reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
:-:)-:)-(



Obecna :tak: nie było mnie bo przed 16 pojechałam do mamy po kule. Póxniej robilismy kolacje, kąpaliśmy się i .... Kuba Nam przerwał początek zabawy :crazy: bo niestety przypomniał sobie o mamie i obudził się, abym przyszła do niego potrzymać go za rączke

....i śmigaj dokończyć co zaczęliście a nie siedzisz przed kompem;-):-)

A jak Wam się podoba mój Avatar :)

Piękny taki kobiecy:-p;-)

a może być puchar???

DLA CIEBIE KOCHANA JUSTYNO



o Agulka Ty to się znasz na rzeczy

EDIT: Dobranoc lecę pod prysznic i do spania bo jutro znowu rano do pracy.
 
Ostatnia edycja:
Ja też się żegnam, bo nie wiadomo jaka nocka będzie, mam nadzeję, że bez wymiotów, bo niby czym jak od 14 nic nie jadała.

Spokojnej nocki, pa
 
kurde coś mi zaczyna się dziać z kompem:baffled:co chwile wyświetla mi się bateria i muszę z tylu dociskać ten kabell zasilacza to wtedy laptop ma pobór prądu a gdy tylko puszczę to lptop bierze zasilanie z baterii a że bateria jest już padnięta(zepsuta) to siedzę i trzymam tą glupią wtyczkę
 
witam :-D
wczoraj byłam nie obecna bo niestety mam teraz 2 zmiany czyli jestem w pracy do 21-30:-:)wściekła/y: i dzis to samo...
ale jutro wolne:-D i jedziemy cala rodzinka na basen :tak: uciekam na inne wątki miłego dnia:-)
 
Witam i ja!U nas noc ok jak i poranek wyrozumiałe dziecko dało pospać mamie do 9 kosztem oczywiścię opróżnionych szafek z ciuszkami:sorry2: ale cóż wolę posprzątać ale być wyspana:-D Plan na szczepienie obmóiony. Pojedziemy z M o 11:30 ja zajmę kolejkę a M pochodzi z małą po pobliskim parku i zadzwonię jak tylko będą musieli się stawić. Mam nadzieję że się uda i najdalej o 12:30 będziemy w domu może to małej nie rozwali planu dnia:baffled:

Powodzenia kochana ja na samo słowo szczepionka mam gęsią skórkę buuu trzymam kciuki za małą żeby tylko poszło gładko i bez gorączki po.

Na to że będzie ryk jestem przygotowana bo zawsze jest. Tylko obawiam się właśnie tej gorączki:baffled: Mam nadzieję że może się uda i nas ominie:tak: Trzymajcie kciuki.

Agulka jak nocka?
 
Ja się również witam :)

Asiu kijowe są te drugie zmiany : /, ale jak pracowałam wolałam pracować po południu bo ranna zmiana była do bani od 8 do 16 lub od 9 do 17 praktycznie cały dzień mnie w domu nie było. A tak chociaż do 13 byłam w domu :)
 
Anetasa powodznia na szczepieniu, aby plan się udal:tak:
maly dziś wyjątkowo w nocy się budzil i darl się jakby obdzierali go ze skóry:szok:nawet moja obecność przy nim i gl:-)askanie nie pomoglo:no:zbawieniem byla butelka z herbatką:-)
u nas za oknem pochmurno i deszczowo buuu no i o spacerku możemy zapomnieć:wściekła/y:
czekam teraz na koleżankę bo ma przyjść na kawkę z dzieciaczkami
a z ta moją wtyczką w kompie okazalo się że w jednym miejscu jest zlamany kabel:baffled:ale teaz to jakoś ustawilam i dziala:-):-):-)
 
reklama
Moja dziecina już śpi od 15 min, czyżby sie regenerował po wszystkim. Maja w domciu a J w nocy całował się z kiblem. Noc do dupy, pobudki co godzinkę jak nie Adaś to MAja, ale już nie rzygała
 
Do góry