reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Justynka własnie chodziło mi o kaszel :) dzieki za odp !!!!! W sobotę - chyba - miałam czas zalamania myślałam, że zamiast lepiej jest gorzej :( ten kaszel był straszny pierwszy raz przechodzimy coś takiego :( ale dziś widzę, że te problemy z oddychaniem ten świszczący kaszel mial cel bo dziś się pieknie odrywa i Kuba wypluwa tą flegme
 
reklama
Kasia to z Kuby dzielny chłopak,bo Mateusz cały czas ją łykał,az nazbierało mu się tyle,że wymiotował przy kaszlu.
Carioca my caly czas trzymamy mocno kciuki i myślimy o Was. A balon nie powinien być różowo-zielony;-):-p
 
Justyna - ale pięknie to napisałaś, że matka musi mieć nadzieję, aż mi się łzy zakręciły :sorry2: zwłaszcza, że mam dobrą wiadomość - wg piątkowego wyniku z krwi - ciąża rozwija się jak burza! Tylko, ze w niedzielę znowu krwawiłam, ale moja nadzieja powiększyła się z takiego skapcałego balonika w wielgachny zielony balon.
Z hormonami masz pewnie wszystko ok, naczytałaś się tu o naszych problemach i od razu widzisz u siebie. Pewnie pijesz dużo kawy albo herbaty, wypłukujesz sobie minerały. Pij kakao, mówię Ci :nerd:

Wybaczcie dziewczyny, że nie pisze do każdej, ale staram się na krótko do kompa zasiadać. Trzymajcie z mnie kciuki i za tą moją kruszynkę bidulkę, jeśli jesteście wierzące to proszę też o modlitwę.
Trzymamy cały czas :tak::tak::tak:

Justyna ale musiał byc widok, baba męczy się o 22 z bałwanem. Nasz jeszcze stoi , tydzień temu go ulepiliśmy, tylko marchewka-nos ciągle odpada
U nas też od wczoraj na plusie, śnieg - mazia i na dodatek deszcz pada, Nie lubię takiej pogody
nienawidzę takiej aury:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chwila moment i całe nogawki mokre

A ja przychodzę do domku po pracy a tu moje dwa maleństwa lulają, ze aż świszczy. Młody odsypia nockę a tatusko pracę:) Zgrali sie :))
 
Witam mamuski:-D
my już wróciliśmy z gór, generalnie było fajnie gdyby nie jeden wypadek ale o tym to jutro napisze....
miłego wieczorku

CARIOCA TRZYMAM KCIUKI BARDZO MOCNO:tak::tak::-D:-D
 
Witam
Juz w domu. Ogarnelam katy a obiadek na jutro sie dusi...Stas znow jeczy. Przez tydzien byl spokojny a u rodzicow mimoze za nie byl specjalnie zabawiany samodzielny i radosny...a teraz buczy i wrzeszczy...wrrrr:crazy::baffled:
Carioca - my tez mamy wielkie zielone - nie balony tylko cepeliny:tak::-)
Kasia - a na powrot malza szykuje...nogi za 15 trzecia:-p;-):rofl2::-)

Pozniej wpadne jak uspokoje wyjca:baffled:
 
Witam wieczorową porą ale tylko na chwilkę bo jakaś śnięta jestem:baffled: chyba mi te porzadki zaszkodziły:-D nawet M jak wrócił z pracy to pytał czy się dobrze czuję bo coś nie wyraźnie wyglądam:nerd: i na poprawę humory kupił mi wieczorkiem piwko i stoi w kuchni a mi się nawet piwa nie chce :confused: chyba poprostu zaraz położe się spać tym bardziej że jutro do pracy:crazy:
Carioca cieszę się że wszystko w porządku i trzymam kciuki żeby było tak dalej:tak:
 
reklama
Do góry