reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ogladalam ja jest super gdybym miala cycki to bym ja kupila :-)
ja musze miec jakas kiecke pod ktora stanik zaloze bo nie dosc ze mama male rodzyneczki to jeszcze nizej niz byc powinny

Klavell - jestes szczupla i wysoka ( chyba:-p) i moim zdaniem pasowaloby ci cos nietuzinkowego np cos w kwiaty. Kiedys cos mialas takiego i wygladalas zjawiskowo...jakos nie widze Cie w satynach...zreszta w satynie bedzie co druga babeczka pewnie...
pewnie o to ci chodzi bo innej w kwiaty nie mam kwiaty polaczone z satyna


Zdjecia wklejam tu ale zaraz usune :-p




ladna podoba mi sie i zaloze ja nawet latem na niedzielny spacer :-)
n


Justyna loki boskie:tak::tak::tak: mi też takie sie podobają, tylko kto mi je zrobi , bo ja nie umiem takich robic i nie mam sprzętu do tego:sorry2:
Kochana zrbisz sama ja tez loki robic bede
ostatnio na swieta probowalam i wyszly super
kupilam duze walki wilgotne wlosy nakrecilam poczymalamm 3-4 godziny przed sciagnieie lakierem lekko spryskalam i gotowe tu juz po kilku godzinach ale nadal sie trzymaly
http://photos.nasza-klasa.pl/1295792/317/main/48bf64e29a.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Klavell < Hrudzia i Justyna spróbuję takowe loczki zrobić, zobaczymy jaka jestem zdolna.
Te wałki maja byc plastikowe czy papilotowe??????

Kasia
to podrzuć jednego pączka
 
reklama
Do góry