reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam mile panie:-)
My juz z powrotem na wyspach.Wiec zostalo mi teraz nadrabianie watku:happy:
Milego dnia.

witaj kochana!!!! jak bylo w Pl, oprocz tego ze bialo, zimno i czas szybko plynal?:-)

zdrowi jestescie?

Dzięki, Donkat własnie cos takiego mnie interesuje. Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat

gagulec, a co jecsze chcesz wiedziec, to zapytam szybko na gg moja siostre, bo ona sie na tym zna:tak:
 
reklama
kazdy moze sobie odliczyc z podatku na jedno dziecko 1173,70zl bez wzgledu na to, czy jest samotny czy nie. dodatkowo istnieje ulga podatkowa w wysokosci okolo 600zl dla matek samotnie wychowujacych dziecko

kurcze rok temu rozliczała mnie koleżanka i ja dostalam ponad 1400zl i teraz tak sie zastanawiam czy ona nie rozliczala mnie jako samotna matke:baffled: chociaz jej mowilam ze nie ma tak robic:crazy: my z P ślub wzielismy w grudniu 2007 i ona stwierdzila ze nie mozemy sie razem rozliczac dopiero w tym roku...
 
Asia u mnie z tym sprzątaniem nocym to jest task że muszą byc chęci a częściej jest ich brak:zawstydzona/y:
 
kurcze rok temu rozliczała mnie koleżanka i ja dostalam ponad 1400zl i teraz tak sie zastanawiam czy ona nie rozliczala mnie jako samotna matke:baffled: chociaz jej mowilam ze nie ma tak robic:crazy: my z P ślub wzielismy w grudniu 2007 i ona stwierdzila ze nie mozemy sie razem rozliczac dopiero w tym roku...



zeby sie rozliczac z malzonkiem, musicie byc malzenstwem pelny rok podatkowy. dlatego tez za 2007 rok musieliscie sie rozliczac oddzielnie. teraz za 2008 juz mozecie wspolnie. jesli macie zblizone dochody to jest to korzystna forma rozliczenia
 
Witam i ja! Zajrzałam ciekawa czy Agulka już dała znać a tu echo:-( mam nadzieję że wszystko w porządku:tak: u nas nocka w miarę ok w miarę bo już drugą noc z rzędu mała się budzi z płaczem i nie uspokoi się dopóki jej nie wezmę do nas:baffled: nie wiem o co kaman:baffled: teraz przespała się raptem półtora godziny :baffled: obudził ją znów pies sąsiadki który wiecznie siedzi na balkonie i ujada na wszystko i wszystkich:crazy: i prosiłam babsko żeby go nie wypuszczała w określonych godzinach bo mała śpi i zawsze po mojej prośbie 2 dni jest spokoju a potem znów go wypuszcza:crazy: już nie wiem jak do niej dotrzeć:no: ale narazie spoko nawet dała mi umyć okno w kuchni do końca. Obaiadek już gotowy dziś udka z przepisu na z winiar:-D także specjalnie się nie wysiliłam:-p
 
reklama
ale ja nigdzie nie widniałam jako samotna matka:baffled: i co teraz się nie doczepią??

nie znam sie az tak, ale skoro nie bylas mezatka, to znaczy ze bylas samotnie wychowujaca dziecko, to dla mnie oczywiste. a w sumie to nie musisz nigdzie widniec. moze ktoras sie lepiej w tym orientuje, ale ja tak mysle.
 
Do góry