reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hej kochane.
my już po , o 11 Adasia wzięli i przywie źli o 13, mał spac po ze 4 godzinty, ale niespał nic, pa bo mi nie daje piodac, jest ok, noc przespana,
 
reklama
jak już dojrzeję psychicznie do pożegnania ze smokiem to zrobie tak jak majandra po prostu smok zniknie ale wiem, że będzie przy tym duuzy płacz bo widze jak mala jest do niego przywiązana :-:)-(

Majandra a co to jest WZWA??
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które teraz szczepiły maluszki czy miały gorączkę bo Igor wcześniej nigdy nie gorączkował po szczepieniu a teraz jest rozpalony i ma 38,7 :-( podałam mu panadol ale boję się że może mu ta szczepionka zaszkodziła:-:)-:)-( Bardzo proszę odpowiedzcie mi jak u Was było /bywało
 
Nuśka, my szczepiliśmy w styczniu; po szczepieniu Damian nie gorączkował ale tydzień później zaczęło mu z nosa cieknąć i się rozchorował. Mi się wydaje, że taka niewysoka gorączka to nie jest nic złego- organizm walczy i uodparnia się na choróbska.
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które teraz szczepiły maluszki czy miały gorączkę bo Igor wcześniej nigdy nie gorączkował po szczepieniu a teraz jest rozpalony i ma 38,7 :-( podałam mu panadol ale boję się że może mu ta szczepionka zaszkodziła:-:)-:)-( Bardzo proszę odpowiedzcie mi jak u Was było /bywało
U nas zawsze bylo git ale Izabela pisala ze Piotrus wlasnie po tej ostatniej szczepionce zareagowal temperatura.
Agulka - :-)
Agnes - Stas tez juz blisko 3 miesieac nie widzial smoka. Metoda jak u Majandry. Z identycznym przebiegiem i skutkiem!
 
reklama
Do góry