteśmy rodziców. Maciuś poszedł z dziadkami na pocztę, a ja nadrabiam.
Byliśmy dziś na rehabilitacjach, przenieśli Maciusia na dużą salę, tzn. że dziecko tam jest w ruchu, jakby samo ćwiczy, a na tej małej to był ustawiany do konkretnych pozycji. Bardzo się nam ta nowa sala podoba i mimo że dziś nie było naszej rehabilitantki, tylko ja dostawałam instrukcje co mam z nim robić. Maciuś mnie zaskoczył pod względem ruchowym, jest bardzo ostrożny, ale nie spodziewałam się, że moje dziecko umie samo w obie strony przejść po pochylni :szok::tak::-)
brawo dla Macieja
 
dziewczyny, jak to ejst z tym naszym zamknietym. weszlam na strone glowna forum i tam jest dzial : nasza galeria (czy cos w tym stylu) i jako podforum widac nasz zamkniety. jak nie ejstem zalogowana, to nie widac, a jak jestem to widac. to normalne?
 
Maja załapała od nas wirusa, w przedszkolu srała , ledwo dotarli do domu i na schodach się zrzygała... potem jeszcze raz, i jeszcze raz...........

Donkat nie mam pojęcia jak to jest z zamkniętym
 
boli mnie zab:crazy::-(juz w nocy go czulam nie jste to ostry, przeszywajacy bol. tylko taki obolaly zab razem z dziaslem. jak dotykam jeykiem, to mnie boli, jak jem tez. jesli jutro nie minie, to czeka mnie wizyta. w dodatku ten zab jest niby martwy, bo byl kanalowo leczony:baffled:
 
boli mnie zab:crazy::-(juz w nocy go czulam nie jste to ostry, przeszywajacy bol. tylko taki obolaly zab razem z dziaslem. jak dotykam jeykiem, to mnie boli, jak jem tez. jesli jutro nie minie, to czeka mnie wizyta. w dodatku ten zab jest niby martwy, bo byl kanalowo leczony:baffled:
nic nie mów o zębach bo od szpitala zaczęły mnie mulić i dziś miałam zadzwonić ale zapomniałam:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Maja załapała od nas wirusa, w przedszkolu srała , ledwo dotarli do domu i na schodach się zrzygała... potem jeszcze raz, i jeszcze raz...........

Donkat nie mam pojęcia jak to jest z zamkniętym

oj biedna Maja:-:)-:)-(oby te wirusy poszly precz od was a kysz a kysz:wściekła/y:
ja też niew mam pojęcia jak jest z tym naszym zamkniętym ale Etka zapewna że napewno jest bezpieczny:tak:
 
Do góry